gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Emcar Seninle Son Defa (Part 3 Yenilendi)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Küçük yaşta başladı bu çile okuyup çocuk gibi oynardım yıllar yalar ilerledi hayatımın düzeni bozuldu sebepsiz sepeler yüzünden kalkınamaz borçlar altına girdim kafaya taka taka içki denen meretede başladım nede olsa kafa dönünce unuturum düşüncesinde en büyük hayalim futbolcu olmaktı herkesin hayali vardırya usta buda benim hayalimdi aşk denen şeytanı tanımazdım birden bire neler olduysa onu tanıdım birden bire neler olduysa onu tanıdım
    KUMRAL SAÇLARI ZEYTİN KARASI GÖZLERİ
    beni kör edip kendimden etti oysa nekadarda güvenmiştim ona sırlarımı gelecek ile planlarımı...
    kısacası baba canımı bile vermeye hazırdım ona nerden bişlecektim kibirgün onu birbaşkasıyla kola kola göreceğimi bana o anki bakışı gözümün önünden gitmez oldu ana sanki o an üzerimden bir tır geçip beni ezdi hergün yavaş yavaş gücünü kaybeden biriyim biriyim...

insanlara güvencim azaldı yaşıyormuyum ölümüyüm bilemiyorum yakıp kesip parçaladılar beni düşünüp diyorum kendi kendime
    bu benim kaderim mi KİME GÜVENSEM kime ağlasam canlı canlı kefene sardılar sanki beni hergünüm ağlamakla geçti gündüzlerim gece gecelerim gündüzüm oldu sersem bir ruh gibi dolanıyorum caddelerde böyle yaşamaktansa göç edip geleyim senin yanına ANA hayat bana vurdu sevdiğimse bana sırt çevirdi benliğim elimden alındı yaşamım karardı ey yalan dünya İŞTE GİDİYORUM BURALARDAN en sonunda başardın benim gibi birini yok etmeyi HAKKIMI HELAL ETMİYORUM sana ey yalan dünya sevgimi kalbimi ömrümü bedenimi benliğimi hayatımı aşkımı kısacası beni kalbi kırık yaşayan bir ölü gibi bıraktın ey kalleş dünya bekle beni ANA BEKLE GELİYORUM YANINA.... (ümit)

Dj Akman - Emcar Seninle Son Defa (Part 3 Yenilendi) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Sıra Geldi Sana (feat Son Nefes)

Dj Akman - Sıra Geldi Sana (feat Son Nefes)

sıra geldi sana dinlesene beni bir defa yanıyorum yanıyorum yürekten gidiyorum acılarım birikiyor allahsızlar gülüyor yalanlar yine gülerek gidiyor ...acılarla baş başa kalıyorum yenildim dayanamıyorum sıkıntılı kalpsiz sevindim hayatımın gerçeği bir film gibi geldi geçti yalanların tarafı gene onlar sevindi dünya sevindikçe kafama acılar geliyor yinede duygularımı zor tutuyorum senelerdir...
  2. Dj Akman - Seninle Ilk Defa

Dj Akman - Seninle Ilk Defa

Intro: Hani vardi ya seninle ilk defa Ilk defa vardi ya o ani hiç unuturmuyum? Ben hiç unuturmuyum he seninle ilk defa kalbim varya kalbim Ref: Seninle ilk defa ölüyorum sana seni seviyorum seninle yasamak istiyorum sonsuza !! 2x Vers1: Seni seviyorum içimden geldi söyledim sana güvenip herseyimi verdim! Seni asla kaybetmek istemiyorum güzelim biricik askimsin biliyorsun sevgilim Seni...
  3. Dj Akman - Sen Mutlu Ol Yeter

Dj Akman - Sen Mutlu Ol Yeter

ßir iki uc dort sonra kalßimde ßir saplanti ßunun acisi kalßime saplandi Hayat ecel olmus pesimde elleri pence olmus ensemde� Kaderim iki gozum onune akti Seni ßi ßaskasiyLa dusunemedim Serefsiz oldugunu tahmin edemedim İnkar etmem seni sevdim Ne maL oldugunu simdi ogrendim Seni bi kalemde sildim Silemedigim tek sey icimdeki nefretin Fazla aldanma...
  4. Dj Akman - Bir Tek Sen Varsın

Dj Akman - Bir Tek Sen Varsın

Yarın hiç birşey bugünkü gibi olmayacak bunu biliyorum içimden sen geciceksin Sen gidiceksin bi yerlere ama biliyorum sevda biticek birgün bi yerlerde insanlar hep acı cekicek Ama yinede biliyorum sen uzaklarda da olsan benim yanımda hep yanıbaşımda taa suramda yüreciğimde olacaksın Sen içimde bitmeyen bir alev bir hal aklımda kalacaksın Sen olmasan bitmez Bu sevda.. -akman; aşkı seninle...
  5. Dj Akman - Bırakma Beni (ft Son Nefes)

Dj Akman - Bırakma Beni (ft Son Nefes)

agladim,, beni birakip gitdin,, elinde deydi be guzelim bizi ayirdilar,, bizi kirdilar,, ama kaderimiz boyle yazilmis,, sen orda bense burda,, yapa yalniz usurum gel yanima,, beni birakip gitme oralara,, seni sevdigimi unutma guzelim,, sensiz inan cok zor bana,, seni gordum sana vuruldum ben,, seni sevdim agladim,, neden??,, kursunlar gecti aramizdan,, siyah guller bize yuzumuze guldu,, kader...

Sayfayı Paylaş