gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dj Akman - Sıra Geldi Sana (feat Son Nefes)

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sıra geldi sana dinlesene beni bir defa yanıyorum yanıyorum yürekten gidiyorum acılarım birikiyor allahsızlar gülüyor
    yalanlar yine gülerek gidiyor

...acılarla baş başa kalıyorum yenildim
    dayanamıyorum sıkıntılı kalpsiz sevindim
    hayatımın gerçeği bir film gibi geldi geçti
    yalanların tarafı gene onlar sevindi
    dünya sevindikçe kafama acılar geliyor
    yinede duygularımı zor tutuyorum
    senelerdir katlanıyorum bütün bu acılara
    ama ne fayda herşey gider fani yola

benim canım,canım sevdiğim bıraktın beni
    kaldım ortada... 2x

sıra geldi sana dinlesene beni bir defa
    yanıyorum yanıyorum yürekten gidiyorum
    acılarım birikiyor allahsızlar gülüyor
    yalanlar yine gülerek gidiyor...2x

geldim söyledim sokaktaki hayatı verdim
    gercekleri serdim sonnefesle yine geldim
    avrupa da yaşıyoruz senelerdir geziyoruz
    kurtaramazsın burda ki zehır dolu yaşamda
    şimdi sana zamansız hayatla karşında
    her tarafta allahsız baksana etrafına
    yolumuz uzun devam ediyoruz hayatta
    pislikten başka bişey göremiyoruz sokakta

09 effekentli:
    sıra geldi sana dinlesene beni bir defa
    yanıyorum yanıyorum yürekten gidiyorum
    acılarım birikiyor allahsızlar gülüyor
    yalanlar yine gülerek gidiyor

sonnefes:
    ne oldu ana ne oldu baba.. kimse bakmaz garibana ne oldu
    insana.. ne oldu sana ne oldu bana niye böyle yaşıyoruz bu hayatta...

niye böyle yaşıyoruz bu hayatta,soruyorum sana,cevap versene bana,cevap versene...

...son nefes,09 efekentli soruyorum sana niye?...

Dj Akman - Sıra Geldi Sana (feat Son Nefes) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Senin İçin Haykırdım (feat Son Nefes)

Dj Akman - Senin İçin Haykırdım (feat Son Nefes)

ask varya ask adami bazen bitiriyor biliyormusun?öyle bir yakiyorki adami arasira of ceksen bile yetmiyor seni seviyorum seni istiyorum sana yaniyorum sensiz olmuyor kaderimle yapayalniz kaldim dünyada sen beni biraktin artik anlasana seni sevdim daha seviyorum pes etmem ben seni istiyorum kaderin inadina seni birakmiyacam dünyalari yikarim senin ugruna askim canim biricik sevgilimsin...
  2. Dj Akman - Gitme (feat Tehlikeli Madde)

Dj Akman - Gitme (feat Tehlikeli Madde)

Senİ Sevİyorum ÖlÜmÜne Kadar Ne Olur Gİtme Sensİz Bu Bedenİm Ne Yapar? Dayanamaz GÖzlerİmdekİ Yaslar Akar Kalbİme Kadar Sana Dogru Gİder Bu Yollar Senİn YokluĞun Senİ SevdİĞİmden Dolayi Bana Carpar Sende Benİ Sevİyorsun Bİlİyorum Sokma Aramiza Acilar Dİzlerİme Sancilar GÖzlerİmde GÖzÜnÜ GÖzleyen Bakislarim Yİne Senİn İÇİn AĞlar Elveda Demesİ Bİle BÖyle Kolay Olursa Bu Benİm İÇİn...
  3. Dj Akman - Bırakma Beni (ft Son Nefes)

Dj Akman - Bırakma Beni (ft Son Nefes)

agladim,, beni birakip gitdin,, elinde deydi be guzelim bizi ayirdilar,, bizi kirdilar,, ama kaderimiz boyle yazilmis,, sen orda bense burda,, yapa yalniz usurum gel yanima,, beni birakip gitme oralara,, seni sevdigimi unutma guzelim,, sensiz inan cok zor bana,, seni gordum sana vuruldum ben,, seni sevdim agladim,, neden??,, kursunlar gecti aramizdan,, siyah guller bize yuzumuze guldu,, kader...
  4. Dj Akman - Bak Dostum (feat 09 Efekentli)

Dj Akman - Bak Dostum (feat 09 Efekentli)

09 efekentlı dj akman son nefes bak etrafına dunyayı tanı tanı....... bak dostum etrafına bak gerceklere adım at çilelerı cekerek yaşa yasamayı ogren ellerınle tut gözlerınle gor hayatınla yaşa... (2x) yenılme dunyaya, yenılme kaderıne,yenılme allahsız ınsanlara... 09 efekentlı geldı sımdı sana sokak hayatında lanet dunyamızda, çilelerın acısıyla kaldım ortada yardım eden olmadı berbat...
  5. Dj Akman - Anne (Feat Tehlikeli Madde)

Dj Akman - Anne (Feat Tehlikeli Madde)

ana seni cok özledim seni düşündükce Gözyaşlarım Dinmek Bİlmedi Yoklugun Beni Deli etti deli sendin benim için gercek olan sevgi içimdeki ask nedir ki?Şimdi Gittin Yanımdan Sıran Sıram Gelmişti kader diye cizilmişti bu yasam kitabinda yalan dünyada kaldim tek basıma ana devir degismis yalanlar dogrulara yetismis iki yüzlü köpekler seni arkadas diye sayip gerçek yüzlerini saklayip milletin...

Sayfayı Paylaş