Diyetteyiz Melekler :)

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Diyetteyiz Melekler :)
diyet mönüleri zayıflamak için egzersizler sağlıklı zayıflamak mümkün rejim diyet listesi diyet yemekleri rejim listesi rejim yemekleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar
evet melekler :D:D şimdi yeni konumuzu umarım hepiniz beğenirsiniz :D:D
çoooooooooooooookkkkkkkk ama çooooooookkkkkkkk faydalı bir konu olacağını düşünüyorum :mendil:
images-6e.jpg

gelelim konumuza hem eğlenecek hemde zayıflayacağız hep birlikte toplu diyet, rejim yapıyoruz :D:D

ben 52 kiloyum normalde 48 kiloydum ama şu boğazıma dur diyemediğim için 10 ayda 4 kilo almışım :uhu: herkes çok yakıştığını söylüyor ama ben göbeğimden rahatsızlık duyuyorum birazcık göbüşüm varda :D:D
yeni evli olduğum içinde herkes hamileyim sanıyo hahaha diyet özel menülerimiz ile birbirimize yardımcı olabiliriz yada Egzersilerle Nasıl zayıflanır birbirimize egzersiler önerebiliriz :D:D
Kim diyet yapmak istiyorsa, ben zayıflamaya karar verdim diyosa, ben şunu şunu yaptımda şu kadar kilom gitti diyorsanız, şunu şunu yersek kilo veririz, şunu şunu yaparak yağ yakabiliriz gibi paylaşımda bulunarak hayırlı bir iş yapmış olacağız :D:D
eee nede olsa hayat paylaşınca güzel değil mi? :D:D Birde Formda bulunan Göbek Düşmanı 10 Egzersiz konumuzu inceleyebilirirsiniz melekler :D:D

hadi bakalım sizi kilo olupta beğenmeyenleri yada sizi üzenleri çatlatma zamanı bayanlar kararlıyız ısrarcıyız deyip kilolarımızda kurtulacağız bu başlık aştında buluşup Diyetteyiz artıkkkkkkkkk:mendil:

hayır ortaam ne ertelemesi :D:D

ben işe sabahları bir adet meyve yiyerek ve yemeklerimi azaltarak bide aburcuburlardan ve koladan vazgeçerek başladım :D:D off offf bu benim için çok zor bir durum beee :uhu: ama kararlıyımmmm :mendil:

aburcbur minnacık olucak 1 gofret olabiler :D:D akşam 6 dan sonra açlıkdan kıvransam da yiceğim tek şey elma, havuç vb tarzda şeyler :D:D

Bana da sürekli zayıfsın kilo al diyolar alıcam demekle de olmuyo ki alamıyorum işte. Gerçi almakta istemiyorum :)

Herkesin yapısı işte.

Çok çabuk kilo alanlar en çok abur cubur tarzı şeylere dikkat etmeli bence bi de hamur işine. Onlara da dayanılmıyo ki :)

evet ben abur cubur yemeden duramam onlarda zaten cips kola çikolata bilmem ne bunlar en çok kilo yapan şeyler ben şimdi onları bıraktım bol bol meyve yiycemm göbeğimi eritmem lazım yoksa gidişatım kötü gibi :D:D bide hamur işini çok severim çalışan bayan değilde ev kadını olsaydım vay halimee hahaha :D:D valla bu diyet konusunda kendimi ve beraberinde eşimi sıkı tutmalıyım eşimde sayemde kilo aldı zavallıcığım :D:D şimdi beraber diyet yapacağız :D:D

slm kizlar bnde size katilmak istiyorum.bnde bogazini tutamayanlardanim.dogumdan sonra aldigim kilolar yapisti sanki kurtulamiyorum.bn 65 kiloydum.ramazanda 7 kilo verdim.simdi yeni diyete basladim 58 kiloyum bakalim ne kadar verebilecem yada ne kadar bogazimi tutacam.8 kilodan kurtulmaliyim.hepimize kolay gelsin.

aramıza hoşgeldin serrasudan :D:D valla ne bu bizim bayanların çektiği yaa :D:D tamam Serra ne diyetine başladın sen de bi bakayım :D:D

Geri