gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Dizilerin Uzun Olması Manyaklık!" Diyen Ünlü Kim?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; "Dizilerin Uzun Olması Manyaklık!" Diyen Ünlü Kim? haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, başlığı yanlış okumadınız. Bu lafı öyle bir isim etti ki, o isim şu anda ekranlarda yayınlanan ve en çok reytinge sahip bir dizinin başrol oyuncularından biri. Kim mi? Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem'i Meryem Uzerli. Antalya Televizyon Ödülleri gecesinde ödül alan ve ödülü alırken kısa bir konuşma da yapan Uzerli bakın neler söyledi..

Antalya Televizyon Ödülleri'ne "Muhteşem Yüzyıl"daki 'Hürrem Sultan' rolüyle "En İyi Dram Dizisi" 'Kadın Oyuncu' ödülünü alan Meryem Uzerli'nin dizi sürelerine isyanı damga vurdu: "Türkiye'de dizilerin 110- 120 dakika olması manyaklık!"

"Türkiye'de diziler çok uzun bu da manyaklık bir şey. 100 dakika, 110 dakika, 120 dakika bir dizi. Hayatta öyle bir iş yok! Lütfen bütün kanallara söylüyorum, dizi sürelerini 60, 50, 45 dakikaya indirin. Hepimiz mutlu olalım, çünkü ben hiç mutlu değilim!" Uzerli'nin ödülüyle ilgili olarak söylediği "Ben 3 yıldır bu ödülü bekliyordum. Artık bu ödülü bana layık gördünüz" sözleri ise salonda kahkahalara neden oldu.

"Dizilerin Uzun Olması Manyaklık!" Diyen Ünlü Kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "aşk her şeyden önemli" diyen ünlüler

"aşk her şeyden önemli" diyen ünlüler

osman rimer kimdir adnan aksoy kimdir nalan rimer selin toktay kimle evlendi selin toktay evlendi Valla selin toktaya şaşırdım uçuk kaçık bi hayatı vardı şimdi ise ömreye gitmiş maşallah:D KİMİSİ İÇİN KARİYER KİMİSİ İÇİN DE AŞK VE SICAK BİR YUVA ÖNEMLİDİR.PODYUM DÜNYASINDA ÖYLE ÖRNEKLER VAR Kİ, HER BİRİ MESLEKLERİNDE EN ZİRVEDE OLDUKLARI DÖNEMDE İŞLERİNİ BIRAKIP KALPLERİNİN PEŞİNDEN...
  2. Kova Burcunun Ünlüleri Kimler?

Kova Burcunun Ünlüleri Kimler?

kova burcu ünlüleri sanatçıları şarkıcıları artistleri kimler listesi isimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Korkunç dikkatli ve meraklı olan kovaların bu merakları onları yeni ve değişik şeyler öğrenmeye iter melekler :) .Öğrenirler de :) Bu yazımızda meraklı kova ünlülerinin listesini veriyoruz.Bakalım kimlermiş bu kova ünlüleri :) Candan Erçetin, Mehmet Ali Erbil, Ajda Pekkan,...
  3. ''Aşıkken Çok Şapşal Oluyorum '' Diyen Ünlü Oyuncu Kim ?

''Aşıkken Çok Şapşal Oluyorum '' Diyen Ünlü Oyuncu Kim ?

zeynep beşerler zeynep beşerler haberleri zeynep beşerler 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Kenan İmirzalıoğlu ile aşkı yıllar süren ancak sonunda ayrılan Zeynep Beşerler , Formsante dergisine bir röportaj verdi melekler . Arka Sokaklar dizisinde ki başarılı performansıyla izlediğimiz Zeynep Beşerler, verdiği röportajda ''Aşıkken çok şapşal oluyorum '' diyerek şaşırttı. Zeynep Beşerler...
  4. Galatasaray'ı Tutan Ünlüler Kimler ?

Galatasaray'ı Tutan Ünlüler Kimler ?

Galatasaraylı Ünlüler Kimlerdir Cimbomlu Ünlüler Sevgili melekler, birine sorduğunuzda her ne kadar futbolla ilgilenmiyorum dese de mutlaka sempati duyduğu bir takım vardı , inanmayın :D:D Ülkemizin 4 büyük futbol camiasından biri olan Galatasaray ile Fenerbahçe de yıllardır en çok taraftar bende polemiği yapıp dururlar. Biz ise bu konumuzda Galatasaraylı ünlüler kimlerdir sizinle paylaşmak...
  5. "Türk Kızları Ter Kokuyor!" Diyen Ünlü Kim?

"Türk Kızları Ter Kokuyor!" Diyen Ünlü Kim?

Bu sayfa; "Türk Kızları Ter Kokuyor!" Diyen Ünlü Kim haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her gittiği ülkede ve konserde olay çıkartan, kaprisleriyle herkesi çileden çıkaran dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber turne kapsamında geçtiğimiz gün ülkemize de gelmişti. Pasaport kontrolleri sırasında havaalanı polisini peşinden koşturan Bieber, giderayak yine yapacağını...

Sayfayı Paylaş