gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Hayat Bir Bulmaca

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Adım ay soy adım sevgi beni tanımayanlara olsun bu benim kimliğim Hayat ne biçim bir bulmaca herşey karışık çöz çöze bilirsen Çözdünse bana da söyle cevabını çünkü benimde var sana birkaç sorum
    Sorma nedir sorun sorum çok
    Candan sevenlerin sorunu bitmez çünkü hep sevmiş tapmış sevdiğine
    Ben sevdim de ne oldu sevdiğim bana yaban oldu kandı onun bunu sözüne
    Oda anladı her şeyi ama çok geç oldu çünkü bulamadı benim gibi seveni
    Bulamadı benim gibi aşkı için canını vereni ben sevdim de ne oldu
    Hep nankörlük gördüm bulamadım benim gibi seveni
    Sevdinmi candan yürekten sevmeli takıldım bir kaç arkadaşa
    ve ne oldu bana Yakıp parçalamak istediler beni
    Ne oldu bana canım sattılar bu ömrümü
    Canım kanım dediklerim acımadan vurdu beni
    Yalvarıyorum sena tanrım kurtar beni bu zalimlerden
    Kurtar beni bu zulümlerden tek suçum sevmek ise razıyım etme bana zülüm

Gördüm ben hayatta her şeyi gördüm ben aşk zalimini gördüm
    Ben zülümü Gördüm ben iki yüzlü köpekleri
    Hep satıldım hep zülüm gördüm ne gördüm ne Buldum
    Tanrım ben bunca kısa yaşamımdan
    İki yüzlü köpekler iki yüzlü insanlar bulamadım candan sevenler
    Bulamadım Aşka tapanlar bulamadım can dostlarımı
    Hayat çok acıymış dayanamam ben buna tanrım al sen bu canımı
    Bir an önce kavuşayım ben sana insanlar acımasız sevgisiz
    Yaramaz böyle yaşam bana
    Al sen canımı tanrım kavuşayım ben sana
    Belki kavuşurum candan sevdiğim aşkıma oda senin yanında
    Sen hep sevenlerin yanında oldun
    Bir de benim sevdiğimin yanında ol tanrım
    Sevdim onu son nefesim o benim
    Tanrım kavuştur buluştur bizi

Sevdim onu, son nefesim o benim
    Tanrım kavuştur buluştur bizi
    Zindan oldu hayatım
    Yapma bana bunu gülüm

Dj Akman - Hayat Bir Bulmaca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dj akman

dj akman

DJ Akman 1986 yilidinda konya da gozlerini acmistir.. 2 yasindayken Hollanda ya yerlesip burda hayatini surdurmeye devam etti Okula genc yasta basladi ve ilerleyen senelerde muzige tutkusu baya artti 12 yasindayken evinde kendi halinde Remixler yapmaya basladi. ve 13 yasinda ilk sahneye cikma teklifini aldi. ve boylece osman, yani DJ AKMAN ismini herkeze duyurtmayi basardi..
  2. Dj Akman - Bir Tek Sen Varsın

Dj Akman - Bir Tek Sen Varsın

Yarın hiç birşey bugünkü gibi olmayacak bunu biliyorum içimden sen geciceksin Sen gidiceksin bi yerlere ama biliyorum sevda biticek birgün bi yerlerde insanlar hep acı cekicek Ama yinede biliyorum sen uzaklarda da olsan benim yanımda hep yanıbaşımda taa suramda yüreciğimde olacaksın Sen içimde bitmeyen bir alev bir hal aklımda kalacaksın Sen olmasan bitmez Bu sevda.. -akman; aşkı seninle...
  3. Dj Akman - Bir Tanem

Dj Akman - Bir Tanem

bir gün bi çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem alay edip güler misin yoksa sen de sever misin konuşmadan gözlerınle beni sevdiğini söylesen yüreğime gözlerini ölene dek mühürlesem var mı cesaretin aşka bak şimdi kalbıme paramparca gözyaşlarım karıştı yağmura damla damla sevdan kanıyor yüreğim de hala kokun burnum da nereye baksam senin hayalin var orda takılıp kaldım beraber geçirdiğimiz...
  4. Dj Akman - Bir Fidan Gibi

Dj Akman - Bir Fidan Gibi

Batida Kaldi Umutlarim Yarinda Kaldi Yarinlarim Gemide Yerken Saldim Gencligime Dellencesine Haykirdim Yollar Uzak Yildizlar Yakin Sarkilarda Kalmis Notalarim Bugün Kalbime Yeni Bir Sayfa Actim Hayata Tek Basina Demir Attim Sinifta Kaldi Gencligim Hayat Benim Ögretmenim Kaderime Haykirdim Sevgi Herine Nefrat Aldi Günes Battisi Yilan Huylu Serseri O Yollari Ben Coktan Gectim Düsünsene Bir Fidan...
  5. Dj Akman

Dj Akman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş