gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Sevdiklerimi Özledim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yoo ha ha ha ha dj akman çileler yine benim başımda be zamansız gurbet yeahh comeee

çileler benim başımda ağlıyorum
    içimi yine reple döküyorum
    kimse bilmez derdimi çok çaresizim
    sevdiklerimi çok özlemişim
    kaderimle yaşıyorum her geceleri
    içiyorum içiyorum sabahlara kadar [2]

elimde rakı sokakların ortasında
    içiyorum bakalım dertlerimle yan yana
    kimse beni tanımaz oldu fani dünyada
    herkesin derdi zaten onu bunu yapmakta
    beni anlıyorsan hadi gel yanıma
    utanma sevmek güzel bir şeyler
    ama kaçmak en büyük haramdır
    sevdiğini bırakmak çok yazıktır
    yapma kaderinle böyle oynama
    öbür dünyada yazık olacak sana
    son nefes elini uzatmakta
    hadi gel yanımıza utanma
    zamansız gurbet yarım edecek sana
    bizde gelen seslere kulak ver arkadaş
    avrupadan vatana vatandan avrupaya
    herkese saygımız sonuna kadar
    vatanın elinden bol bol öperiz
    askerlerimize selamları gönderiz
    gurbete yaşamak benim için zor
    türkiyem dururken buralarda işim ne
    gülümü topraklarımı özlüyorum
    kara sevdanın yolunu tutmak istiyorum
    amcalarımla yan yana olmak
    geceleri beraber köyde sohbet etmek

[nak]

yeah..burdan bütün türkiyedeki amcalarıma dayılarıma ve bütün türk analarına bol bol selamlarımı yolluyorum bu parça askerlerimize armağan olsun hepinizi seviyorum saygımız herkese sonsuzdur zamansız gurbet kaç kişi dinlesede dinlesin sadece anlayın benim için yeter hepinizi seviyorum hepimiz kardeş olalım el ele yan yana SON NEFES .. DJ AKMAN 09 efekentli yeahh

Dj Akman - Sevdiklerimi Özledim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dj akman

dj akman

DJ Akman 1986 yilidinda konya da gozlerini acmistir.. 2 yasindayken Hollanda ya yerlesip burda hayatini surdurmeye devam etti Okula genc yasta basladi ve ilerleyen senelerde muzige tutkusu baya artti 12 yasindayken evinde kendi halinde Remixler yapmaya basladi. ve 13 yasinda ilk sahneye cikma teklifini aldi. ve boylece osman, yani DJ AKMAN ismini herkeze duyurtmayi basardi..
  2. Dj Akman - Özledim

Dj Akman - Özledim

[Nakarat] bir zamanlar el ele idik gonlunu sevdim kalbimiz birdi simdi nereler desin ah ozledim seni ne olur sevgilim geri don bana x 2 x2 yine bir aksam ustu elimde sigara oturmus yalnizligi dusunuyorum gonlum de buyuk sizi kalbim de sonsuz yara hic gelmeyecek olan bir sevgi bekliyorum isyanim ne kadere ne de Allaha ozlemeyi bilmeyen baygin insanlara ne de sonu olmayan bir anlik sevdalara hic...
  3. Dj Akman - Bedduamsın

Dj Akman - Bedduamsın

aktın sevgi denen duygularımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bugünümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan. O ipek saçların birbir dökülsün öksürdükçe içinden ciğerlerin sökülsün herkes neşe içindeyken senin boynun bükülsün geçsin bütün ömrün ağlamakla geçsin gözlerinden yaşlar hiç eksik olmasın kulakların tıkansın güzel söz duyamasın kör olsun o gözlerin hayatı göremesin...
  4. Dj Akman - Baba

Dj Akman - Baba

anlattığın masallar hala aklımda baba belki birgün birdaha karşılaşma şamsımız varmı acaba çocukluğumda olduğu gibi el ele hayalinle beni götürürmüsün yine uzak diyarlara baba sensin benim en temiz rüyam beni çok severdin ama belli bile etmezdin ama beni sevdiğini herşeyinle sezerdim kızgın bakışların bile hala aklımda baba bir bakışın yeterdi vurmazdın bile bana yollarımız ayrı artık bu hayat...
  5. Dj Akman

Dj Akman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş