gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Anne (Feat Tehlikeli Madde)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ana seni cok özledim seni düşündükce Gözyaşlarım Dinmek Bİlmedi Yoklugun Beni Deli etti deli sendin benim için gercek olan sevgi içimdeki ask nedir ki?Şimdi Gittin Yanımdan Sıran Sıram Gelmişti kader diye cizilmişti bu yasam kitabinda yalan dünyada kaldim tek basıma ana devir degismis yalanlar dogrulara yetismis iki yüzlü köpekler seni arkadas diye sayip gerçek yüzlerini saklayip milletin arkasinda vuranlara kaldim tek sensin allahimdam bir tek dilek kalbimdesin hep yek.üzüntüler içinde kaldim aklimda çikamadim çildirdim kendimi tutamadim biraktim
    gögsümdeki dolan selleri senin için akittim her gece Birden o eski günlerimi hatırladım bana verdigin nasihatları sayıkladım.Gözlerimi kapatıp seni kalbime kazdım cizilmez bu aslabunu kader diyue kitabıma yazdım sendin benim bu dünyada benim kanadım ucamadım ana yikildim seni benden ayirdi yüce allahim yaraliyim annem unutanlar unutsun ben seni asla silemem gözlerimin içindeki kara bulutsun artik seninle çok seyler paylastik yasam
    hariç oldu evladin sensiz simdi bu dünyada soldu artik benim zamanimda doldu Yanına geliyorum ölenle ölünmez derler ben senin için ölüyorum seni düslerimde görüyorum kal yanim da ana ben senın gitmeni istemiyorum diye bagırıyorum gözlerimi acınca halen aglıyorum ana hasretin yüregimde oldu bir damga seni cok özlüyorum.
    anne anne ne olursun gitme senden baska kimim varki beni terk etme bu hayat oldu zaten olacagı kadar kahpe benide götür gittigiin yere.bırakma beni bu lanet insanların içinde ne yaparım sensiz söyle yaşayamam bunu yaz bi yere kokun kalmıs üstümde her gece güzel yüzün rüyama girmekte sensiz olmuyor anne ne olursun dön artık geriye gözümde yaş kalmadı bunu bil anne hani beni terk etmeyecektin.Her gece üstümü sen örtecektin tertemiz kalbinle bana nasihat verecektin ettin ama simdi beni bırakıpta gittin söylermisin artık kime gideyim gidemem bundan sonra tek basına biriyim fazla sürmez yanına gelecegim sensiz hayatımdan bezmiş biriyim.sen yokken bu hayatı neyleyim bütün dünya bunların olsun gitsin.ben senden baska biseyi sevemedim.istemedim senin bir sacının teli için canımı verirdim çünkü bu can senin al artık yanına geleyim anne dayanılmaz haldeyim seni deliler gibi özledim mezarında sana dualar ettim.kendimi yanına gömmek istedim bunları düşünmemiş degilim kararımı verdim son kursunu kalbime ekledim anne sana degil ALLAHIMA isyan ettim koskoca dünyada seni benden etti.tek basına koymayı basarabildi bumuydu bana olan sevgisi Sevdiyse alsın şu kalbimi....!!!

Hergün Resmine Bakıyorum anne
    sanki yanımdaymısın gibi sana konuyorum ama yanımda
    olmadıgını birden anlıyorum
    sana el uzatıyorum anne vaktim
    vaktim geldi artık biliyorum
    ama sakın üzülme üzülme anne yanına geliyorum..!!

Tehlikeli madde dj akman crazy ossie mc serkan
    2004 geliyor TEHLIKELI MADDE ...

Dj Akman - Anne (Feat Tehlikeli Madde) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Miss Baby (feat Cambaz)

Dj Akman - Miss Baby (feat Cambaz)

Ağlama sakın sevgilim bizi ayırırlarsa,üzülme bebeğim eğer kavuşamazsam sana.yeterki şunu bil ya sen ya ölüm.ben sana aidim sen de bana.... seni seviyorum dayanamam yokluğuna sana yanıyorum al beni kucağına seni istiyorum ne olur kal yanımda bırakma beni allahın aşkına bırakma beni allahın aşkına tut ellerimden sarıl benim boynuma gidersen bilki katlanamam buna seni ben kalbime yazmışım...
  2. Dj Akman - Hayatın Çilesi (ft. Tehlikeli Madde)

Dj Akman - Hayatın Çilesi (ft. Tehlikeli Madde)

Hayatin cilesi sokak kaldirimlarinda Esrar eroin ve buna benzerler Bunlara hemen kanma, Yolun genc ama temiz olsun Hayat ne ki anlamini cikarmak cok zor Sahte seyler nefesler ve buna benzerler alip gotururler seni her yere Bunlari gelde birde bozkirliya sor Hayatin anlamiydi cikarmak istedigimiz Ama bıktım Bu sahteler goturdu bizi yalanlara Uyusturucu ve buna benzer olaylar Hep yanlisklari...
  3. Dj Akman - Gitme (feat Tehlikeli Madde)

Dj Akman - Gitme (feat Tehlikeli Madde)

Senİ Sevİyorum ÖlÜmÜne Kadar Ne Olur Gİtme Sensİz Bu Bedenİm Ne Yapar? Dayanamaz GÖzlerİmdekİ Yaslar Akar Kalbİme Kadar Sana Dogru Gİder Bu Yollar Senİn YokluĞun Senİ SevdİĞİmden Dolayi Bana Carpar Sende Benİ Sevİyorsun Bİlİyorum Sokma Aramiza Acilar Dİzlerİme Sancilar GÖzlerİmde GÖzÜnÜ GÖzleyen Bakislarim Yİne Senİn İÇİn AĞlar Elveda Demesİ Bİle BÖyle Kolay Olursa Bu Benİm İÇİn...
  4. Dj Akman - Bir Avuç Gözyaşı(feat Tehlikeli Madde)

Dj Akman - Bir Avuç Gözyaşı(feat Tehlikeli Madde)

hayallerımle benı bırakıp gıttın yıne sensız kaldım gece karanlıgın da uzaklarda olsanda cok uzaklarda senı ıstıyorum ben hep sonsuza yıldız gbı parlak ısık sacan gozlerıne dalıp gdıyorum ben hayalınle uzaklara gece ruyalarım da beraber olsakta yokluguna alısamam dustum yataklara bu gıdısım yarına cıkar mı bılemem bırtanem senden baskasını sevemem kendımı unuttum senın ıcın yasadım dort duvar...
  5. Dj Akman - Bak Dostum (feat 09 Efekentli)

Dj Akman - Bak Dostum (feat 09 Efekentli)

09 efekentlı dj akman son nefes bak etrafına dunyayı tanı tanı....... bak dostum etrafına bak gerceklere adım at çilelerı cekerek yaşa yasamayı ogren ellerınle tut gözlerınle gor hayatınla yaşa... (2x) yenılme dunyaya, yenılme kaderıne,yenılme allahsız ınsanlara... 09 efekentlı geldı sımdı sana sokak hayatında lanet dunyamızda, çilelerın acısıyla kaldım ortada yardım eden olmadı berbat...

Sayfayı Paylaş