gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Dizideki oyuncular ve karakterleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sonbahar oyuncuları küçük kadınlar karakterleri küçük kadınlar karakterler sonbahar dizi oyuncuları isimleri dizisi isimleri Oyuncular
    Adı Soyadı Dizideki Karakteri
    Beren Saat Yasemin

Cansel Elçin Ahmet

Okan Yalabık Necdet

Engin Şenkan Rıza

Ayda Aksel Selma

Lale Mansur Nezahat

Avni Yalçın Şevket

Hüseyin Avni Danyal Adnan Menderes

Nergis Öztürk

Senaryo Yazarları

Adı Soyadı
    Nilgün Öneş

Şebnem Çitak

Aylin Alıberen

Yapımcılar

Adı Soyadı

Yönetmenler

Adı Soyadı
    Faruk Teber

Dizideki oyuncular ve karakterleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler ve Kızları dizisinden oyuncu yorumları

Anneler ve Kızları dizisinden oyuncu yorumları

anneler ve kızları, dizi oyuncu, yorumları, konusu, hikayesi, feride çetin, ebru özkan, röportajları burada arkadaşlar Pek yakında izleyicisi ile buluşacak oaln "Anneler ve Kızları" dizisinin iki başrol oyuncusu Feride Çetin ve Ebru Özkan'dan dizi konusuna dair yorumları, bu yazımızda sizlere aktarıyoruz Melek'ler:) Doğdukları coğrafyalarla ayrılıp kaderleriyle benzeşen Defne...
  2. Gümüş Lale dizisinin Konusu Oyuncuları

Gümüş Lale dizisinin Konusu Oyuncuları

Gümüş lale diye trt1 de bir dizi oynayacakmış bu dizide kimler oynuyor oyuncuları kimler melekler bilgisi olan var mı ?
  3. Kuzey Güney dizisinin konusu ve oyuncuları

Kuzey Güney dizisinin konusu ve oyuncuları

Şimdi meleklerim dizi yine aşk üzerine kurulu, hatta Kıvanç'ın Kuzey Güney dizisi fragmanında öpüşme sahnesi bu aralar tıklanma rekorları kırıyor. Cem Yılmaz'ın dediği gibi üç kişi arasında geçmiyor bu film meleklerim ( Bahçevan kendisi... :D:D ) Bu film iki kişinin aynı kıza aşık olması olayı üzerine kurulu. Birde farkettiniz mi bilmiyorum ama Kıvanç bu dizide inanılmaz genç göründü gözüme....
  4. Hz.yusuf dizisinin diğer oyuncuları

Hz.yusuf dizisinin diğer oyuncuları

Hz.Yusuf Dizisi biteli epey vakit oldu ama etkileri hala bitmedi. Halla nette en çok aranılan konulardan biri. Ben de Şimdiye kadar bu dizi ve oyuncular hakkında bilgi vermeye çalıştım. Mostafa Zamani’nin, Katayoon Riahi’nin, Hossein Jaafari’nin hatta Hediye Terhani’nin fotoğraflarını verdim.Arkadaşlarım daha çok oyuncuya ulaşmamı istiyorlar . Bu gerçekten çok zor inanın. Çünkü yazılanlar hem...
  5. Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisinin oyuncuları oyuncu kadrosu

Sultan dizisi kanal D de yaayınlanıcakta arkadaşlarım oyuncuları ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi verir misiniz bana sğln

Sayfayı Paylaş