gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Dizilerde Duyduğumuz Komik Sözler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Eminim birçoğumuz izlediğimiz dizi,filmlerde birçok komik cümleler ile karşılışıyoruzdur eeeeee kızlar ne duruyorsunuz o halde buraya yazın birz gülelim :) Şimdilik Leyla ile Mecnun dizisinden komik sözler yazayım neşemiz yerine gelsin değil mi :D

Mecnun Leyla'nın okuluna gittiğine söylediği şu söze çok gülmüştüm :)
    'dersinize açıköğretimden katılmak istiyorum.camınızı söyle biraz aralarsanız birazda sesli konuşsanız burdan duyarım' :D
    Senin ağzından çıkanla kulağını döverim :)

Senin ağzından çıkan laf laf olsa gam yemem,benim teyzemin kızı fabrika kızıydı
    Son kullanma tarihin geçsin senin
    arabayla ıssız yerlere gidilmeyecek arabanın camından ceket uzatılmayacaktır :D (iffet dizisine gönderme :D )
    Ya susss ağzın çeksin konuşama Vir vir vir ne konuştun ama erdal abi

aklıma geldikçe daha yazacağım ee sizden de bekliyoruz komik replikleri :)

Dizilerde Duyduğumuz Komik Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte dizilerdeki komik hatalar

İşte dizilerdeki komik hatalar

Dizilerdeki birbirinden komik mantık hataları... Sırtından bıçaklanıp sedyede sırtüstü taşınmaktan, gün ortasında iftar etmeye kadar...Dizilerin süreleri 90 dakikaya çıkınca çekim ekipleri de adeta sette yaşamaya başladı. Bu durum bazı sahnelerde gülünesi mantık hatalarına yol açmaya başladı.(bugün) KURTLAR VADİSİ Polat, sırtına saplanan tırtıllı bıçağı on saniyelik bir hamleyle kapı...
  2. Komik SözLer

Komik SözLer

İşte size komki sözler Melek'ler, okyun okuyun gülün emi :D Seni görünce gözlerim DOLAR, burnum EURO, kulaklarımda STERLiN !.. niheheh Bir kadin mutfaga girince neden bişi düşünemiyormuş ? Çunki tefal herşeyi duşünürmüş.. hihihi.. Anne : Benim kızımı ne mühendisler ne doktorlar istedi de vermedim Kız : Merak etme anne ben hepsine verdim. ühühühü.... Abi benim cinsel problemlerim var. Her...
  3. bugün duyduğunuz güzel kötü komik şeyler?

bugün duyduğunuz güzel kötü komik şeyler?

bugün duyduğunuz ve öğrendiğiniz güzel- kötü - komik şeyler neler?
  4. komik sözler

komik sözler

Author: komik - Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur… - Aşk sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir… - Adamın biri komsuya gitmiş hamile kalmış. Çünkü komsu kapıya kadar geçirmiş… - Kız dediğin ?stanbul gibi olmalı.Fethi zor,fatihi tek!!! - Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin… - Oturarak başarıya...
  5. A.Ş.K. Dizisinde Komik Hata!

A.Ş.K. Dizisinde Komik Hata!

a.ş.k. dizisi çekim hatası, a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi hatalı sahne Sevgili melekler, geçtiğimiz gün ilk bölümü yayınlanan A.Ş.K. dizisndeki güldüren hata gözlerden kaçmadı. Hazal Kaya (Azra) ve Hakan Kurtaş’ın (Kerem) başrollerde olduğu dizide Aslı Tandoğan’ın canlandırdığı Şebnem karakterinin doğum günü partisine katılan Azra ve Kerem’in tartışma sahnesinde Hakan Kurtaş’ın sevgilisi...

Sayfayı Paylaş