gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Diziler Nezaman Final Yapıyor

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

fatmagülün suçu ne 16 haziranda bitiyor mu fatmagülün suçu ne final mi yapıyor karadağlar bitiyor mu diziler, özetleri, finali, nezaman bitiyor, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

Severek izlediğimiz dizilerden bazıları haziran ayı içersinde sezon finali yapıyor bazıları ise final yapıyor...Geçiyorum şimdi haberin ayrıntılarına

Arka Sıradakiler 5 Haziran'da sezon finali yapıyor, seneye devam.
    Papatyam 21 Haziran'da sezon finali yapıyor , seneye devam.
    Çocuklar Duymasın 29 Haziran'da sezon finali, seneye devam.
    Babam Sağolsun yazın devam
    Fatmagül’ün Suçu Ne Muhtemelen sezon 16 Haziranda olacak, seneye devam.
    Adını Feriha Koydum dizisi sezon finali 24 Haziran, seneye devam.
    Hanımın çiftliği Haziran ayının sonunda final yapıyor.
    Unutulmaz 90 bölümle finalini 29 Haziranda yapıyor.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    fatmagül devam edicek bu sene sonra biticek askı memnu gibi tadında bırakırlar umarm

Diziler Nezaman Final Yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sırat Dizisi Final Yapıyor

Sırat Dizisi Final Yapıyor

sırat dizisi bitiyor mu sırat dizisi final sirat final sirat dizi dizisine ne oldu Büyük ümitlerle başlayan usta oyuncuların yer aldığı Star Tv ekranlarında yer alan Sırat diziside beklenilen reytingleri alamadığı için final yapıyor... Tardu Flordun, Rutkay Aziz gibi ünlü oyuncuları kadrosunda toplayan Sırat, ratinglerini toparlayamayınca kaçınılmaz sona geldi. Sırat, 28 Mart Pazartesi...
  2. Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak

Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak

yeni sezon, diziler, fatmagülün suçu ne, adını feriha koydum, kuzey-güney, öyle bir geçer zamanki, nezaman başlayacak hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Geçen sezon severek izlediğimiz diziler yeni sezonda nezaman yayınlanmaya başlayacak diyorsanız buyurun melekler İşte dizilerin yayın tarihleri: Fatmagül'ün Suçu Ne?: 8 Eylül Perşembe Kuzey-Güney: 9 Eylül Cuma Umutsuz Ev...
  3. Tövbeler Tövbesi final yapıyor

Tövbeler Tövbesi final yapıyor

Tövbeler Tövbesi final yapıyor bileniniz var mı? Arkadaşlar Tövbeler Tövbesi dizisini izleyenler Tövbeler Tövbesi final yapıyor haberiniz var mı?
  4. Vahide Gördüm diziye nezaman dönecek

Vahide Gördüm diziye nezaman dönecek

Vahide Gördüm diziye nezaman dönecek bilgisi olan var mı ? Ben çok istiyorum yeniden geldin diziye bir an önce iyileşsin.
  5. Yap Bakalım Yarışması Final Yapıyor

Yap Bakalım Yarışması Final Yapıyor

yap bakalım yarışması, yap bakalım, star tv yap bakalım Sevgili melekler, yayına girdiği günden beri izleyicinin büyük tepkisiyle karşılaşan Yap Bakalım yarışması final yapıyor. Format gereği yarışmacının, kulağına takılı verici sayesinde program sunucuları Hande Katipoğlu ve Melike Emiroğlu'nun söylediği herşeyi yapmasıyla şekillenen ve kimi zaman şaka kurbanlarına zor anlar yaşatan Yap...

Sayfayı Paylaş