gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Dizide nasıllardı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Ekranların sevillen dizisi kurtlar vadisi'nin büyük iskender ini hiç böyle görmemiştiniz bakınız resimlere ve haberemize.... BÜYÜK İSKENDER BÖYLE YAKALANDI
    FOX'TA DÜN GECCE EKRANA GELEN 'BİZDEN KAÇMAZ', 'KURTLAR VADİSİ PUSU' DİZİSİNİN BÜYÜK İSKENDER'İ MUSA UZUNLAR'I FENA YAKALADI.

'Bizden Kaçmaz' kameraları Musa Uzunlar'ı, dizide kızını oynayan tiyatrocu İpek Karapınar'la Nişantaşı'nda bir cafede dudak dudağa öpüşürken görüntüledi. Görüntülerde İpek Karapınar'ın da zaman zaman Musa Uzunlar'ın elini öptüğü görülüyor.

25 yaş fark var

Çekildiklerinin farkında olmayan çift, çıkışta program ekibini karşısında görünce şoke oldu. Musa Uzunlar, 'Benim özel hayatıma karışamazsınız' diyerek, tehditler savurdu. Uzunlar 50 yaşında, görüntülendiği İpek
    Karapınar ise 25. Tiyatro ve müzik eğitimi alan Karapınar, diziye 4 bölüm önce transfer olmuştu.

DİZİDE KIZINI OYNUYOR

Musa Uzunlar'ın dudak dudağa yakalandığı İpek Karapınar, dizide kızını canlandırıyor.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Dizide nasıllardı
    vaaah vaaaaah yazik... noluo bu millete yaaa. biliyom kesin tepki alacam ama davul bile dengi dengine ya, sen simdi git bir magazaya sana 5 hatta 10 numara kücük kazak al. olurmu hic yaaa... akil ve mantik var. bitecek birsey icin neden kendilerini rezil ediyorlarsa, ama ne demisler reklamin iyisi kötüsü yoktur diye...

neyse paylasim icin tskler cnm

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dizide nasıllardı

İşte skandal haberden bir kare daha.....

BÜYÜK İSKENDER'E BÜYÜK TEPKİ!
    KURTLAR VADİSİ PUSU'NUN İLGİNÇ KARAKTERLERİNDEN BÜYÜK İSKENDER'İ CANLANDIRAN MUSA UZUNLAR'IN DİZİDE KIZINI OYNAYAN BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENMESİ VADİ HAYRANLARINI ŞOKE ETTİ..

Kurtlar Vadisi'nin kötü karakterlerinden Büyük İskender'in dizideki kızıyla dudak dudağa yakalanması magazin gündemine bomba gibi düştü.

İpek Karapınar'ın Uzunlar'ın elini de öptüğü görüntülerin yayınlanması üzerine Kurtlar Vadisi Pusu hayranları şaşkına döndü.. Musa Uzunlar, 'Benim özel hayatım kimseyi ilgilendirmez' dedi. 50 yaşındaki Uzunlar'ın 25 yaşındaki Karapınar'la birlikteliğinbi onaylamayan dizi tutkunları ise fan sayfalarında tepkilerini dile getirdiler..

Dizide nasıllardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. siz olsanız bu diziyi nasıl bitirirdiniz?

siz olsanız bu diziyi nasıl bitirirdiniz?

Kızıyoruz belki konusuna ama izlemedende duramıyoruz çoğumuz.. Romanı okuyanlar biliyor sonucu.. Bihter intihar ediyor. Nihalde evlenemiyor.. Ama siz olsanız nasıl biter bu dizi merak ettim. [/COLOR][/SIZE][/URL] Adnan'la Bihtermi? Behlül'le Bihter'mi? Beşir'le Nihal'mi? Matmazel Adnan'mı?...
  2. Pargalı Ölse Bile Okan Yalabık Diziye Devam Edebilir. Nasıl mı ?

Pargalı Ölse Bile Okan Yalabık Diziye Devam Edebilir. Nasıl mı ?

okan yalabık pargalı ibrahim muhteşem yüzyıl dizisi okan yalabık haberleri muhteşem yüzyıl haberleri pargalı haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Soluk soluğa izlenen Muhteşem Yüzyıl dizisi her bölümüyle günden yaratmaya devam ediyor melekler :) Dizinin son bölümlerinde yavaş yavaş Pargalının sonunun geldiği hissedilirken , Pargalı İbrahim karakterine hayat veren Okan Yalabık...
  3. Huzur Sokağı Dizisini Nasıl Buldunuz?

Huzur Sokağı Dizisini Nasıl Buldunuz?

huzur sokagi, yeni diziler Huzur Sokagi dizisi suan oynuyor, ben romanini cok begenmistim. Bilal ile Feyzanin aski... aaah aaaah.... Bi yandanda Dizi izliyorum suan.... bakalim denildigi kadar güzel olmusmu dizi... Sizinde yorumlarinizi bekliyorum meleklerim....
  4. Ünlülerimiz Dizilerde Nasıl Makyaj Yapıyorlar ?

Ünlülerimiz Dizilerde Nasıl Makyaj Yapıyorlar ?

Bu konu; ünlülerin dizi makyajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlardan evlerimize konuk olan dizi oyuncuları , günlük hayatlarında ne kadar sade olurlarsa olsunlar, oynadıkları dizideki karakterlere göre giyiniyor ve ona uygun makyaj yapıyor ya da yaptırıyorlar. Herhalde makyaj konusunda en sorunsuz olan dizi de Muhteşem Yüzyıl. O devirlerde makyaj malzemesi olarak...
  5. Merhamet dizisinin konusu nasıl olacak?

Merhamet dizisinin konusu nasıl olacak?

Yeni dizi merhameti çok merak ediyorum.Acaba konusu nasıl olacakmı? Diğer diziler gibi heyecanlı mı ? :D

Sayfayı Paylaş