gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Diz kararması için bitkisel çözüm

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

diz kararması dizlerde kararma dizlerdeki kararmalar dizlerin kararması dizdeki kararma Diz bölgesindeki kararmalara iyi gelen bitkisel maske tarifini ve malzemelerini veriyorum [​IMG]
    Bu karışımı uyguladıktan sonra dizlerinizdeki renk değişimi azalacaktır. İşte pratik maskenin tarifi.

3 limon suyuna 1 bardak süt tozu ekleyin. Kalın bir macun yaratmaya yetecek kadar su ilave edin. Karışımı dizlerinize ve dirsekleriniz sürüp 20 dakika bekletin. Bir banyo lifi veya süngerle sertçe ovarak temizleyin.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
  3. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyormusun süt tozu ne :S:S:S çok saçmasın yhaa

4. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

5. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    çok faydalı bir bilgi herkesde oluyor.. özellikle namaz kılanlarda teşekkürler editörüm turunculum :D

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

süt tozunu bilmiyen tek kişi sizler olmalı

7. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    umarım işe yarar denemkte fayda var gbi...

8. tubatuanalubebetul

tubatuanalubebetul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kasıklarda kararma oluyor bunlar nasıl geçebilir:((((

9. duru55

duru55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuya cok önceden yorum atmısım ve bilmemek değil ögrenmemek ayıp..
    ve benim bilmemem insanları germiş gibi çok saçmasın yhaa..Bilmeyen sizler gibi yorumlarınız beni güldürdü..bugün üst üste farklı 3 üye gördüm ve sizler aynımısınız yoksa kanmı cekiyo :D

11. uygun

uygun Forum Okuru

bu uygulamayı kaç gün yapacağız kasık bölgesi içinde geçerlimi kesin bir çözümmü

bu uygulamayı kaç gün yapacağız kasık bölgesi içide geçerlimi kesin bir çözümmü

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Diz kararması için bitkisel çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıban için bitkisel çözüm

Çıban için bitkisel çözüm

göz çıbanı hamilelikte çıban suna dumankaya çıban göz çıbanı duası Vücudun herhangi bir yerinde oluşan çıbanlara karşı bitkisel çözüm önerilerini sizlerle paylaşıyorum Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler: Mercimek, Arpa, Biberiye, Anason, Badem yağı Hazırlanış ve Kullanım Reçetesi: ♦ Öğütülmüş mercimek unu arpa suyunda pişirilir. “Sıkılarak el*de edilen posa bal ile karıştırılarak pomad...
  2. Diz ve dirsek kararmasına bitkisel çözüm

Diz ve dirsek kararmasına bitkisel çözüm

diz ve dirsek kararması dirsek ve diz kararması kararmasına çözüm dizlerdeki kararmalar dirseklerdeki kararmalar Diz ve dirsek güzelliği için sizlere tamamen bitkisel bir tarifi ve malzemelerini veriyorum Dizlerdeki, dirseklerdeki ve topuklardaki cilt, kolayca renk değişimine uğrayabilir ve ölü bir görünüme bürünebilir. İşte gerçekten harikalar yaratan ağartıcı ve yumuşatıcı bir maske. Bu...
  3. Öksürük İçin Bitkisel Çözüm

Öksürük İçin Bitkisel Çözüm

Öksürük İçin Bitkisel Çözüm lütfen çok acil öksür öksür böğrüm acıyor artık geceleri uyku haram oldu :S
  4. Faranjit İçin Bitkisel Çözüm

Faranjit İçin Bitkisel Çözüm

Faranjit için bitkisel kür Franjit bitkisel tedavi Faranjit bitkisel çözümler Pek çok insanın rahatsızlığını yaşadığı farenjit tedavisinde sizlere önerebileceğimiz şifalı bitki adaçayı melekler :) Faranjit İçin Adaçayı Kürü: 1 tatlı kaşığı adaçayı yada hazır poşetlerde de bulunabilen 1 poşet adaçayını 1 bardak kaynar suyun içine atın.10 dakika demlenmesini bekleyin,süzün ve günde 2-3...
  5. Diz Kireçlenmeleri İçin Bitkisel Çözüm Önerileri

Diz Kireçlenmeleri İçin Bitkisel Çözüm Önerileri

Bu konu; diz kireçlenmesi için tavsiyeler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilhassa yaşın ilerlemesiyle birlikte eklem yerlerinde kireçlenmeler görülebilir. Özellikle diz kireçlenmeleri en çok şikayet edilen rahatsızlıklardandır. Doktor kontrolüne ihtiyaç duyulan bu rahatsızlıklarda alternatif tıp tedavileri de uygulanabilir. Bu sayfamızda sizlere diz kireçlenmesi için...

Sayfayı Paylaş