gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Dizi Setinde İnanılmaz Soygun!

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Adını Feriha Koydum Dizisinin Şımarık Hande'si Sette Soyuldu...

''Adını Feriha Koydum'' dizisinin şımarık Hande'si Ceyda Ateş sette cüzdanını çaldırdı. Ceyda Ateş "Adını Feriha Koydum" dizisinde zengin ve şımarık Hande'yi canlandırıyor.

Önceki gün Ayazağa'da bir okulda çekim yaptıklarını anlatan Ateş, "Çantamı sınıflardan birine koymuştuk. İşim bitti, eve gittim. Ertesi gün çantama baktığımda oldukça iyi bir paraya aldığım cüzdanımın yerinde olmadığını gördüm. Kartlarım ve çok az miktarda param vardı ama benim en çok üzüldüğüm şey nüfus cüzdanım oldu. Cüzdanım kötü niyetli kullanılabilir diye panik oldum" dedi.

Hırsızın bulunacağını düşünmediği için polise başvurmadığını söyleyen Ateş, "O kadar kalabalık bir ortamda cüzdanımı çalan kişinin bulunması bence imkânsızdı. Bu yüzden polise başvurmaya gerek duymadım. Artık daha dikkatli davranacağım" diye konuştu.

2. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ay bu kizi hic sevmiyorum zaten iyi yapmislar oda ferihaya iiy davransaydi hahahahaahahah ohhhhhhhhh canima minnet

GREY bunu beğendi.
Dizi Setinde İnanılmaz Soygun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soygun

Soygun

Bir maksada ulaşmak için acele etmeye, çabuk yürümeye, uzun ömür ve rızka, bekar için nikahlanmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Hırsız / Hırsızlık.)Rüyasında soyulan, gerçek hayatta değer verdiği bir şeyini kaybeder. Rüyasında hırsızlık yapan ise ilgi çekecek bir iş yapacak demektir.
  2. Dizi Setlerine Müfettiş Baskını

Dizi Setlerine Müfettiş Baskını

Dizilerde Avrupa standartlarına uyucak kızlar... Dizi sektörü çalışanlarının 'yerli dizi yersiz uzun' isyanı Çalışma Bakanlığı'nı harekete geçirdi. Bakanlığın çalışma şartlarını araştırması için görevlendirdiği 2 müfettiş İstanbul’da setleri mercek altına aldı Geçen 24 Aralık'ta Senaryo Yazarları Derneği'nin (SENDER) Taksim Meydanı'nda yaptığı "Yerli Dizi Yersiz Uzun" sloganlı...
  3. Murat Eken Dizi Setinde Kaza Geçirdi !

Murat Eken Dizi Setinde Kaza Geçirdi !

murat eken haberleri düşman kardeşler dizisi Sevgili melekler, yaz sezonu için çekimleri devam eden komedi dizisi Düşman Kardeşler setinde talihsiz bir kaza sonucu Murat Eken'in ayağı kırıldı. Derhal hastaneye kaldırılan başarılı oyuncuya yapılan muayenede kırık tespit edildi. İşte Murat Eken haberleri, haberin detayları... Çekimleri Çanakkale’de devam eden komedi dizisinin önceki gün...
  4. Özcan Deniz Dizi Setinde Kaza Geçirdi !

Özcan Deniz Dizi Setinde Kaza Geçirdi !

Bu konu; özcan deniz dizi setinde kaza hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, oynadığı Bir Zamanlar Osmanlı - Kıyam dizi setinde kaza geçiren ünlü oyuncu Özcan Deniz hastaneye kaldırıldı. Tendonları yırtılan Deniz 'in durumu iyi. İşte detaylar.. Ünlü oyuncu Özcan Deniz, dizi setinde attan düştü ve hastaneye kaldırıldı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Osmanlı...
  5. Seyit ve Sura Dizi Setinden İlk Resimler

Seyit ve Sura Dizi Setinden İlk Resimler

seyit ve sura resimleri, seyit ve sura dizi oyuncuları, seyit ve sura dizi resimleri Ekranlara çok iddialı bir dizi daha geliyor. Star tv de çok yakın da başlıyacak olan Seyit ve Sura dizisini Kıvanç Tatlıtug ve Farah Zeynep Abdullah paylaşıyor. Dizi setinde çekilen ilk görüntüler ve resimleri sizler için paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş