gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Git Gelme Artık

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bak hadi dünyada bıraktıgın eserine bakta kendınle ıntıhar et ben sadece seni sevmiştim nerden bileyim bir gün cekip gidecegini şimdi aglıyorum tek bıraktın benı hani hiç beni yanlız bırakmazdın hani bizi hiçbir şey ayıramazdı hepsi YALAN nerde bana verdigin o sözler nerde bana verdigin o yeninler hepsi gecti gitti hepsi yalandı degilmi olsun ben senı böylede severim yeterki benimle kal yeterki beni tek bırakma bu dünyada şimdi senden arda kalanlarla geciriyorum ömrümü artık sadece aglıyorum ama sakın sana agladıgımı sanma kendıme aglıyorum nasıl böyle kör olabildigime nasıl bukadar seni büyüte bildigime bana demişlerdi degmez dinlemedim onları şimdi onlar avutuyorlar beni gelme artık istemiyorum seni gelme artık aglamak istemiyorum birdaha biliyorum seni unutamam belki senden başkasını sevemem ama yinede seni kabul edemem
    şimdi artık gülüyor gözlerim seni kalbimin en derinine ittım artık birdaha hiç cıkarmamak üzere birdaha hiç bakmamak üzere şimdi gelme yanıma söyleme beni sevdigini seni kabul edermi bu gönül artık sanıyorsun herşeyi sineye cekermi sanıyorsun
    gelme geri bakma gözlerime acma yeniden kalbini bana artık cok gec artık cok gec
    ben sana nasıl güveniyim artık nasıl yenıden acıyım kalbimi sana
    gelme istemiyoru artık senı gelme aglamak istemiyorum
    geri geldiginde o senı seven kalbımı bulacagını sandın herşeyi sineye cekip senin kollarınamı atılacam sandın ögrendim artık senın ne mal oldugunu biliyorum artık nekadar serefsiz oldugunu
    artık bırdaha giremessin kanıma senı sonsuza kadar sıne ye cekti bu gonül gelme yanıma gelme artık bakma gözlerine
    şimdi sen aglıyorsun şimdide senın gözlerin yaşlı ne o benim içinmi aglıyorsun yoksa aptellıgınamı agla agla şimdi ben gülüyorum senın haline şimdi sen kaldın tek başına yoksa senın ıcın hala agladıgımımı sandın sen gittin bıraktın beni tek başıma
    bende degiştim nerde eski ben şimdi nerde seni seven sadece senin için carpan o kalp söylesene belki senden başkasına bakamam artık balki sen olursun ama asla bu kalp sana yenıden dönmez söyle hangimiz kaybetti hangimiz yenildi benmi yoksa senmi artık cok gec gelme kapıma gelme yanıma anla yoksun sen artık kalbimde şimdi agla haline agla da gör yaptıklarını gör elinin tersiyle ittigin aşkın büyüklügünü gelme cok gec artık gelme acılmaz kapılar yüzüne şimdide git ve asla geri gelme

Dj Akman - Git Gelme Artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dj akman

dj akman

DJ Akman 1986 yilidinda konya da gozlerini acmistir.. 2 yasindayken Hollanda ya yerlesip burda hayatini surdurmeye devam etti Okula genc yasta basladi ve ilerleyen senelerde muzige tutkusu baya artti 12 yasindayken evinde kendi halinde Remixler yapmaya basladi. ve 13 yasinda ilk sahneye cikma teklifini aldi. ve boylece osman, yani DJ AKMAN ismini herkeze duyurtmayi basardi..
  2. Dj Akman - Ben Bıktım Artık

Dj Akman - Ben Bıktım Artık

Son nefes geldik yine aci gercekleriyle Dj Akmanla kardes gibi yan yana Senelerdir boyle yasiyoruz bu yasamda Ama ne fayda herkes gider fani yola Her yerde buz gibi donup kaliyoruz Osanmadiniz mi zayif yasiyoruz Ben biktim artik boyle yasamaktan Ben biktim artik hep ezilmekten O kadar caba veriyoruz guveniyoruz Ama zamansiz zamani sayiyoruz Fakirler dunyanin cilesini cekiyor Bazilari da...
  3. Dj Akman - Bedduamsın

Dj Akman - Bedduamsın

aktın sevgi denen duygularımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bugünümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan. O ipek saçların birbir dökülsün öksürdükçe içinden ciğerlerin sökülsün herkes neşe içindeyken senin boynun bükülsün geçsin bütün ömrün ağlamakla geçsin gözlerinden yaşlar hiç eksik olmasın kulakların tıkansın güzel söz duyamasın kör olsun o gözlerin hayatı göremesin...
  4. Dj Akman - Baba

Dj Akman - Baba

anlattığın masallar hala aklımda baba belki birgün birdaha karşılaşma şamsımız varmı acaba çocukluğumda olduğu gibi el ele hayalinle beni götürürmüsün yine uzak diyarlara baba sensin benim en temiz rüyam beni çok severdin ama belli bile etmezdin ama beni sevdiğini herşeyinle sezerdim kızgın bakışların bile hala aklımda baba bir bakışın yeterdi vurmazdın bile bana yollarımız ayrı artık bu hayat...
  5. Dj Akman

Dj Akman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş