gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Sevgiliye Dua Emcar [Part Two]

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

O İpek Saçların Birbir Öpülsün Güldükçe İçinden Mutluluklar Sökülsün Herkes Nefret İçindeyken Seni Yüzün Gülsün Geçsin Bütün Ömrün Mutlulukla Geçsin Gözlerinden Sevgi Hiç Eksik Olmasın Kulakların Açılsın Güzel Sözler Duyasın Beni Görsün Gözlerin Başkasını Göremezsin Beni Bekleyesin Seni Almam İçin En Sevdiğin Elbisen Sana Sarılsın
    Gül Çiçek Olan Yere Mezar Kazılsın O Mezarın Taşınada Sevgi Dolu Yazılsın Dilerimki Allahtan Cennete Gidesin
    Kıyamete Kadar İnşallah Yaşarsın Yarının Bugündende Güzel Görünsün Dilerim Senide Benim Gibi Biri Sevsin
    Kurduğun Yuvada Mutlu Günler Göresin Göz Yaşların Dinsin Yüzün Her Zaman Gülsün Sevdiğini Görerek Toprağa Gömülesin
    Yaşasın Ümitlerin Yok Olsun Nefretin Cennet Nuruyla Aydınlansın Tenin Titresin Yüreğin Ürpersin Bedenin
    Nefrete Hasret Kalsın Beni Öldüren Kalbin Neşe ve Gülünçle Geçsin Bütün Günlerin Benim Gibi Olasın Beni Sevdiğin İçin

Hala Unutmamışsın Bana Verdiğin Sözleri Resmime Bakıp Döktüğün Göz Yaşlarını
    İnanıyor Sana Bu Sevgi Dolu Kalbim Dİlerimki Allahtan O Sevgin Benim
    En Büyük Sevgiler Sendeymiş Meğer Dualar Ancak Senin Gibilere Değer
    Seviyorum Diyipte Ömrüne Sevenler O Sözlerin Yazılmıştı Çıkmazdı Kalbimden
    İnanmıştım Ayrılık Bizde Yok Derken Allah Takdiridir Bu Beni Alıp Giderken
    Zordu Değilmi Ayrılıp Gitmek Elinin Tersiyle Camlara İndirmek
    Gönlümde Açan Gülü Yeniden Kokladın Ölmek Umudumu Aldın Elimden
    Gelişin Ruhum Gibi Döndü Bedenime Sevgi Dolu Kalbin Deldi Beynimden
    Yalan Nefretlerle Benim Gönlüm Altta Kalmaz Senin Gibi Güzele Nefretler Açılmaz
    Gönlümden Dikenleri Koparıpta Gittin Allahım Cehheneminden Mahrum Eylesin
    Senin Gibilerine Ölüm Vermesin Herşeyin Gitti Yanlız Sen Kaldın Benden
    £mKaR

Dj Akman - Sevgiliye Dua Emcar [Part Two] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dj akman

dj akman

DJ Akman 1986 yilidinda konya da gozlerini acmistir.. 2 yasindayken Hollanda ya yerlesip burda hayatini surdurmeye devam etti Okula genc yasta basladi ve ilerleyen senelerde muzige tutkusu baya artti 12 yasindayken evinde kendi halinde Remixler yapmaya basladi. ve 13 yasinda ilk sahneye cikma teklifini aldi. ve boylece osman, yani DJ AKMAN ismini herkeze duyurtmayi basardi..
  2. Dj Akman - Seninle Son Defa (Emcar Part 3)

Dj Akman - Seninle Son Defa (Emcar Part 3)

$£NİNL£ $ON D£FA Seninle Son Defa Bıktım Artık Aşkından Seni İstemiyorum Senden Nefret Ediyorum Sadece Sonsuza Yoow Seninle Son Defa Hala Kopmadın Kopamadın Baksana Devam Ediyor Sana Olan Nefretim Senden Nefret Ediyorum Ben Bebeğim Asla Bu Nefretten Vazgeçmedim Sevdim Seni Ama Sonunda Nefret Ettim ve Hala Nefret Edeceğim Güzelim Benim Sen Benim Hayatımı Karartan Güneşim Ölmemin Tek Sebebisin...
  3. Dj Akman - Emcar Seninle Son Defa (Part 3 Yenilendi)

Dj Akman - Emcar Seninle Son Defa (Part 3 Yenilendi)

Küçük yaşta başladı bu çile okuyup çocuk gibi oynardım yıllar yalar ilerledi hayatımın düzeni bozuldu sebepsiz sepeler yüzünden kalkınamaz borçlar altına girdim kafaya taka taka içki denen meretede başladım nede olsa kafa dönünce unuturum düşüncesinde en büyük hayalim futbolcu olmaktı herkesin hayali vardırya usta buda benim hayalimdi aşk denen şeytanı tanımazdım birden bire neler olduysa onu...
  4. Dj Akman - Baba

Dj Akman - Baba

anlattığın masallar hala aklımda baba belki birgün birdaha karşılaşma şamsımız varmı acaba çocukluğumda olduğu gibi el ele hayalinle beni götürürmüsün yine uzak diyarlara baba sensin benim en temiz rüyam beni çok severdin ama belli bile etmezdin ama beni sevdiğini herşeyinle sezerdim kızgın bakışların bile hala aklımda baba bir bakışın yeterdi vurmazdın bile bana yollarımız ayrı artık bu hayat...
  5. Dj Akman

Dj Akman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş