gebe
  1. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0

Diyet yüzüğü nedir?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında deniz-07 tarafından paylaşıldı.

diyet yüzüğü nedir faydaları nelerdir yararları nasıl kullanılır nerede satılır merak ediyorsanız burada meleklerim Kilo almaktan dert yananlar,bir türlü kilo veremiyorum diyenler,iştahım çok diyenler lütfen şimdi vereceğim bilgilere kulak verin...Sevgili melekler geçenlerde MM de gezinirken bir reklam dikkatimi çekti ve hemen araştırmaya koyuldum...Çünkü ben kilolarından muzdarip birisiyim.Hap ta aldım çaylarda içtim diyett e yaptım ama bir türlü istediğim sonuca varamadım.Yaptığım araştırmalarda diyet yüzüğünün hızlı,güvenli ve açlık hissetmeden kilo vermenin kolay olduğunu söylüyordu.Ve tabiki bende hemen online alışverişimi yaptım 2 gün sonra diyet yüzüklerim kargoyla kapıma geldi.Hemen kutusunu açtım mini 2 tane yüzük.Ayak baş parmaklarıma taktım ve şuan tam 1 hafta oldu. Diyet yüzüğün etkisi maksimum seviyeye 1 haftada ulaşıyormuş.

Ayrıca bu yüzükler kullanımı kolay zahmetsiz ve sağlıklı
    • Hızlı yağ yakımı salağyarak zayıflamada etkili
    • Metabolizmanızın kusursuz çalışmasını sağlar
    • Detox etkisiyle, toksinleri vücut dışına atar
    • Gün boyu parmağınızdan çıkarmasanızda varlığı sizi rahatsız etmiyecek, aksine akupunktur etkisiyle sizi oldukça neşeli kılar
    • Kan dolaşımınızı hızlandırarak varis oluşumunu engeller
    Selülitlerden kurtulmanıza yardımcı olur
    • İstediğiniz zaman ılık sabunlu su ile yıkayabilirsiniz

Şuan 1 haftadır yaşadığım en önemli gelişme ciddi anlamda acıkmamam ekmek yeme hissimin azalması.Bunun yanısıra 2.5 litre su içiyorum,yarım saat bölgesel zayıflama hareketleri yapıyorum.Ve bu sefer bu kilolardan kurtulacağıma eminim.Şimdilik anlatacaklarım bu kadar Kilo sorunu olanlara tavsiyemdir...........
    FAZLA KİLOLARA...YAĞLARA...ÖLÜMMMM...

Son düzenleme: 19 Ekim 2011
    _"Ezgi''_ bunu beğendi.
  2. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    canim yüzügü takmadan önce bol su icip hareket yapsan yine sayiflamazmiydin yani su icince zaten istah kapaniyor ama faydasini görmene sevindim canim....

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    pek böyle şeylere aslında güvenmiorum ben ama tabi alanlarada saygım sonsuz bişey diyemem faydasını gördüysen nealaa sevindim cnm :D

Diyet yüzüğü nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüzük parmağı neden dörüncü parmaktır

yüzük parmağı neden dörüncü parmaktır

yüzük parmağı yüzük parmağı neden neden parmagı parmagi bas parmak annne ve babamızı, ısaret parmagı kardeslerimizi, orta parmak kendimizi , dorduncu parmak yani yuzuk parmagı, esimizi , kucuk parmak ta cocuklarımızı temsil ediyor.. peki ,esimizi,baska bir degisle hayatımızın askını temsil etmesi icin neden dorduncu parmak secilmis?.. bunu anlamak icin ellerimizi kullanarak bir test...
  2. Yüzük Neden Dördüncü Parmakta

Yüzük Neden Dördüncü Parmakta

parmağa yapılan dövmeler yüzüklere isim yazma yüzüğe isim yazma yüzük dövmeleri parmağa yapılan dövmeler Yüzük Neden Dördüncü Parmakta Tarih'te Beyaz Gelinlik...ailelerden gelen gelinler gümüş ve kırmızı renklerin hakim olduğu lüks kumaşlar- dan yapılmış gelinlikler giyerken diğerleri yine göz alıcı ama sade ve çeşitli renklerde ve dokularda kumaş kullanmışlar kıyafetlerinde. Günümüz...
  3. Neden evlilik yüzüğü yüzük parmağına takılır biliyor muydunuz ?

Neden evlilik yüzüğü yüzük parmağına takılır biliyor muydunuz ?

Evlilik yüzüğü neden hep aynı parmağımızdadır da, neden işaret parmağı baş parmak ya da serçe parmak değil de neden yüzük parmağı... Evlilik yüzüğünü ilk defa eski mısır prensesi nefertiti takmıştır...o yıllardaki Tıbbın ne kadar ilerde olduğu ayrı bir tartışma konusudur ama yüzyıllar Sonra anlaşılmıştır ki direk kalbe giden tek damar evlilik yüzüğünü taktığımız Parmaktadır.. Başka hiç bir...
  4. Atkins Diyeti Nedir?

Atkins Diyeti Nedir?

atkins diet Birçok yöntemi denedim ama olmadı diyorsanız bir de Atkins Diyetini denemekte fayda var.Bir doktorun ortaya attığı bu diyet türü yıllardır adından söz ettiriyorsa vardır bir hikmeti değil mi ama! Atkins Diyeti Nedir? Atkins diyeti kısaca bir yüksek protein düşük karbonhidrat diyetidir. 1960’lı yıllarda Dr. Robert ATKINS tarafından ortaya konmuştur. Bu diyet kilo verme garantisi...
  5. Yüzük falı nedir nasıl uygulanır?

Yüzük falı nedir nasıl uygulanır?

Bu fal, inanışa göre bir insanın kaç çocuğunun olacağını, doğum sırasını ve cinsiyetlerini haber veriyor. çocukların illa doğması gerekmiyor. öyleki düşük olan bebekleridehaber veriyor. Gelelim falın bakım tarifine; Gerekli olan iki şey vardır; bir yüzük ve ip. Öncelikle yüzüğü ipten geçiriniz ve ipin iki ucunu birleştirip tutunuz. sol elinizi kaldırınız ve ip yardımıyla yüzüğü yavaşça sol...

Sayfayı Paylaş