gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Diyette yapılan yanlışlar

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Meleklerim aşşağıdaki sayılanları bende doğru biliyordum meğerse hepsi yanlışmış..Diyete başlamadan mutlaka okumalısınız..

Diyette doğru bilinen yanlışlar:

Ana öğünlerden birini atlarsam kolay kilo veririm

Lightlarn kalorisi yok, istenildiği kadar tüketilebilir

Sabah aç karnına limon veya greyfurt suyu içersem yağ yakarım

Medyada yer alan beslenme bilgilerinin son derece güvenli olduğuna inanıyorum

Maydanoz suyu zayıflamak için idealdir

Meyve, yemekten 2 saat sonra yenilmeli

Sigarayı bırakırsam hızlı kilo alırım

Su içersem zayıflarım

Hangi yöntemle olursa olsun verilen kilo geri alınır

Ne kadar az uyursam, o kadar hızlı kilo veririm

Kilo yönetimi programlarında 3 beyaza yer yoktur

Saat 19:00’dan sonra birşey yersem şişmanlarım

Lahana metabolizmayı hızlandırarak zayıflatır

Zayıflamak ve toksinlerden arınmak için detoks diyeti yapmak zorundayım

Açken fiziksel aktivite yaparsam daha çok yağ yakarım

Sağlıklı beslenmede kırmızı ete yer yoktur

Zayıflama ilaçları ile hızlı kilo veririm

Düşük kalorili kepekli ürünlerle daha kolay kilo veririm

Diyette yapılan yanlışlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyetlerde Yapılan 6 Yanlış

Diyetlerde Yapılan 6 Yanlış

Her üç erişkinden bir tanesi özellikle yaz aylarının başlangıcı ile birlikte diyet yapmaya başlıyor. Pekçok birey doğruluğunu tam olarak bilmeden, etrafındaki insanların ifadeleri ile doğru olduğunu kabul ettiği diyetleri tercih ediyor. Bu diyetlerle kısa dönemde verilen kilolar sonraki aylarda geri alınıyor ki, sonraki yıl yine her üç erişkinden bir tanesi diyet yapmaya başlıyor. Aslında...
  2. Sık Yapılan Diyet Yanlışları

Sık Yapılan Diyet Yanlışları

Sık Yapılan Diyet Yanlışları Beslenme ve Diyet Uzmanı Banu Kazanç sık sık karşılaşılan diyet yanlışlarını anlatıyor ve sağlıklı beslenme önerilerinde bulunuyor. İlk çağlardan beri devam eden güzellik arayışımız asla giderilemeyen bir susuzluk gibi sürüp gidiyor. Makyaj yapıyor, onlarca bakım ürünü kullanıyor, saçımızı boyatıyor, manikür pedikür yaptırıyoruz. Sürekli hoş kıyafetler içinde...
  3. Güzellik Uğruna Yapılan Yanlışlar!..

Güzellik Uğruna Yapılan Yanlışlar!..

güzellik uğruna yapılan yanlışlar, bakım hataları, yanlış uygulamalar, nelerdir, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Güzel ve bakımlı görünmek her meleğin isteğidir.Ancak öyle şeyler yaparız ki bazen,güzel olalım derken hem sağlığımızı tehlikeye atmış hem de komik duruma düşeriz.Nedir bu hatalar?Güzellik uzmanı Gülten Şenşafak anlatıyor: Bakım ve...
  4. Diyette Yapılan Yanlışlar

Diyette Yapılan Yanlışlar

Diyette Yapılan Yanlışlar neler? Kızlar bir türlü zayıflamayamıyorum ayol ölcem bu hırstan. Acaba yanlış mı yapıyorum ki ben :S Bu yüzden sizden Diyette Yapılan Yanlışlar hakkında bilgiler rica ediyorum.
  5. Yüz Temizliğinde Yapılan Yanlışlar

Yüz Temizliğinde Yapılan Yanlışlar

yüz temizliği, yüz temizliği için, yüz temizliğinde yapılan hatalar Sevgili melekler, güzelliğimiz için cilt bakımımızı ihmal etmeyiz. Cilt bakımı içinse öncelikle temizliğine önem vermemiz gerekir. Hepimizin cilt bakımı için uyguladığı çeşitli yöntemler vardır. Kimimiz sabunu yeterli bulurken, kimimiz çeşitli kozmetik markalarını kullanırız. Peki farkında lmadan yanlış uygulamalarla...

Sayfayı Paylaş