gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dizilerin kavuşamayan aşıkları

Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sabah Gazetesi yazarlarından olan Yüksel Aytuğ, dizilerin kavuşamayan aşıklarını kaleme almış Melek'ler. Keyifle okuduğum bu haberi sizlerle de paylaşmak istedim:) İşte ekranların asla kavuşamayan ve kavuşmaları için, tabiri caizese izleyicilerin göbeğini çatlatan çiflter Melek'ler:D:D

Ekrandaki dizilerin hemen hemen hepsinde olmazsa olmaz kavuşamayan çiftler, imkansız aşklar var.

Ne demiş Âşık Veysel, “Seversin, kavuşamazsın, adı aşk olur…” Yerli diziler, büyük ozanın sözünden çıkmıyor. Zira kavuşurlarsa aşkla birlikte dizi de bitecek! Örnek mi?
    Ezel’de Ömer, Eyşan’a da Bade’ye de kavuşamıyor.

Fatmagül, bu gidişle Kerim’e âşık olduğunda bizimki elden ayaktan düşmüş olacak.

Gönülçelen’de Hasret, Murat’a hasret ölecek gibi.

Bir dargın bir barışık âşıklardan Unutulmaz’ın Harun’u ve Eda’sı her hafta bir başka engelin üzerinden atlamak zorunda kalıyorlar.

Hanımın Çiftliği’nde Güllü ile Kemal’in arasındaki mesafe uzadıkça uzuyor.

Öyle Bir Geçer Zaman ki’de zaten kimse kimseye kavuşamıyor. Balıkçı, Cemile’ye kafayı taktı, Aylin, Soner’den yeşil ışık bekliyor ama sinyalizasyon sistemi Murat yüzünden kısa devre yapıyor. Berrin ile Ahmet’in geleceği karanlık, Mete ile İnci Öğretmen platonizm, romantizm derken iyice kafa karıştırıyor.

Aşk ve Ceza’da Yasemin ile Savaş kavuşmuş gibi görünse de her yeni bölümde aralarına bir başka dikenli tel örülüyor. Bu gidişle resmi nikah hayal gibi…

Örnekleri çoğaltmak mümkün.
    Hani belediyeler imkanı olmayan çiftlere toplu nikah kıyıyorlar ya, acaba diyorum RTÜK de kavuşamayan dizi karakterlerini topluca evlendirse mi?

Dizilerin kavuşamayan aşıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık

Aşık

Bu kemiği görmek kadına, Bu kemikle oynamak batıl söz söylemeye, bu oyunda birini yenmek o kimseye galip gelmeye, Birtakım aşıkların yanında olduğunu görmek bakire kızlarla evlenmeye delalet eder.Rüyasında aşık olduğunu gören bir kimse bekar ise bir süre sonra gerçekten aşık olacak demektir. Evliyse, kişiyi hayata bağlayacak önemli bir neden ortaya çıkacak demektir.Asik görmek, bir is...
  2. Bebeğine kavuşamayan anne...

Bebeğine kavuşamayan anne...

annem repi ALINTIDIR... Bebeğim; Sana sahip olma konusunda çok büyük sorunlar yaşadım.Çok düşündüm inan bana,senin için en iyisini düşündüm hep… Ve karar verdim..Evet sana sahip olabilirdim.Belki de 1 kere olsun anne demeni duyabilirdim… Şuan yanımda değilsin sana dokunamıyorum ama içimdesin,canımın canında seni hissediyorum. Annecim; Anne demeni çok istiyorum.Hep hayalini...
  3. Dizi aşıkları Ürgüp’te evlendi

Dizi aşıkları Ürgüp’te evlendi

ürgüpte evlendiler murat ünalmış kiminle evli Dizi aşıkları evlendi, hangi dizide oynuyorlardı, nerede evlendiler, kimler düğüne katıldı konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Bir dizi aşkı daha gerçek oldu melekler. Yer Gök Aşk dizisini izleyen varmı bilmiyorum ama oradaki nişanlı çift gerçek hayatta da evlilik masasına oturdular ve evlendiler. Bizede mutluluklar dilemek düşer...
  4. Yeni Dizi Egeli Aşıklar Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Yeni Dizi Egeli Aşıklar Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Egeli Aşıklar oyuncu kadrosu Egeli Aşıklar oyuncularının isimleri Sevgili melekler, yazın gelmesiyle birlikte yazlık diziler de yavaş yavaş sezonu açmaya başladı. Bu yazımızda Egeli Aşıklar oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere. Dizinin başrol oyuncularından biri Arka Sokaklar dizisinde tanıdığımız İlker İnanoğlu :) 1984 yılında çekilen Alev Alev filminin dizi versiyonu...
  5. Yeni Dizi Ege Aşıkları Senaryosu Hakkında Bilgiler

Yeni Dizi Ege Aşıkları Senaryosu Hakkında Bilgiler

Ege Aşıkları Dizi Konusu Ege Aşıkları konusu Ege Aşıkları dizisinin konusu Sevgili melekler, Erler Film 28 yıl önce beyazperde için çektiği Alev Alev filmini televizyon dizisi olarak çekmeye karar verdi. Çekimlerine başlanan dizinin adı Ege Aşıkları olacak. Şimdi gelelim Ege Aşıkları dizi konusu ile ilgili bilgilere.. :) Çekimlerine başlanan Ege Aşıkları dizisi Erler Film’in 28 yıl sonra...

Sayfayı Paylaş