gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Diz kapağında oluşan nasırlar için...

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

diz nasırı dizdeki nasırlar dizde nasır dizdeki nasır dizlerdeki siyahlık Dizkapağında oluşan nasırlar için Suna Dumankaya'nın önermiş olduğu doğal formülü sizler için veriyorum arkadaşlar
    Bir cezvede zeytinyağını iyice ısıttıktan sonra ocaktan indirin. Bir fındık büyüklüğünde balmumunu zeytinyağında karıştırarak eritin ve bir cam kavanoza koyun.

Ardından bu karışımdan nasırın üstüne bolca sürün ve gazlı beze sarıp sabaha kadar bekletin.

Kalan kremi soğuk yerde saklayın. Nasır iyileşinceye kadar bu uygulamaya devam edin.

Diz kapağında oluşan nasırlar için... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasır için bitkisel kür

Nasır için bitkisel kür

ayak nasiri nasır görüntüsü nasır yakma ayak nasırı Ayağınızda kurtulamadığınız ve canınızı yakan bir nasırmı var?O zaman ondan kurtulmanın zamanı geldi diyorum.Meleklerim sizde ,eşinizde çocuğunuzda yada çevrenizde nasır sorunu olan kişiler varsa bu kürü mutlaka deneyin veya denesinler.Eminim işe yarayacaktır.Buyrunuz... Sunumunu Esra Ceyhanın Yaptığı Esra Ceyhanla Hayat proğramına...
  2. Nasırlar için aspirin!

Nasırlar için aspirin!

nasır aspirin nasır için aspirin limon dizde dizdeki 5-6 adet Aspirin'i toz haline getirip yarımşar çay kaşığı su ve limon suyuyla karıştırın. Nasırlı bölgeye bu karışımı sürdükten sonra üzerini sıcak ve nemli bir bezle 10 dakika örtün. Aspirin'in içindeki asit nasırı yumuşatacak ve süngertaşıyla biraz ovduktan sonra nasırınız düzelecektir
  3. Diz kapağı berkilmes i(burkulması)

Diz kapağı berkilmes i(burkulması)

Dün kötü bir şekilde yere düştüm ve diz kapağım şişti burkulmuş olmasından korkuyorum.Acaba bu kaç güne geçer
  4. Evde nasır için bitkisel tedavi

Evde nasır için bitkisel tedavi

nasıra ne iyigelir,nasıl için bitkisel kürler,nasıl için bitkisel tedavisi,nasır için bakım maskeleri,nasır tedavisi hakkında bilgiler Cilt aşırı derecede baskıya maruz kalıyorsa cilt kendini korumaya alır ve nasır oluşur. Baskı oluşan bölgede o bölge kalınlaşır ve bu bölgeye uygulanan baskı nasır olduğu için cilde zarar vermez. Nasırların yumuşaması için doğal tedavilerden...
  5. El ayak nasırları için bitkisel kürler

El ayak nasırları için bitkisel kürler

Çorapsız ayakkabı giymek, çok fazla yürümek, el emeği gerektiren ağır bir iş yapmak ve ayak üzerinde bir baskı oluşturan sporlarla uğraşmak nasır oluşmanın diğer olası nedenleridir. Ayak kemiklerinde çarpıklık olanlar, hasarlı ter bezi hastaları, vücudunda yara veya siğil izi olanlar normal insanlara göre daha fazla risk altındadır. Ayrıca, şeker hastalarında ve ayaklarında zayıf kan akışı...

Sayfayı Paylaş