gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Kara Sevda

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

senı seven bu kalp sana delı oluyor anlasana bebeğim sesımı duysana kaç defa soyledım sana benım ıcımde kı kara sevda kara sevda bıraktın benı tek basıma yalan dunyada gözyaslarımla basbasa
    aktı gıttı senden bana kalan her hatıra hatıra gonlumde detrın bır yara
    sensız dunyada olmak ıstemem
    senı sevmedım dıyemem unuttum senı dıyıp gulemem
    hanı söz vermsıtık ayrılmak yok dıe tanıstıgımız gunden beri
    çile farketmez çekilir bıter sılersim benı
    ama ben ne senı de bana cektırdıgın gunleri ruya gbı goremem
    çekılmılerı ınkar edemem yalan dıyemem
    ayrılsak bıule senden gdemem
    pısmanın onca yasananaları aklıma getırıp bır anda sılemem
    benım kı kara sevda kara sevda guselım sevdım senı guselım
    sensız asla benı anla benımkıs kara sevda senı sevıyorum senı sevıryorum.......

dubyaya acı cekmek ıcın gelmısım sevdım ıcın gelmedım
    kendımden gecmısımden sankı bend eılmısım bırtanem bıkmısım
    gözlerın hala aklımda her aynaya baktıgımda goruyorum karsımda
    hayalın bıle olsa konusurum onunla sankı sen varmıssın gbı yanıbasımda ağlıyorum adına
    bu yaralar dertler senden kalma ellere sardırma
    keske ellerını tutup goslerıne baka bılsem
    senı doyasıya sarabılsem yoklugunu resımlerle avutabılsem
    evt hep kıskandım senı cok sefdım belkı kıymetını bılemedım
    sana gstereemdım askımı cektıgımı ve yanlızlıgımı
    bır ben bırde allah bılır
    bana hıc bır zamman guvenmedın sevgını gstermedın kı
    nasıl ınamıstınm sana gelecek gusel yıllara
    hayallerım vardı kaldı yarıda
    ağlamak ayıpsa gözyasların kalmadıysa
    sevdıfgın baskasına vardıysa
    guvendıgın dağlara kar yagdıysa kefenını hazırla

BENIMKISI KARA SEVDA...........

Dj Akman - Kara Sevda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Sevdan

Dj Akman - Sevdan

lady_e..son nefes bak kaderimize..kaderimize bak..basla mezar olarak kalacak inan ruhun duymayacak acilar beni bulup mutluluk hep senin olacak.. unutma sevgiyi veren asklar zamanla yavaslar.. sevdigimi sanirsin zalim unutmaya calisirsin.. meger sevdimde noldu? ömrüm bir cicek gibi soldu.. ben kendi yolumda o ise baska kollarda.. olamazsin sen artik hayatimda.. seni okadar cok...
  2. Dj Akman - Sevdamız Buraya Kadarmış

Dj Akman - Sevdamız Buraya Kadarmış

Ikisene önce kapilmisdim ben sana sevdam gitti artik kara dünyalara ayakta duracak gücüm yoktu herkesin derdi zaten coktu Sevmisdim allah canimi alsin dayanacaktik sana cok kapilmisdim aramiza siyah güller yagdi artik sevdamizin son anlariydi ama pes atmem sen benimsin ama yenilmemm kalbim sensin savas ve ask kurallari yakti kazanan taraf yine kalp kirandi damla damla gözünden kann agladi son...
  3. Dj Akman - Hani Bizim Sevdamız

Dj Akman - Hani Bizim Sevdamız

Hani bizim sevdamiz devirirdi daglari hani bizim sevdamiz eritirdi daglari bir daha soruyorum hani bizim sevdamiz yikardi o yalan daglari. Hani bizim sevdamiz devirirdi daglari hani bizim sevdamiz eritirdi daglari hani bizim sevdamiz yikardi o yalan daglari tek bir dileyim allahindan bulasin Hani bizim sevdamiz devirirdi daglari hani bizim sevdamiz eritirdi daglari hani bizim sevdamiz yikardi...
  4. Dj Akman - Bitmez Sevda

Dj Akman - Bitmez Sevda

seni sectim bebegim yaniyorum askina seni sectim cicegim kokunla hep sonsuza bu kalp deli gibi hasta alevler icinde sana uzat elini bak bana benim icin bitmez sevda bir yol sectim gunesi batmayacak bir gul buldum koklayinca solmayacak kalbim atiyor sevenime bagli kalacak yemin ettim kaderim boyle yasayacak seninle omur boyumu bitirmek isterim yanan atesim gul kokan bebegim senin icin...
  5. Dj Akman

Dj Akman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş