gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Kızlar mix (feat Azrail Familia)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Diskoteğe gittim cikmak istedim cikamadim geri ye kizlari görünce yanima geldiler param var diye
    nerden anladilar
    bunu sordum kendime
    salla dedim ms serkan bak keyfine

Tuttum ellinden cikardım disariya attim arabaya
    bastim son gaza nereye gidiyoruz diye sormaz mi bana sasirdim birden ne desem ki acaba

İki dakka kalmadi bizim ki yamildi serkan seni seviyomrum deme ye basladi yapisti agizima sapur supur yapmaya
    AY AY inanamadim birden böyle olunca kaldirdi birden eteyini havalara dedim kizim dur noluyor sana hadi artık gidelim fazla durduk burda biraz daha dursak kaza cikacak sonra

İki tur attim artik dagilalim deme ye basladim vakit gec oldu benim gitmem lazim sag sol yaptim hemen
    bunu eve attim eve atar atmaz baska kiza kapıldım kapılır kapılmaz hemen arabaya aldim adimi sordu dedim CRAZY OSSI
    buna senin kisi ne ya söyle bakayayim bana demeye kaymadi hemen yapisti agizima

Bakin bugun benim gunum artik dayanamiyorum bu kiza bence ceyrana kapildim adressini tarif etmeye basladi bana hemen göturdu beni yatak odasina
    FANFILLIFINFON anlarsin orda bu is burda bitmis bunu anlasana

Sabah oldu gidecektim elbiselerimi aldim hemen kiza görünmeden kacmayi basardim cikar cikmaz helal olsun dedim kendi kendi me arabama atladim taktim vites birine

Aksam oldu yine actim muzigi son sesine vites iki den uce uc ten ikiye takildi yine polis amcalar pesimize yetisemiyor
    bana bizim hergele

Atlattim herzaman ki gibi yine ilerleyip ilerledikce hazirdan carpti gözume baktim mpayire girdim iceriye akman ni gordum dagitiyor yine milleti mexleriyle baksana ossi abi caliyorum senin muzigini iyi dinle .........

Dj Akman - Kızlar mix (feat Azrail Familia) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Miss Baby (feat Cambaz)

Dj Akman - Miss Baby (feat Cambaz)

Ağlama sakın sevgilim bizi ayırırlarsa,üzülme bebeğim eğer kavuşamazsam sana.yeterki şunu bil ya sen ya ölüm.ben sana aidim sen de bana.... seni seviyorum dayanamam yokluğuna sana yanıyorum al beni kucağına seni istiyorum ne olur kal yanımda bırakma beni allahın aşkına bırakma beni allahın aşkına tut ellerimden sarıl benim boynuma gidersen bilki katlanamam buna seni ben kalbime yazmışım...
  2. Dj Akman - Gitme (feat Tehlikeli Madde)

Dj Akman - Gitme (feat Tehlikeli Madde)

Senİ Sevİyorum ÖlÜmÜne Kadar Ne Olur Gİtme Sensİz Bu Bedenİm Ne Yapar? Dayanamaz GÖzlerİmdekİ Yaslar Akar Kalbİme Kadar Sana Dogru Gİder Bu Yollar Senİn YokluĞun Senİ SevdİĞİmden Dolayi Bana Carpar Sende Benİ Sevİyorsun Bİlİyorum Sokma Aramiza Acilar Dİzlerİme Sancilar GÖzlerİmde GÖzÜnÜ GÖzleyen Bakislarim Yİne Senİn İÇİn AĞlar Elveda Demesİ Bİle BÖyle Kolay Olursa Bu Benİm İÇİn...
  3. Dj Akman - Bak Dostum (feat 09 Efekentli)

Dj Akman - Bak Dostum (feat 09 Efekentli)

09 efekentlı dj akman son nefes bak etrafına dunyayı tanı tanı....... bak dostum etrafına bak gerceklere adım at çilelerı cekerek yaşa yasamayı ogren ellerınle tut gözlerınle gor hayatınla yaşa... (2x) yenılme dunyaya, yenılme kaderıne,yenılme allahsız ınsanlara... 09 efekentlı geldı sımdı sana sokak hayatında lanet dunyamızda, çilelerın acısıyla kaldım ortada yardım eden olmadı berbat...
  4. Dj Akman - Ayrılık (Feat Crazy Ossie)

Dj Akman - Ayrılık (Feat Crazy Ossie)

Sanki Sevmeyecek Gibi , Kalbini Vermeyecek gibi , ağlamadan gitmeleri Hep içten sevmeli ... Sevmesini bilmeli , kalbini aşka vermeli yalan yere sevenler ; hep hasret cekerler ... BİZİM GİBİ KEFENİ hep erken giyerler ... Ölmek kaçış yolu deyil Sen sev sende sevil hayat böyle güzeldir ... Sende sevmesini bil... Kacma , Gücün yeter bunu bil ! Sende Gel, tek taraflı aşklar bir palavadır...Sende...
  5. Dj Akman - Anne (Feat Tehlikeli Madde)

Dj Akman - Anne (Feat Tehlikeli Madde)

ana seni cok özledim seni düşündükce Gözyaşlarım Dinmek Bİlmedi Yoklugun Beni Deli etti deli sendin benim için gercek olan sevgi içimdeki ask nedir ki?Şimdi Gittin Yanımdan Sıran Sıram Gelmişti kader diye cizilmişti bu yasam kitabinda yalan dünyada kaldim tek basıma ana devir degismis yalanlar dogrulara yetismis iki yüzlü köpekler seni arkadas diye sayip gerçek yüzlerini saklayip milletin...

Sayfayı Paylaş