gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Dizi Bitti Sakallar Gitti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mehmet akif alakurt, mehmet akif alakurt haberleri, mehmet akif alakurt fatih dizisi
    Sevgili melekler, Fatih dizisinin reyting canavarına kurban ederek yayaından çekilmesinin ardından, dizinin başrol oyuncusu Mehmet Akif Alakurt'un binbir emekle uzayan sakalları da kesildi gitti.
    Fatih dizisinin bitmesiyle sakallarını kestiren ünlü oyuncu, Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni'yi canlandıran oyuncu Halit Ergenç'in Fatih dizisinin yayından kaldırılmasıyla ilgili olarak söylediği "Fatih’in yayından kaldırılmasına çok üzüldüm. Bir çok insan oradan ekmek yiyordu." sözü için 'Sağolsun' dedi ve aracına binip uzaklaştı.

mehmet-akif-alakurt.jpg

Dizi Bitti Sakallar Gitti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen Gittin Masal Bitti

Sen Gittin Masal Bitti

Sen Gittin Masal Bitti Sen gittin evimin adresi, kapımın zili gitti Sen gittin sazımin teli, kuşumun dili gitti yangınlar düştü yüreğime, ıssızlaştı şehir sokaklara hüzün yağdı, gözlerime yağmur kapandı üstüme kapılar, ben kapandım içime günlerce haftalarca ağladım kırık bir ağaç dalında,öksüz bir kuş gibi kaldım Sen gittin hazanlar başladı ömrümde yaprağa duran ağaçlarım gitti...
  2. Sen Gittin Ben Bittim

Sen Gittin Ben Bittim

Ah şu gidenler.Geri de kalanları düşünmeden çekip gidenler.Gidişiniz olsun dönüşünüz olmasın.Gittiğiniz yerde kalın.Döneceksenizde sebepli dönün:=( Gittin...Ben arkandan sadece baktim.Oysa soyleyecek o kadar cok seyim vardi ki...``Gidersen, iyiye dair ne varsa içimde yitirecegim hepsini.Gidersen , sönecek içimdeki ates ve bir daha hiç kimse yakamayacak.Gidersen karanliga mahkum edeceksin...
  3. Dizi Evliliği Çabuk Bitti

Dizi Evliliği Çabuk Bitti

ipek tuzcuoğlu, boşandı, haberleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. dizi evlilikleri hızlı başladığı gibi hızlıda bitiyor sevgili melekler. bu kervana ipek tuzcuoğluda katıldı:D:D işte haberimizin ayrıntıları melekle; Takvim gazetesinin haberine göre Muğla'da çekilen "Dürüye'nin Güğümleri" dizisinin setinde tanışıp aşık olan İpek Tuzcuoğlu ve...

Sayfayı Paylaş