gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Diziden Kovulmadım

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Serenay Sarıkaya, kovuldu mu? sorularınızın cevabı burada Adanalı dizisiyle ünlenen Serenay Sarıkaya şimdilerde Lale Devri dizisinde Yeşim karakterini canlandırıyor.Geçtiğimiz günlerde Serenay Sarıkaya hakkında bazı haberler gündeme gelmişti diziden kovulduğuna dair.İşte sizlere Serenay hanımın açıklaması

'Lale Devri' dizisinin setinde eski sevgilisi Tolgahan Sayışman ile kavga ettiği,ardından da kovulduğu söylenen Serenay Sarıkaya iddialara ateş püskürdü.
    'kovulmuş olsam elime gelecek bölümlerin senaryosunu yollamazlar.Hergün olduğu gibi setteyim.Bu diziden ayrılmamı isteyen birileri var demek ki,bu söylentiler durup durup çıkıyor.Ben rolümün başındayım'

2. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    keşke kovulsaydın sevimsiz.hem kendisini hemde dizideki rolünü hiç sevmiyorum. selen soyderin yanında da çook çirkin kalıyor.

3. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    papattya aslında bende sevmiyorum bu oyuncuyu :D kendini beğenmiş bir havası var :) selen soyder gerçekten çok güzel bir bayan.

4. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    oyuncu olarak başarılı

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeşim filmden cıksa herkes o filmi izleyeceğinden eminim

Diziden Kovulmadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diziden kareler

Diziden kareler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. dizideki kişiler...

dizideki kişiler...

Oyuncular Adı Soyadı Dizideki Karakteri Beren Saat Yasemin Cansel Elçin Ahmet Okan Yalabık Necdet Engin Şenkan Rıza Ayda Aksel Selma Lale Mansur Nezahat Avni Yalçın Şevket Hüseyin Avni Danyal Adnan Menderes Nergis Öztürk Senaryo Yazarları Adı Soyadı Nilgün Öneş Şebnem Çitak Aylin Alıberen Yapımcılar Adı Soyadı Yönetmenler Adı Soyadı Faruk Teber
  3. diziden diziye tranfsfer oldu

diziden diziye tranfsfer oldu

kanal D de yayınlanan yaprak dökümü dizisinde kötü gelin Ferhunde'nin hem patronu hemde sevgilisi rolünde olan Nihat Alptuğ Altınkaya şimdide sevilen dizi dudaktan kalbe de rol alacak........ FERHUNDE'DEN LAMİA'YA! ACUN ILICALI'NIN SUNDUĞU 'FEAR FACTOR' YARIŞMASINA KATILDIKTAN SONRA BİR AJANS TARAFINDAN KEŞFEDİLEN VE 'YAPRAK DÖKÜMÜ'NDE CANLANDIRDIĞI 'LEVENT TUNCER' KARAKTERİ İLE OYUNCULUĞA...
  4. dizide aşkısı

dizide aşkısı

Aşk-ı Memnu dizisinin oyuncuları Behlül ve Nihal tv karşında platonik aşk içinde olsalarda gündelik yaşamda normaller...... 'TATLITUĞ BENİM AĞABEYİM!' AŞK-I MEMNU DİZİSİNDE NİHAL’İ HAZAL KAYA TRENDY DERGİSİNE GELECEĞE YÖNELİK PLANLARINI ANLATTI... Dizide evin kıskanç kızını canlandıran Hazal Kaya, Nihal’e bazı yanlarının benzediğini belirterek “Nihal çok kıskanç bir kız, benimde sahiplenme...
  5. Dizide nasıllardı

Dizide nasıllardı

Ekranların sevillen dizisi kurtlar vadisi'nin büyük iskender ini hiç böyle görmemiştiniz bakınız resimlere ve haberemize.... BÜYÜK İSKENDER BÖYLE YAKALANDI FOX'TA DÜN GECCE EKRANA GELEN 'BİZDEN KAÇMAZ', 'KURTLAR VADİSİ PUSU' DİZİSİNİN BÜYÜK İSKENDER'İ MUSA UZUNLAR'I FENA YAKALADI. 'Bizden Kaçmaz' kameraları Musa Uzunlar'ı, dizide kızını oynayan tiyatrocu İpek Karapınar'la Nişantaşı'nda bir...

Sayfayı Paylaş