gebe
  1. eylül25

eylül25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

diyete basladim desteklerinize ihtiyacim var....

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında eylül25 tarafından paylaşıldı.

selam ,24.03.2010 carsamba günü diyete basladim ,herseyden yiyorum ama azar azar emzirdigim icin,2 litre su iciyorum,birde strej posetle walk at home yapiyorum günde yarim saat felan.mative olmak icin desteginize ihtiyacim var 20.mayisa kadar 12 kilo vermek istiyorum.
    boy : 164 cm
    hedefim : 60 kg

24.mart : 73.200kg
    27.mart : 73.300kg ??? sok oldum
    29.mart : 73.000kg 2 günde cok sükür geri verdim 300 grami.
    31.mart : 72.400 kg
    6.mayis : 70.500 kg
    22.mayis : 69.700kg yavasda olsa verebiliyorum cok sükür
    16.haziran : 68.500 kg cok yavasladi yaaa
    11.kasim : 62.800 kg olmusum

Son düzenleme: 11 Kasım 2010
diyete basladim desteklerinize ihtiyacim var.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fikrinize ihtiyacım var:(

fikrinize ihtiyacım var:(

arkadaşlar 2seneyi biraz geçen bir ilişkim var,bu zamana kadar çok şiddetli bir kavgamız olmadı ama son zamanlarda bnden uzaklaşıyor sanki:( 1ay önce patlak verdi,işte önceliğin hep ben oluyorum biraz kariyerin için çalışmalısın kendini geliştrmelisin(ünivrsite son sınftayz ikimzde) gibi doğru şeyler söylüyordu çünkü gerçekten o yokken hiçbişe yapmıorum hep onunla olayım istiyorum.Fakat bu...
  2. yardımınıza ihtiyacım var

yardımınıza ihtiyacım var

arkadaşlar doğru yeremi başlık açtım bilemiyorum ama durumum vahim 6.5 haftalık hamileyim çok rahatsızlanıyorum vs. hepsi biryanada son 1 haftadır şeftaliden başka bişey yiyemiyorum sabah öğle akşam sadece şeftali midem başka birşey almıyor bu normalmi böyle ne zamana kadar devam edeceğim bilemiyorum :( bebeğe zararı olmaz inş. :18:
  3. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Melekler pazartesi komşular sabah kahvaltısına gelecekler bana onlara neler hazırlasam düşünüp duruyorum bana bu konuda yardım edrseniz çok memnun kalırım
  4. yardiminiza ihtiyacim var

yardiminiza ihtiyacim var

Iyi gunler ben eski esimle iliskiye girdim adetimin son gunu idi hamile kalma olasiligim varmi

Sayfayı Paylaş