gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dizi Hakkındaki görüşleriniz Buraya!

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dizi hakkındaki görüşlerinizi, eleştiri ve yorumlarınızı bu başlık adı altında yapınız :)

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dizi Hakkındaki görüşleriniz Buraya!
    binbir geceyi hiç kaçırmadan heyecanla seyrediyordum ve hala seyrediyorum ama eski albenisi yok gibi heyacan ortadan kalktı bakalım yeni heyecanlar çıkacakmı ortaya

Dizi Hakkındaki görüşleriniz Buraya! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. M.Kemal Atatürk'ün  Türk Kadını Hakkındaki Görüşleri

M.Kemal Atatürk'ün Türk Kadını Hakkındaki Görüşleri

atatürkün kadınlar hakkındaki sözleri atatürk türk kadını atatürk ve türk kadını atatürkün kadınları hakkındaki sözleri ün kadınları Büyük atalarımız ve onların anaları, tarihin, olayların tanıklığıyla sabittir ki, cidden yüksek faziletler göstermişlerdir. Burada birçok noktalardan sayabileceğimiz o faziletlerin en büyüğü ve en ehemmiyetlisi kıymetli evlâtlar yetiştirmeleriydi. Şunu...
  2. Avrupa Yakası hakkındaki genel görüşleriniz

Avrupa Yakası hakkındaki genel görüşleriniz

Avrupa Yakası severler bu başlık adı altında dizi hakkındaki eleştirilerinizi fikirilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz:) Benim görüşümce süpperr ötesi bir dizi emeği geçen herkesin emeğine sağlık kaliteli iş çıkarıyorlar :)
  3. Sıla dizisi hakkındaki görüşleriniz

Sıla dizisi hakkındaki görüşleriniz

Sıla dizisi hakkındaki eleştirilerinizi ve görüşlerinizi bu başlık adı altında yapabilirsiniz hadi bakalım Sıla severlerin yorumlarını bekliyorum:)
  4. Yeni Dizi Görüş Günü Kadınları!

Yeni Dizi Görüş Günü Kadınları!

fox tv dizi görüş günü kadınları fox yeni dizi 2013 Sevgili melekler, kış sezonu dizilerinini sezonu kapatmasına sayılı günler kala kanallar yeni sezon için tam gaz hazırlıklara başladılar. Fox Tv de yeni sezonda yayınlamayı planladığı yeni dizisi Görüş Günü Kadınları için çalışmalarına hız verdi. Yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olmaya aday Görüş Günü Kadınları dizisi için...
  5. Görüş Günü Kadınları Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Görüş Günü Kadınları Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

görüş günü kadınları görüş günü kadınları dizisi konusu görüş günü kadınları konusu Sevgili melekler, yeni sezonda ilgi çekeceğine kesin gözüyle bakılan dizilerden biri olan Görüş Günü Kadınları, Fox Tv'de yayınlanacak. Eylül ayında yyaına girecek olan dizinin konusu ülkemizde pekte alışık olmadığımız farklı bir içeriğe sahip. Sevdikleri hapse düşen dört kadının hikayesini konu alan dizinin...

Sayfayı Paylaş