gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Diziler Hakkında

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Tv dizileri bölümünde biten diziler adında sabit bir başlık var ve ayrıca biten dizilerde var prenses perfinya,aşkı memnu benim annem bir melek vs. gibi bu gibi dizileri biten diziler bölümüne taşınsa ve yeni başlayan Öyle bir geçer zaman ki... Fatmagül'ün suçu ne? gibi dizileri onların yerine sabitleseniz çok güzel olur hem sezonla beraber ilerlemiş oluruz hemde kalabalık olmaz.bana katılan varmı melekler ? :a046:

2. karasewda

karasewda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ktılıyorum tatlım çok dğru özellikle fatmagülün suçu ne :)

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    kategorize edilmesi dediğin üzere daha iyi olur..
    Akşama vaktim olurda nete gelebilirsem bu düzenlemelerle ilgilebilirim canım ne var ne yok eksik dizilerimiz neler ona göre bir istatistik çıkarırız.

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkurler ilginiz için :)

Diziler Hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alev Alev Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler Buyrun

Alev Alev Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler Buyrun

Alev Alev Dizisinin Konusu Nedir Alev Alev Dizisindeki Konu Sevgili melekler, işin doğrusu şu ki filmin orjinal adı yani 1984te çekilen haliyle adı Alev Alev. Ancak basında çıkan haberler doğrultusunda dizinin isminin değiştirildiği ve Ege Aşıkları (ya da Egeli Aşıklar) olduğu bilgisi verildi. Bu doğrultuda biz de Ege Aşıkları oyuncu kadrosu ve diziyle ilgili bilgiler verdik sizlere. Ancak...
  2. The Harem Dizisinin Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

The Harem Dizisinin Konusu Hakkında Tüm Bilgiler

the harem dizisi konusu the harem dizisi senaryosu Sevgili melekler, oyuncu kadrosu hakkında az önce bilgiler verdiğimiz The Harem dizisi konusu hakkında yapımcı Gani Müjde'nin yaptığı açıklamalar şöyle; Gani Müjde ve ekibinin’nin Fox tv için planladığı yeni dizinin adı ‘The Harem’ ve özetle absürt bir dönem komedi dizisi olacak. Yeni yayın döneminde ekrana gelecek ‘The Harem’,...
  3. Atv Tozlu Yollar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Atv Tozlu Yollar Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; atv tozlu yollar dizisi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Atv 'nin yepyeni dizisi Tozlu Yollar 'ın tanıtım fragmanı kanalda yayınlanmaya başladı. Başrollerinde Selda Alkor, Nihat Altınkaya ve Burcu Kara 'nın rol aldığı dizinin konusu hakkında ki bilgiler ise şöyle.. İki büyük ailenin hikayesinin anlatıldığı dizide, Yetimhanede büyüyen Fikret ayrı kaldığı...

Sayfayı Paylaş