gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Dizi onu hayata bağladı!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

OYA BAŞAR, GÖĞÜS KANSERİ SORUNUYLA UĞRAŞTIĞI DÖNEMDE 'BENİM ANNEM BİR MELEK' DİZİSİNİN ELDE ETTİĞİ BAŞARININ KENDİSİNİ YAŞAMA DAHA ÇOK BAĞLADIĞINI SÖYLEDİ.

Oya Başar, Kanal 1'de yayınlanan Filiz Akın'la Pazar Sohbeti programının konuğu oldu.

Filiz Akın, Benim Annem Bir Melek dizisinden konu açarak, 'Dizinin bazı bölümlerinde anneni mi oynuyorsun?' şeklinde bir soru yöneltti.

Oya Başar, 'Annem böyle yemek yedirme hastasıydı ve çok enterasan kimsenin yaptığı yemeği beğenmezdi. Hem böyle bir ağız burun, 'olmamış' falan... Bir de annemin meşhur lafıdır, 'Yavrum' diye... Ben de hala çocuklarımı öyle seviyorum. Mesela sabah Umut kalkıyor, kahvaltıyı görür görmez 'Yavrum, aşkım' derim' diye konuştu.

Filiz Akın, konuğunun hastalığı sırasında bir komedi dizisinde rol almasının önemine işaret etti. Oya Başar, ise dizinin elde ettiği başarının kendisini daha çok hayata bağladığını ifade ederek, şunları söyledi:

'Bu benim daha önceki bir projemdi. Yani hastalığımdan önce zaten başlamıştım bu işe. Fakat hastalığım çıkınca ara vermek durumunda kaldım. Ameliyatlarım, kemoterapim. Sonra kendimi iyi hissetmem için çalışmam gerektiğine inanıyordum ve dedim ki, 'Artık bunu hayata geçirebilirim'. Başladım, Necati Akpınar ile beraber karar verdik. Gerçekten sezonun sonunda girdi neredeyse, Mart ayında girdi. Öyle dönemlerde bir işi oturtturmak çok zordır. Çok hoş bir iş oldu, keyifli bir iş oldu. İnsanlar da sevdi. Onun başarı kazanması beni yaşama daha çok bağladı. O yaşadığım kötü günleri başarının gelmesiyle kapattım.'

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dizi onu hayata bağladı!
    başaıların daim olur ve sağlığına bir an önce kavuşur inşallah oya hanım paylaşımın için tşkler canım işte sanatçımı sanatçı derim bunaaa kimse güçenemsin fikrimi söylemekse onda hürüm harbiden düz söylerim

Dizi onu hayata bağladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  2. Nalan - Karalar Bağladım

Nalan - Karalar Bağladım

uçurum her yanım hasretin bir kor gör tanrım yanlızlık çok zor kime inanayım kimlere sorayım ecelim oldun yar ben sana nasıl dayanayım içim yanar yine yar diye diye ağladım gözlerim yollarda hala,, karalar bağladım kor ateşler yaktı bu yüreğimi ne olur gelde tut yar içim yanar yine yar diye diye ağladım gözlerim yollarda hala,, karalar bağladım
  3. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  4. Beren psikopata bağladı!

Beren psikopata bağladı!

Güzel oyuncu, çekim aralarında yaptığı bazı muzipliklerle arkadaşlarını güldürüyor. Beren Saat’in set arasında şovmen Beyaz’ın ünlü ‘Psikopat’ karakterine büründüğü fotoğrafları paylaşımsitelerinin gözdesi oldu. HT MAG/ Aybala Çalışkan

Sayfayı Paylaş