gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

dizide aşkısı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Aşk-ı Memnu dizisinin oyuncuları Behlül ve Nihal tv karşında platonik aşk içinde olsalarda gündelik yaşamda normaller......
    'TATLITUĞ BENİM AĞABEYİM!'
    AŞK-I MEMNU DİZİSİNDE NİHAL’İ HAZAL KAYA TRENDY DERGİSİNE GELECEĞE YÖNELİK PLANLARINI ANLATTI...

Dizide evin kıskanç kızını canlandıran Hazal Kaya, Nihal’e bazı yanlarının benzediğini belirterek “Nihal çok kıskanç bir kız, benimde sahiplenme yönüm vardır ama Nihal kadar kıskanç değilim. Aşık olduğumu belli edebilirim. Nihal gibi herşeyi içine atan bir yapım yok ama bende en az Nihal kadar duygusalım” dedi.

Rol arkadaşı ve dizideki aşık olduğu Behlül’ü canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’u ağabey gibi gördüğünü anlatan Kaya “O çok temiz kalpli bir insan, oyunculuk anlamında, insani anlamda çok şey paylaşıyoruz. Kıvanç’ın hayranlarından ondan uzak durmama dair tepkiler aldığım oldu. Bazıları da çok yakıştığımızı söylüyor” diye konuştu.

dizide aşkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebruli - Aşkısı

Ebruli - Aşkısı

Karşılıksız bir aşk besbelli bu Yok çaresi seviyor gönül onu İsterse sevmesin sevsin sevmedim desin Yeniden bunu bilsin aşkının delisiyim Aşkısı elmamın yarısı Bitmesin bu aşkın gelsin gerisi Aşkısı hadi gel gece yarısı Bitmesin bu sevdanın gelsin gerisi Aşkısı ömrümün yarısı aah aşkısı Anlamadım nasıl bir aşk ki bu Ne çaresi var bunun ne de sonu Ben sevdim o da sevsin karşılıksız...
  2. ***inocentenin meleği ve aşkısı***

***inocentenin meleği ve aşkısı***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dizilerdeki yakışıklılar

Dizilerdeki yakışıklılar

yakışıklılar dizilerdeki yakışıklılar yakisiklilar yakısıklılar Tolgahan Sayışman-ELVEDA RUMELİ: Berk Oktay-AKASYA DURAĞI: Murat Yıldırım-ASİ: Burak Sağyaşar-KÜÇÜK KADINLAR: Mehmet Akif Alakurt-ADANALI:
  4. diziden diziye tranfsfer oldu

diziden diziye tranfsfer oldu

kanal D de yayınlanan yaprak dökümü dizisinde kötü gelin Ferhunde'nin hem patronu hemde sevgilisi rolünde olan Nihat Alptuğ Altınkaya şimdide sevilen dizi dudaktan kalbe de rol alacak........ FERHUNDE'DEN LAMİA'YA! ACUN ILICALI'NIN SUNDUĞU 'FEAR FACTOR' YARIŞMASINA KATILDIKTAN SONRA BİR AJANS TARAFINDAN KEŞFEDİLEN VE 'YAPRAK DÖKÜMÜ'NDE CANLANDIRDIĞI 'LEVENT TUNCER' KARAKTERİ İLE OYUNCULUĞA...
  5. Gitarda Diziler

Gitarda Diziler

DİZİ NEDİR? Dizi, seslerin yükseklik derecelerine göre (genelde bir kurala bağlı olarak) ard arda yazılmasıdır. Dizi GAM olarak da adlandırılır. İkinci bir genel soru GENEL DİZİ NEDİR? şeklinde olacaktır. Bir müzikteki tüm sesleri içeren diziye GENEL DİZİ dı verilir. Aslında değinebileceğimiz PENTATONİK, DİYATONİK, KROMATİK gibi diziler de var ama girizgahı majör ve minör dizileri...

Sayfayı Paylaş