gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Askim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

DjAkman,Crazy Ossie,Mc Serkan Refr.2x
    Askim seni seviyorum,seviyorum askim
    Bıraktın beni bir başıma
    Askım seni seviyorum,seviyorum askım

Ne güzel baslamıstı aşkımız
    Yillar önce seninle seni yazmıştım kalbimin en değerli yerine
    Pembe hayaller kurardık,el ele gönül gönüle
    Yaraladın beni son sözlerinle
    Sendin bana aşkını itiraf eden
    Sendin bana o umut dolu sözler söyleyen
    Sendin ilk ve son aşkımsın diyen
    Yine sendin askımızı bitiren
    Nerede seni seviyorum diyen diller
    Bana bakan umut veren gözler
    Hic beklemediğim bir anda bıraktın beni
    Unutmak mümkün mü o ela gözlerini
    Geceler bir türlü sabah olmuyor
    Hayalin karşımdan gitmek bilmiyor
    Sensiz yaşamak gücüme gidiyor
    ihanetin bir an olsun aklımdan çıkmıyor
    Sensizliğin acısıyla kavruluyorum
    Olmuyor güzelim senden sonra kimseyi sevemiyorum
    Sen sözünü tutamadın yazıklar olsun sana beni bıraktın
    Hayatta tek başına lanet olsun,lanet olsun sana

Dj Akman - Askim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dj akman

dj akman

DJ Akman 1986 yilidinda konya da gozlerini acmistir.. 2 yasindayken Hollanda ya yerlesip burda hayatini surdurmeye devam etti Okula genc yasta basladi ve ilerleyen senelerde muzige tutkusu baya artti 12 yasindayken evinde kendi halinde Remixler yapmaya basladi. ve 13 yasinda ilk sahneye cikma teklifini aldi. ve boylece osman, yani DJ AKMAN ismini herkeze duyurtmayi basardi..
  2. Dj Akman - Çek Git

Dj Akman - Çek Git

Günes gibi doğmustun karanlık dünyama Güneşim seçmistim seni yarınlarıma Nerden bilecektim benden gidecegini Aklimin ucundan bile gecirmezdim Beni birakip acimadan gittin Seni sevdigimi bile bile terk ettin Bana geri don Sen bile beni bulamayacaksin Bana cektirdiklerinin nasibini alacaksin Bu aciya sende dayanamayacaksin Benim agladigim gibi sende aglayacaksin Benim gibi seveni...
  3. Dj Akman - Bedduamsın

Dj Akman - Bedduamsın

aktın sevgi denen duygularımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bugünümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan. O ipek saçların birbir dökülsün öksürdükçe içinden ciğerlerin sökülsün herkes neşe içindeyken senin boynun bükülsün geçsin bütün ömrün ağlamakla geçsin gözlerinden yaşlar hiç eksik olmasın kulakların tıkansın güzel söz duyamasın kör olsun o gözlerin hayatı göremesin...
  4. Dj Akman - Baba

Dj Akman - Baba

anlattığın masallar hala aklımda baba belki birgün birdaha karşılaşma şamsımız varmı acaba çocukluğumda olduğu gibi el ele hayalinle beni götürürmüsün yine uzak diyarlara baba sensin benim en temiz rüyam beni çok severdin ama belli bile etmezdin ama beni sevdiğini herşeyinle sezerdim kızgın bakışların bile hala aklımda baba bir bakışın yeterdi vurmazdın bile bana yollarımız ayrı artık bu hayat...
  5. Dj Akman

Dj Akman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş