gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Bırakma Beni (ft Son Nefes)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

agladim,, beni birakip gitdin,, elinde deydi be guzelim bizi ayirdilar,, bizi kirdilar,, ama kaderimiz boyle yazilmis,, sen orda bense burda,, yapa yalniz usurum gel yanima,, beni birakip gitme oralara,, seni sevdigimi unutma guzelim,, sensiz inan cok zor bana,, seni gordum sana vuruldum ben,, seni sevdim agladim,, neden??,, kursunlar gecti aramizdan,, siyah guller bize yuzumuze guldu,, kader kader yine agladi,yeah, insan insana mutluluk tanimadi,, ba k dedim yuzume tukurdun,, yapma dedim sirtimdan vurdun,, zorla sevgi olmaz arkadasim,, beni neden ayirdin ondan anlat,, sevenin allahi vardir be guzelim,, bir canim vardi onu da aldin,, sevgilimin gozlerini dolu biraktin,, varmiydi zorla sevgi kazanmak,, bence yok kalbimi verdim oyle sevdim olumune kadar,, dedim (4x) dj akman,yaaw, son nefes,, cok ozledim gel yanima,, cok bekledim beni anla,, sensiz hersey haram bana,, sensiz yasamak olumden beter,, kelepceler gibi baglanmistim boyle sekilde biraktin baksana,, yakisirmi sana be guzelim,, ben olumune kadar gidecektim,, hani bizi sadece olum ayirirdi,, gunes gibi gunler,, yagmur gibi damladi,, kara bulutlar sardi ustumuzu,, yaninda olsam seni korsam,, eminim sende beni ozluyorsun kalbin bunu bana soyliyor,, senin kalbin bir hapisane ver bana ceza omurboyu yatarim,, sucumu seninle paylasirim yeterki senin yaninda olayim,, ellerim tutmaz gozlerim kor senin yaninda olmak bir cennet,, son nefesime kadar seni sevecem,, dunyada sadece seni goruyorum,, geceleri seni dusuniyorum gunduzleri seni ariyorum ama bulamazsam yine iciyorum,, alistim acilara deyip geciyorum,, dayanamiyorum beni anla,, seni cok cok seviyorum,, son nefes,, dj akman,, eindhoven underground,, benden bu kadar,, sadece seni seviyorum,, benim en buyuk gunahim o,, benim en buyuk gunahim o,,
    sadece seviyorum,,
    sevmek varya,, o sevmek kelimesi varya,
    beni batiriyor biliyormusun,,
    ask varya ask sandigimdanda gucludur be arkadas,,
    ama birakmam seni birakmam, yeah,, seni seviyorum....

Dj Akman - Bırakma Beni (ft Son Nefes) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Sıra Geldi Sana (feat Son Nefes)

Dj Akman - Sıra Geldi Sana (feat Son Nefes)

sıra geldi sana dinlesene beni bir defa yanıyorum yanıyorum yürekten gidiyorum acılarım birikiyor allahsızlar gülüyor yalanlar yine gülerek gidiyor ...acılarla baş başa kalıyorum yenildim dayanamıyorum sıkıntılı kalpsiz sevindim hayatımın gerçeği bir film gibi geldi geçti yalanların tarafı gene onlar sevindi dünya sevindikçe kafama acılar geliyor yinede duygularımı zor tutuyorum senelerdir...
  2. Dj Akman - Senin İçin Haykırdım (feat Son Nefes)

Dj Akman - Senin İçin Haykırdım (feat Son Nefes)

ask varya ask adami bazen bitiriyor biliyormusun?öyle bir yakiyorki adami arasira of ceksen bile yetmiyor seni seviyorum seni istiyorum sana yaniyorum sensiz olmuyor kaderimle yapayalniz kaldim dünyada sen beni biraktin artik anlasana seni sevdim daha seviyorum pes etmem ben seni istiyorum kaderin inadina seni birakmiyacam dünyalari yikarim senin ugruna askim canim biricik sevgilimsin...
  3. Dj Akman - Hepsi Benim

Dj Akman - Hepsi Benim

cikti yine karsina mikrofonda hayalet.. baba bak hele bak neler getirdim sana..cebimde bisi var nedir bu acaba? tak tak tak 9mm tabanca..atesde yanmaz benim adim cambaz..sahnede bana mikrofon dayanmaz..hayalet baba sana korkulu rüya kim gelirse gelsin ben yikilmam asla..30 sene önce esit diye geldik ama sene 2003 ve cok sey degisti.bundan sonra af yok..göz göze dis dise siz yeterince dalga...
  4. Dj Akman - Belalım Benim

Dj Akman - Belalım Benim

Sevdik sevildik bu dunyada ki hayati hep beraber yasadik olecegiz birlikte aglama bosuna gozyaslarini silen yok giden geri gelmez birak sen uzulme arkadas... sevdik sevildik bu dunyada ki hayati hep beraber yasadik olecegiz birlikte. belalim benim nereden ciktinki karsima beni vurup gittin bir basima sen ve ben gelecekte bir yastıga abs koymak uzere uzere...
  5. Dj Akman - Beddua (ft Mc Serkan)

Dj Akman - Beddua (ft Mc Serkan)

Sana her gece dua ediyorum, sevdigim icin degil beter olasin diye. Allahimdan birtek sey diliyorum,bana cektirdigin acilari sanada cektirsin diye. Geceleri gozyaslarin yas olarak degil, kan olarak akmasini istiyorum. Benden gitigine bir gün pisman olacaksin cünkü benden COK seveni sen istesende asla bulamassin. Pisman olacaksin, ask yolunda birtek ben degil sende bir gül gibi solasin. Sende...

Sayfayı Paylaş