gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dizilerin iki yakışıklısı Emir (Çağatay Ulusoy) ve Demir (Birkan Sokullu)

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

birkan sokullu cagatay ulusoy demir küçük sırlar kücük sırlar demir adını feriha koydum, küçük sırlar, emir, demir, Çağatay Ulusoy, birkan sokullu, resimleri, röportajı, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada

Adını Feriha Koydum dizisinin yakışıklısı Emir (Çağatay Ulusoy) ve Küçük Sırlar dizisinin Demir'i Birkan Sokullu ile yapılan röportajı sizlerle paylaşıyorum melekler...

'Adını Feriha Koydum' dizisinde 'Emir' karakterini canlandıran 20 yaşındaki Çağatay Ulusoy ile 'Küçük Sırlar'ın 'Demir'i Birkan Sokullu, geçtiğimiz sezonun en merak edilen iki yakışıklısı... Genç jönler, haklarında bilinmeyenleri anlattı

ÇAĞATAY ULUSOY
    YURT DIŞINDA OYUNCULUK EĞİTİMİ ALACAK
    Geçtiğimiz yıl Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilen Çağatay Ulusoy'un oyunculuk serüveni 'Adını Feriha Koydum' dizisiyle başladı. Sezon finali yapan dizide 'Emir' karakterini canlandıran Ulusoy; kendisini anlattı...

GÖZLERDE ANLAM ARARIM
    Görünüm çok önemli ama yeterli değil. Bence asıl görsellik, yetenek ve dış görünüş birleşince ortaya çıkıyor. Kadının abartılı makyajdan uzak olması hoşuma gider. Doğal güzelliği severim. Bir kadında ilk baktığım yer gözleridir. Boş bakıp bakmadığına dikkat ederim... Bakışlarda anlam ararım.

DAHA YOLUN BAŞINDAYIM
    Hem oyunculuğa hem de mankenliğe devam etmek istiyorum. Daha yolun çok başındayım. İstanbul'da kendimi biraz daha geliştirdikten sonra yurt dışında oyunculuk ve modellik eğitimi almayı planlıyorum. İkisini birbirinden ayıramam.

ÜÇ BEYAZA ELİMİ SÜRMEM
    Sporu ihmal etmiş olsam da, her zaman yediklerime dikkat ediyorum. Kesinlikle üç beyazdan uzak duruyorum. Genelde sebze ağırlıklı ve haşlanmış beyaz etle besleniyorum. Kızartma yemiyorum. Kuru ete bayılırım. "Gel mangal yapıyoruz" denildiği zaman bütün programımı aksatabilirim!

MUTLU OLMAM ÇOK KOLAY
    Her şeyden mutlu olan bir insanım. Yani mutlu olmam için kimsenin özel bir şey yapmasına gerek yok. Doğum günü kutlamak ve hediye almayı pek sevmem. Başkasına hediye alırken kendimi daha mutlu hissediyorum. Sevdiğim insanların yanımda olması ise benim en büyük mutluluk kaynağım.

DENEMEDEN ALIYORUM
    Dökümlü şeyleri pek sevmem. Dar, vücuda oturan ve fiziği gösteren kıyafetleri tercih ediyorum. Alışverişten zevk almam ama işim gereği yapmak durumundayım. Mağazalarda çok fazla vakit geçirmem, hemen deneyip çıkarım. Hatta her zaman alışveriş yaptığım markalarda beğendiğim bir kıyafeti denemeden satın alırım.
    Ailemin bana aşıladığı en önemli şeylerden birinin hayvan sevgisi olduğuna inanıyorum. Hayvanlarla iç içe büyüdüm. Bu şekilde büyütülen birinin, vicdanlı bir insan haline gelebileceğine yüzde yüz eminim. Hayvan sevgisi insanlara karşı olan sevgiyi de güçlendiriyor. Sizi daha pozitif, daha duyarlı, daha düşünceli ve etrafa karşı ilgili yapıyor.

BİRKAN SOKULLU
    İÇİNDEN GELDİĞİ GİBİ YAŞAMAYI TERCİH EDİYOR
    Geçtiğimiz sezon 'Küçük Sırlar' dizisinde 'Demir' karakterini canlandıran 25 yaşındaki Birkan Sokullu; 'Melekler Korusun', 'Küçük Kadınlar' ve 'Elif' gibi sevilen projelerde de rol aldı. Yakışıklı oyuncu, hayata dair düşüncelerini anlattı...

ARKADAŞLARIM HEP AYNI
    Ekrana çıkmadan önce nasılsam şu anda da öyleyim. Aynı arkadaşlarımla görüşüyor ve aynı yerlere gidiyorum. Şöhreti çok kafasına takan biri değilim. Genelde hayatıma samimi bulduğum insanları dahil ediyor ve mutlu oluyorum.

DOĞAL OLANLAR GÜZELDİR
    Kesinlikle doğallıktan yanayım. Karşımdaki kişi ne kadar doğalsa, benim için o kadar güzeldir. Güzel olabilmek için bir çaba sarf ediliyor olması bana çok itici geliyor. Aynanın karşısında çok fazla vakit geçirmeyi tercih etmiyorum.

ÇOK ÂŞIK OLMAM LAZIM
    Ciddi bir beraberlik kurabilmem için gerçekten çok âşık olmam gerekiyor. Bunu yaşayabilmek günümüzde biraz zor, çünkü artık insanlar ilişkilere daha mantıklı yaklaşmaya başladı. İnsanların böyle davranması kendi kendilerini cezalandırmak gibi...

İLİŞKİDE SATRANÇ SEVMEM
    Duygusal biri olduğum için içimden geldiği gibi hareket ederim. Bu konularda çok mantıklı davranamıyorum açıkçası. İlişkilerde satranç oynamayı sevmem. "Bunu söylersem ya da böyle davranırsam, tepkisi ne olur?" gibi düşünerek değil de sonuna kadar içimden geldiği gibi yaşamayı seviyorum. Gerçekten hislerimle hareket ettiğimde çok fazla hayal kırıklığı yaşamıyorum.

EĞLENMEYİ SEVİYORUM
    Gece hayatına çok düşkün değilim ama eğlenmeyi seviyorum. Daha tanınır oldukça, gittiğim yerlerde hareketlerime dikkat etmeye başladım ama bunu çok kafama takmıyorum. Çünkü takarsam, hayatımı kısıtlamış olurum. Sonuçta kimseden bir şey gizlemiyorum. Sevdiğim insanlarla birlikte vakit geçirdiğimde çok mutlu oluyorum.
    Sevdiği biri tarafından kıskanılıyor olmak, insanın hoşuna gidebilir ama kıskançlık rahatsız edici boyutlara vardığı zaman bence tehlikeli oluyor. O yüzden şakayla karışık ya da minimum düzeyde yapılan kıskançlıklardan rahatsız olmuyorum. Ben de çok kıskanç biri değilim. Âşık olduğum ve sevdiğim zaman kıskansam bile çok belli etmem.
    (Marie Claire)

2. lale kılıç

lale kılıç Forum Okuru

ben emir sarafoğlunu deli gibi aşıgım

Dizilerin iki yakışıklısı Emir (Çağatay Ulusoy) ve Demir (Birkan Sokullu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük Sırların Yakışıklısı Birkan Sokullu (Demir) Resimleri

Küçük Sırların Yakışıklısı Birkan Sokullu (Demir) Resimleri

küçük sırlardaki demir küçük sırlardaki demirin resimleri demirin fotoğrafları gerçek adı resmi Bu çocuk gerçekten çok tatlı yaa :)Maşallah :)
  2. Emir(Çağatay Ulusoy) resimleri

Emir(Çağatay Ulusoy) resimleri

cağatay ulusoy resimleri çağatay ulusoy çağatay fotoları fotoğrafları cagatay resimleri meleklerim bence çok yakışıklı :utan: oyuncu olarak da süper ... o benimdir o benim :uhu:
  3. Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Birkan Sokullu (Demir) Resimleri

Küçük Sırlar Dizi Oyuncusu Birkan Sokullu (Demir) Resimleri

küçük sırlar oyuncuları küçük sırlar oyuncularının isimleri kücük sirlar oyuncular isimleri oyuncuları kücük demir Küçük Sırlar dizisinde Demir rolünü oynayan Birkan Sokullu resimlerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum.
  4. Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi

emir sarrafoğlunun sevgilisi emir sarrafoğlu sevgilisi çağatay ulusoy ve çağatay ulusoy cagatay ve Genç kızların yeni sevgilisi Çağatay Ulusoy dizideki ismiyle Emir Sarrafoğlu'nun gerçek hayatta sevgilisini merak ediyormusunuz?Genç oyuncu kendisinden tam 15 yaş büyük Selin boronkay ile birlikte... Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Çağatay...
  5. Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi

Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi

Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’ın Yeni Dizisi Çağatay Ulusoy ve Pelin Karahan’dan yeni dizi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere üzücün bir haberimiz olacak ve bunun ardından da güzel bir haber vereceğiz :) Adını Feriha Koydum dizisi bu sezon bitiyor ve Çağatay Ulusoy Pelin Karan yeni dizi de rol alıyor. Stephenie Meyer'in Twilight adlı eseri yerli dizi oluyor. Tüm dünyada...

Sayfayı Paylaş