gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Dizinin oyuncuları hakkında detay

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

çağatay ulusoy aşkı memnudaki rolü çağatay ulusoy hangi dizilerde oynadı un oynadığı diziler oynadığı diziler hangi liseden mezun
    Filmin güzelliği bir yana oyuncularının güzelliği diğer yana bence kadrosu baya bir sağlam ben dün ilk defa izledim ve gerçekten çok beğendim :) ( Emiri ) hahaha
    Biraz oyuncuları hakkında araştırma yaptım kısa kısa bılgıler ..

Cansu

Sedef Şahin (Doğum:14 Mayıs 1992, İstanbul), Özel pera güzel sanatlar liseside tiyatro ikinci sınıf öğrencisidir. Çeşitli reklamlar, kataloglar ve dizilerde rol aldı. Belalı Baldız dizisinde Yeşim karakteri ile tanındı. Patron Kim ve Avrupa Yakası dizilerinde konuk oyuncu oldu.Lc Waikiki ve Beymen kataloglarında bulundu.

Hande

14 Eylül 1988 Günü Ankara’da Doğmuştur.”Adını Feriha Koydum” dizisinde “Hande” rolünü canlandırmaktadır.
    Bir çocuk güzellik yarışmasında birinci oldu ve ardından televizyon dünyasına girdi. Barış Manço Kültür Merkezinde tiyatro eğitim aldı.

Koray

11 Eylül 1984 Günü İstanbul’da Yusuf Akgün Doğmuştur.”Adını Feriha Koydum” dizisinde “Koray” rolünü canlandırmaktadır.
    Orta ve lise öğretimini Bilge Kagan Lisesi’nde yaptı. Lisede Shakespeare’in Bir Yaz Gecesi Rüyasi’nda Lysander roluyle sahneye çıktı.
    Provaları bitiremeden tiyatrodan kovuldu. Ancak katıldığı bir kaç provada oyunculuğu sevdi ve ertesi yil oynadığı Hababam Sınıfı’nda Akil Hoca roluyle ödul aldı. Liseyi tiyatro sayesinde bitirdi.

Emir'İM :D:D
    2010 Yılının Best Model of Turkey(Türkiye’nin en iyi modeli)’i Seçildi.
    İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi Çağatay Ulusoy yaklaşık 2 senedir Selin Boronkay ‘ın ajansında modellik yapıyor.

Sanem

Deniz Uğur, 1 Ocak 1973 Doğumlu(İstanbul Türkiye) sinema, televizyon ve tiyatro sanatçısı.
    İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı , Tiyatro Bölümü mezunudur.1997 yılında 9. Ankara Film Festivalinde Bir Erkeğin Anatomisi filmindeki rolü ile Umut Veren Yeni Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

Rıza

Metin Çekmez 26 Temmuz 1945 de İstanbul da dünyaya geldi. Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.
    Özel Gazetecilik mezunu olan sanatçı, 1962 yılında Hamlet oyunu ile tiyatroyla tanıştı. Usta çırak ilişkisi içinde bir “alaylı” olarak gelişimini sürdürdü. 1970 yılında İstanbul Şehir Tiyatroları’nda kadroya girdi. Çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol alıyor.

Zehra

Vahide Gördüm İzmirli, Yunanistan’dan göç eden bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Babası kamyon şoförü, annesi ev hanımı olan Perçin, lisede grafik okur, daha sonra İktisat Fakültesine girer ama aklı oyunculuktadır. Sınavlarına girdiği 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazanır. Okul birincisi olarak bitirdiği DEU GSF Tiyatro Bölümü’nde, en büyük desteği hocası Özdemir Nutku’dan görür.

Feriha
    1 Ekim 1990′da Gaziantep’te doğan Hazal Kaya liseyi İstanbul İtalyan Lisesi’nde okumuştur. Bilgi Üniversitesi Sahne Ve Gösteri Sanatları Yönetimi,Performans bölümüne 2009 yılında girmiştir ve halen eğitimi devam etmektedir. 2007 yılında ilk kez Genco adlı bir televizyon dizisinde başrol oynadı. Aşk-ı Memnuda da Nihal karakterini canlandırmıştır

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2011
Dizinin oyuncuları hakkında detay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler korusun dizi oyuncuları

Melekler korusun dizi oyuncuları

melekler korusun oyuncuları isimleri melekler korusun oyuncuları oyuncularının isimleri oyuncularının gerçek oyuncular
  2. Yeni Dizi Egeli Aşıklar Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Yeni Dizi Egeli Aşıklar Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Egeli Aşıklar oyuncu kadrosu Egeli Aşıklar oyuncularının isimleri Sevgili melekler, yazın gelmesiyle birlikte yazlık diziler de yavaş yavaş sezonu açmaya başladı. Bu yazımızda Egeli Aşıklar oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere. Dizinin başrol oyuncularından biri Arka Sokaklar dizisinde tanıdığımız İlker İnanoğlu :) 1984 yılında çekilen Alev Alev filminin dizi versiyonu...
  3. Sungurlar dizi oyuncuları

Sungurlar dizi oyuncuları

sungurlar dizi oyuncuları,sungurlar dizi kadrosu,sungurlar dizi karakterleri,sungurlar dizisinde kim kimdir Mert Kılıç -Serdar Komutan Dilara Büyükbayraktar -Naza Bora Karakul -Doktor Devran Mehmet Korhan -Fırat Şahin Merve Akaydın Aslı / Eslim Gülşah Küçükyıldız -Havin Merve Anlağan- Meryem Mehmet Küçük- Ferman Onur Emre Teber -Fedai Yıldız Güngör -Gülsüm Emre Taşkıran -Yusuf Zeki...
  4. Bedel Dizi Oyuncuları

Bedel Dizi Oyuncuları

Başrollerini Sedef Avcı, Necip Memili, Berk Erçer'in oynadığı 'Bedel' dizisinin çekimleri İstanbul Çengelköy'de yapılıyor.Bedel dizisinin genel konusu kısaca yakıcı, yok edici bir aşkın üç kahramanı Ali, Begüm ve Vedat'ın hikâyesi... Yıllar önce uğradığı haksızlıkların intikamını almaya yemin etmiş Ali'nin; yaşama duyduğu öfke ve hıncı kumar masalarından çıkaran, içindeki şeytana yenilip...
  5. Kiralık Aşk Dizi Oyuncuları

Kiralık Aşk Dizi Oyuncuları

Kiralık Aşk Oyuncu Kadrosu barış arduç evlilik oyunu dizisi oyuncu kadrosuStar Tv’den bir yaz dizisi atağı daha geldi. Kiralık Aşk dizisi yakında Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Star Tv bu sezon yaz döneminde başlattığı diziler ile sezona girmek istiyor bu nedenle önemli bir yaz sezonu atağı yapacak. Yaz sezonunda başlayacak Çilek Kokusu dizisinin yanında Kiralık Aşk...

Sayfayı Paylaş