gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Diziler Kanallardan Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

diziler hakkında bilinmeyenler, diziler hakkında, dizilerle ilgili sorular

Sevgili melekler, büyük bütçelerle, binbir emekle haırlanan reyting rwkorları kıran diziler olduğu gibi, kısıtlı bütçelerle fazla masraf edilmeden hazırlanan diziler de var. Peki bu diziler acaba kanallardan ne kadar para alıyorlar, en çok hangi dizi kazanıyor hiç düşündünüz mü? Üç aşağı beş yukarı tahmin edilen bu fiyatlar ssandığınızın kat kat üstünde!

diziler.jpeg

Dizi sektörünün çok büyüdüğü bu yıllarda dizilerin bölüm ücretleri de ciddi oranda yükseldi. Son olarak Karagül'ün transferi gündeme gelince dizilerin bölüm başı ücretleri de medyaya yansıdı. 2013-2014 sezonuna imza atan Karagül dizisi, diğer kanalların ilgisini çekti ve transfer görüşmeleri yapıldı. Ancak dizi Fox TV ile yeniden anlaştı. İşte sevilen dizilerin bölüm başı ücretleri:
    2013-2014

Kurtlar Vadisi Pusu - ATV - 1,6 Milyon TL
    Muhteşem Yüzyıl - Star TV - 1,5 Milyon TL
    Medcezir - Star TV 1,1 Milyon TL
    Kurt Seyit ve Şura - Star TV - 1 Milyon TL
    Fatih - Kanal D - 1 Milyon TL
    Karagül - Fox TV - 600 Bin TL
    2014-2015

Kurtlar Vadisi Pusu - Kanal D - 2 Milyon TL
    Karagül - Fox TV - 1,25 Milyon TL

Diziler Kanallardan Bölüm Başına Kaç Para Alıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizileri Ele Alıyoruz Eleştiriyoruz

Dizileri Ele Alıyoruz Eleştiriyoruz

diziler muhteşem yüzyıl özetler öyle bir geçer zamanki bölüm özeti iffet resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Evet melekler bu konumuzda Dizileri Ele Alıyoruz Eleştiriyoruz yorumlarınızı bekiliyoruz. hangi dizi saçma hangi dizi güzel hangi dizide ne olmuş ne olmasaydı da güzel olurdu hepsini burada döküp saçıp paylaşacağız :D:D Öyle bir Geçer zamankinin bölümleri hangi...
  2. ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :(

ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :(

Merhaba, ben yaklaşık 5 senedir bir şirketin muhasebe departmanında çalışıyorum.İlk 850 ile girmiştim şu ana 1250 alıyorum. Yüküm yıllar içinde çok arttı. Mali müşavir de geliyor tabi ama genel muhasebe bende . Az aldığımı düşünüyorum yalnış mı düşünüyorum.Sizler ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz sorması ayıp :(
  3. Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor?

Bu sayfa; Meryem Uzerli Bölüm Başına Kaç Para Alıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yayına girdiği ilk günden bu yana birinciliği kimseye bırakmayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin başarısı elbetteki müthiş bir ekip uyumu ve oyuncuların başarısından meydana geliyor. Bu derece sevilen ve tutan bir dizide oynamak isteyen eminim pek çok oyuncu vardır. Hal böyle olunca...
  4. Çalıkuşu Dizisinden Kaç Para Alacaklar?

Çalıkuşu Dizisinden Kaç Para Alacaklar?

çalıkuşu dizisi 2013 çalıkuşu çalıkuşu dizisi 2013 Sevgili melekler, Timur Savcı'nın yapımcılığını üstlendiği, Türk edebiyatının klasikleri arasına giren eserlerinden Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı romanından dizi olarak uyarlanan Çalıkuşu, yeni sezonda ekranlarda olacak. Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın üstlendiği dizide Fahriye Evcen ve Burak Özçivit başrollerde yer alacak. Reyting...
  5. Fahriye Evcen Kurt Seyit&Şura Dizisinden Kaç Para Alacak?

Fahriye Evcen Kurt Seyit&Şura Dizisinden Kaç Para Alacak?

fahriye evcen haberleri, kurt seyit ve şura, kurt seyit ve şura murka Sevgili melekler, reyting rekortmeni dizilerden Kurt Seyit&Şura yeni sezonda yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam edecek. Dizinin hazırlıkları devam ederken yeni sezonda dizide rol alacak ve "Murka" karakterini canlandıracak isim hakkında pek çok ünlünün adı geçiyorud. Geçtiğimiz günlerde bu rolü...

Sayfayı Paylaş