gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Diziye yeni isimlerde katıldı!

Konu, 'Magazin' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

[​IMG] öncelikle kendi yorumumu yapayım,Sumru Yavrucuk'u beğenerek izliyorum ve oyunculuğunu çok beğeniyorum bu dizidede güzel bir rol alıcağnı düsünüyorum.Yaprak dökümü dizisinden de sanırım Tolga Karel gelir gibi benim düsüncem bu biliyorsunuz dizinin konusunda tecavüz ön planda ilk bölümlerinde :) ordaki erkeklerden birisi olabilir.??

Fatmagülün Suçu Ne? Dizisi yeni sezonda ekranlarda olacak.
    Dizinin başrolünü Beren Saat'in oynayacağı daha önce açıklanmıştı.Fakat tüm kadroyla ilgili net bilgi alınamamıştı.

Milliyet'in haberine göre Murat Daltaban,Fırat Çelik ve Sumru Yavrucuk'da Dizinin kadrosuna katıldı.
    Henüz açıklama yapılmasada yaprak dökümü dizisinde dikkat çeken bir oyuncununda diziye transferi söz konusu.

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    merakla bekliyoruz tşk

3. büşran

büşran Forum Okuru

Diziye yeni isimlerde katıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mrb aranıza yeni katıldım

mrb aranıza yeni katıldım

paylaşımlarda bulunmak dileğiyle
  2. Kıvanç Tatlıtuğ Ezel dizisine katıldı!

Kıvanç Tatlıtuğ Ezel dizisine katıldı!

ezel 2 Ezel dizisi yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı.Diziye çok güçlü iki karakter daha katıldı.Bunlardan biri Haluk Bilginer diğeri ise sıkı durun kızlarr:D Kıvanç Tatlıtuğ evet yanlış duymadınız Kıvanç Ezel dizisine katılan bir diğer oyuncu olarak dizinin yeni sezon ilk bölümünde dizi sonunda çok kısa bir an görünmesine karşın reytingler tavan yapmış:D Yalnız bizim Kıvanç namı diğer...
  3. Bende yeni katıldım hoşbuldum:):)

Bende yeni katıldım hoşbuldum:):)

Herkese slm.İsmim sevgi 24 yaşında 11 aylık evliyim.Konyada yaşıyorum ama Mersinliyim.Nette bişeler araştırırken aradğım şeyleri hep melekler mekanında buluyodum özellikler gebelikle ilgili merak ettiğim şeyleri.Hamiş değilim ama herkes gibi nur topu gibi bi evlat istiyorum bende inşallah olur ve burda paylaşırım bende..Eşim çok sevmez böyle siteleri pek ama sadece bayanların olması onunda...
  4. Eveeeeet Bende Yeni Katıldım

Eveeeeet Bende Yeni Katıldım

Arkadaşlar bende yeni katıldım, umarım çok güzel bir forumdur. Görüşmek üzeree
  5. A.Ş.K. Dizisine Yeni Bir İsim Katıldı

A.Ş.K. Dizisine Yeni Bir İsim Katıldı

a.ş.k. dizisi, a.ş.k. dizisi oyuncuları, a.ş.k. dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, başrollerinde Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu gibi isimlerin yer aldığı A.Ş.K. dizisine yeni bir isim katıldı. Dizinin oyuncu kadrosuna bu bölümden itibaren Kenan Ece de dahil oluyor. Ece dizide, Şebnem’in eski nişanlısı Hakan Yıldız karakterini canlandıracak.

Sayfayı Paylaş