gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dizüstü Bilgisayarda Toplama Yapma İmkanı Var Mı?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dizüstü Bilgisayarda Toplama Yapma İmkanı Var Mı?
    Merhaba hanımlar size bir sorum olacak Dizüstü Bilgisayarda Toplama Yapma İmkanı Var Mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dizüstü Bilgisayarda Toplama Yapma İmkanı Var Mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 99 Dolar'a minik dizüstü bilgisayar

99 Dolar'a minik dizüstü bilgisayar

Netbook diye de bilinen mini dizüstü bilgisayarlarda rekabetin bu noktaya geleceği belliydi; Jointech'in 99 dolarlık yeni modelinin özellikleri haberimizde. Hong Konglu bilgisayar firması Jointech, piyasadaki en ucuz netbook modeli olan JL7100'ü tanıttı. Aslında ürünün 99 dolar olmasının sebebi, teknik özelliklere bakılınca anlaşılıyor. 7 inç 800 x 480 çözünürlüklü ekranında 64 bin renk...
  2. Dizüstü Bilgisayar Toplama hakkında

Dizüstü Bilgisayar Toplama hakkında

Dizüstü Bilgisayarda Toplama Yapılırmı toplama dizüstü bilgisayar yapabiliyormu Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda dizüstü bilgisayrda toplama yapılır mı diyen misafirimizin sorusunu sizler için de yanıtlıyoruz. İstanbulda toplama diz üstü bilgisayar yapan bazı yerler var.Fakat normal satın alabileceğiniz notebooklarla arasında neredeyse hiç bir fark yok .Piyasada çok fazla dizüstü...
  3. gebelik testi yapmanın zamanı var mıdır?

gebelik testi yapmanın zamanı var mıdır?

Gebelik testi kan testi Merhaba kızlar hamile kalıp kalmadığımızı beklemek çok yorucu bir süreç kabul ediyorum Biran önce öğrenmek istiyor insan ama herşeyin bir zamanı var Hamilelik testi yapmak için en uygun zaman adet gecikmesi yaşanan günlerdir. Adet zamanı gelmeden önce yani gecikme yaşanmadan önce yapılan testler hamilelik olduğunu genellikle gösteremez ve güvenilir değildir
  4. Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Bebek alışveriş listesi yapmaya var mısınız melekler?

Tüm gebelerin sabırsızlıkla beklediği anlardan biri de alışveriş zamanıdır.Toplum olarak da hep bekle bekle hele bi sekizinci aya gir ondan sonra hazırlarsın denir.Ama ben bekleyemedim.Acil olarak ilk anda lazım olacaklarımı aldım.Ama insan tecrübesiz olunca neler alacağını nelerin gerçek anlamda yararlı veya gereksiz alınmaması gerekenler neler bilemiyor.Ben de hem bana hem de gebe olan...
  5. Bim’e 19 Eylül 2014′te gelen ASUS X551MAV Dizüstü Bilgisayar Nasıl?, Alınır mı?

Bim’e 19 Eylül 2014′te gelen ASUS X551MAV Dizüstü Bilgisayar Nasıl?, Alınır mı?

bim 19 eylül 2014 indirimli ürünler, bim 19 eylül asus laptop fiyatı, bim aktüel ürünler 19 Eylül 2014 Bim aktüel ürünleri tüketici tarafından oldukça rağbet gördüğü gibi daha ürünler indirimli günü olmadan önce merak uyandırıp özellikle bayanlar kendi aralarında bim markete gelecek ürünler hakkın da kendi araların da yorumlar yapıyor yada internetten ürün hakkın da araştırma da bulunuyorlar....

Sayfayı Paylaş