gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Nereye Kadar

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

NEREYE KADAR DOSTUM NEREYE KADAR SANA SÖYLÜYORUM NEREYE KADAR NEREYE KADAR DOSTUM NAREYE KADAR
    SANA SÖYLÜYORUM NEREYE KADAR
    yeşil çay resimleri zaman bir bebektin
    şimdi neredesin sorusu beni sevmişti
    dayanamıyorum sıkıntılı kalpsiz yaşamaya
    acaba kaderimde günahınmı vardı bana
    kader böyle gelmiş böyle gider artık
    hayatım bir duygusuz masaldı neden
    hasteyım yardım eden yokki etrafımda
    neden böyle bir hayat kaldı yine bana
    ufukta öten kuşların sesi gibi
    aklıma gelen o güzel kızın ismi gibi
    aklımı çalan kız seni seviyorum dedi
    şimdi cennette olan kız bunları bana dedi
    dökülen gözyaşlarım ateşi söndürmeye yeter
    o güzel gülüşün meleklere değer
    sesleniyorum burdan bendim seni seven
    ama ne fayda artık yoksun yanıma gelsen
    dostum nereye kadar
    NEREYE KADAR DOSTUM NEREYE KADAR
    SANA SÖYLÜYORUM NERYE KADAR
    NE4REYE KADAR DOSTUM NEREYE KADAR
    SANA SÖYLÜYORUM NEREYE KADAR
    son nefes sana hala konuşmakta
    ver elini bana yardım edeyim ben sana
    sözlerim bütün saygılı insanlara
    bunsdan sonra hadi kardeşçe yaşamaya
    kardeşim sakın yanlış yollara bakma
    çıkamazsın birgün bak çok zor olur sana
    karanlık köşelerde susup durmasana
    hadi bak bize sana sesleniyoruz ama
    biz burda size gerçekleri anlatıyoruz
    sevgi ve nefret bir arada yaşıyoruz
    zengin ve fakirlik bizde görüyoruz
    allah büt-ün insanlara sabır versin nediyelim
    onların sofrasında herhün sıcak yemek
    ne için aç insamların sofrasında bize allah versin
    ama zalim için

Dj Akman - Nereye Kadar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dj akman

dj akman

DJ Akman 1986 yilidinda konya da gozlerini acmistir.. 2 yasindayken Hollanda ya yerlesip burda hayatini surdurmeye devam etti Okula genc yasta basladi ve ilerleyen senelerde muzige tutkusu baya artti 12 yasindayken evinde kendi halinde Remixler yapmaya basladi. ve 13 yasinda ilk sahneye cikma teklifini aldi. ve boylece osman, yani DJ AKMAN ismini herkeze duyurtmayi basardi..
  2. Dj Akman - Sevdamız Buraya Kadarmış

Dj Akman - Sevdamız Buraya Kadarmış

Ikisene önce kapilmisdim ben sana sevdam gitti artik kara dünyalara ayakta duracak gücüm yoktu herkesin derdi zaten coktu Sevmisdim allah canimi alsin dayanacaktik sana cok kapilmisdim aramiza siyah güller yagdi artik sevdamizin son anlariydi ama pes atmem sen benimsin ama yenilmemm kalbim sensin savas ve ask kurallari yakti kazanan taraf yine kalp kirandi damla damla gözünden kann agladi son...
  3. Dj Akman - Bedduamsın

Dj Akman - Bedduamsın

aktın sevgi denen duygularımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bugünümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan. O ipek saçların birbir dökülsün öksürdükçe içinden ciğerlerin sökülsün herkes neşe içindeyken senin boynun bükülsün geçsin bütün ömrün ağlamakla geçsin gözlerinden yaşlar hiç eksik olmasın kulakların tıkansın güzel söz duyamasın kör olsun o gözlerin hayatı göremesin...
  4. Dj Akman - Baba

Dj Akman - Baba

anlattığın masallar hala aklımda baba belki birgün birdaha karşılaşma şamsımız varmı acaba çocukluğumda olduğu gibi el ele hayalinle beni götürürmüsün yine uzak diyarlara baba sensin benim en temiz rüyam beni çok severdin ama belli bile etmezdin ama beni sevdiğini herşeyinle sezerdim kızgın bakışların bile hala aklımda baba bir bakışın yeterdi vurmazdın bile bana yollarımız ayrı artık bu hayat...
  5. Dj Akman

Dj Akman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş