gebe
  1. Sabri

Sabri Forum Okuru

Diz kapağı berkilmes i(burkulması)

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Sabri tarafından paylaşıldı.

Dün kötü bir şekilde yere düştüm ve diz kapağım şişti burkulmuş olmasından korkuyorum.Acaba bu kaç güne geçer

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Eğer dayanılmayacak şekilde bir ağrınız varsa vakit kaybetmeden bir ortopedi uzmanına başvurun. Zira bu tip yaralanmalarda menisküs yırtıkları oluşabilir. Ancak fazlaca şikayetiniz yoksa muhtemelen diz kapağınız incinmiştir. Bunun için 2 adet çiğ yumurtanın sarısını bir kaba dökün. Üzerine 1 tatlı kaşığı sofra tuzu koyup karıştırın. Sonra temiz bir sargı bezine döküp her tarafına yayın. İncinen yere sıkıca sarın. Diziniz birkaç güne kadar inşaallah eski haline dönecektir. Geçmiş olsun :)

Diz kapağı berkilmes i(burkulması) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sİzce En İyİ Dİzİ MÜzİĞİ Hangİ Fİlmİn

Sİzce En İyİ Dİzİ MÜzİĞİ Hangİ Fİlmİn

BANA SORARSANIZ KAVAK YELLERİ VE KAYBOLAN YILLARIN
  2. Diz kapağında oluşan nasırlar için...

Diz kapağında oluşan nasırlar için...

diz nasırı dizdeki nasırlar dizde nasır dizdeki nasır dizlerdeki siyahlık Dizkapağında oluşan nasırlar için Suna Dumankaya'nın önermiş olduğu doğal formülü sizler için veriyorum arkadaşlar Bir cezvede zeytinyağını iyice ısıttıktan sonra ocaktan indirin. Bir fındık büyüklüğünde balmumunu zeytinyağında karıştırarak eritin ve bir cam kavanoza koyun. Ardından bu karışımdan nasırın üstüne bolca...
  3. Karadayı En İyi Dizi Dalında Aday!

Karadayı En İyi Dizi Dalında Aday!

Bu sayfa; Karadayı En İyi Dizi Dalında Aday haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sezonun en sevilen dizilerinden biri olan Karadayı bu başarısını yurtdışında devam ettirmeye hazırlanıyor. Güney Kore'nin en prestijli ödüllerinden 'Seul International Drama Awards 2013'e atv'nin fenomen dizisi 'Karadayı' da aday gösterildi. Geçen yıl "Ezel" dizisinin özel ödül...
  4. Ünlü İsimlerin Diz Kapaklarını Gördünüz mü?

Ünlü İsimlerin Diz Kapaklarını Gördünüz mü?

ünlülerin diz kapakları ünlülerin resimleri Sevgili melekler, şimdi paylaşacağımız resimleri ve sahiplerini görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Zira az sonra resimlerini paylaşacağımız diz kapaklarının sahipleri, yüzlerine ve vücut hatlarına bakıldığında yaşları asla tahmin edilemeyen ünlü isimler. Her ne olursa olsun bir yerden mutlaka yaşlılık izlerinin belli olduğunu resimlerimizi...
  5. Göz Kapağı Sarkmasına Hangi Krem iyi gelir?

Göz Kapağı Sarkmasına Hangi Krem iyi gelir?

göz kapağı sarkması nedir,göz kapağı sarkması nasıl geçer,göz kapağı sarkmasına hangi krem kullanılmalı,göz kapağı sarkması için kremler hakkında bilgiler Göz kapağı sarkması için üretilen kozmetik kremler, bu bölgedeki sarkmayı yavaşlatabilir ve sarkan göz kapağı için cerrahi müdahale dışında bir alternatif olarak kullanılabilir. Göz kapağı kremi seçerken, en faydalı ürünü bulmak için bazı...

Sayfayı Paylaş