gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Diyetimin vazgeçilmez besinleri

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Hepimiz zayıflamak için diyete giriyoruz. Diyet çoklarımız için yemeden kesmek. Oysa yemeden kesmekle diyet yapılmıyor. Esas diyet doğru yiyecekleri düzgün biçimde yemekler oluyor. Bu sayacağım notaları uygulamayan insan kesinlikle zayıflayamaz arkadaşlar. Bunu da bilmek gerekiyor. Etkili ve zayıflatan bir diyet için : Kesinlikle,
    Maydanoz,
    Ispanak,
    Marul,
    Brokoli,
    Kereviz,
    Pırasa,
    Dere otu,
    Lahana,
    Pazı,
    Yemeden zayıflamamızın mümkünatı yok melekler
    Bunu uzmanlar da bangır bangır bağırıyor.
    Kesinlikle her gün düzenli olarak sebze, yeşil yapraklı sebzeler yiyen insanlar hem sağlıklı yaşıyor hem de kolayca zayıflıyor.
    İşte diyet içine her gün koyu yeşil yapraklı sebzeler eklemek ve yemek için harika bir neden daha var:
    Yeşiller, tüm hastalıklarla mücadele eder , tüm vücut için, kanseri önleme, kan dolaşımını artırmak , bağışıklık sistemini güçlendirme gibi faydaları saymakla bitmez....

Yeşiller, roka, hindiba, hindiba, marul, ve yabani yeşillik vücudunuz her gün sebze yediğin için size teşekkür edecek.E zayıflıkta cabası değil mi :D
    Su içmeyi de unutmuyoruz:)

Son düzenleme: 30 Ocak 2010
Diyetimin vazgeçilmez besinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Besİnler

Besİnler

BESİNLER Organik Besinler Karbonhidratlar Sindirilirler Yağlar Sindirilirler Proteinler Sindirilirler Vitaminler Sindirilmezler İnorganik Besinler Mineraller Sindirilmezler Su Sindirilmezler • Enerji vericiler : Karbonhidrat, yağ, protein Enerji verimi : Yağ, protein, karbonhidrat Yapıcı-onarıcı : Protein, yağ, karbonhidrat Düzenleyiciler : Protein, vitamin, mineraller, su Açlık anında...
  2. Vazgeçilmezimsin...

Vazgeçilmezimsin...

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam... Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam... Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana baktığını hissediyorsam... Ve bu beni her gün hep aynı şekilde...
  3. vazgeçilmezim...

vazgeçilmezim...

Nerden geldin Nasıl oldu bilmiyorum..? VaZGeÇiLMeZiM.. aslında hep vardın.. yıllar sonra gelip yarim oldun.. aklımdan bile geçiremedğim SeVDaMDıN.. MuCiZeM oLDuN.. Gelişinle yakaladım mutluluğumu.. Sayende anlam kazandı herşey.. karanlığımdaki aydınlığım oldun.. Güneş gibi doğdun yüreğime.. AşK'LaRıN.. En GüZeLiNi.. En DeRiNiNi.. En AnLaMSıNı.. Yaşattın bana SeVGiLiM.. her güzel şeyin bi...
  4. Kadınların Vazgeçilmezleri

Kadınların Vazgeçilmezleri

kadınların vazgeçilmezleri ped takmak ped takan kadın takma video kadın pedi nasıl takılır video Kadın olmak kolay değil ,tabiki bir kadını anlamaktakta kolay değil:)Bu karşınızdaki kişinin sizi ne kadar anlamaya çabalamasıyla alakalıdır.Karmaşık bir yappıya saip olabiliriz ama yeri geldiğinde kendimizide çok iyi ifade etmesinide iyi biliriz.Tutkularımız ve vazgeçemediklerimiz vardır.Bize...
  5. Vazgeçilmez beyazlar!

Vazgeçilmez beyazlar!

Beyaz elbiseler, beyaz elbise modelleri, 2011 modelleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Masumiyetin rengi beyazlar bu sene de favoriler arasında melekler. Yaz ayları için uygun bir renk olduğu için tercih eden kişi sayısıda oldukça fazla.

Sayfayı Paylaş