gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Dj Akman

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Dj Akman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dj akman

dj akman

DJ Akman 1986 yilidinda konya da gozlerini acmistir.. 2 yasindayken Hollanda ya yerlesip burda hayatini surdurmeye devam etti Okula genc yasta basladi ve ilerleyen senelerde muzige tutkusu baya artti 12 yasindayken evinde kendi halinde Remixler yapmaya basladi. ve 13 yasinda ilk sahneye cikma teklifini aldi. ve boylece osman, yani DJ AKMAN ismini herkeze duyurtmayi basardi..
  2. Dj Akman - Görüyorsun Herşeyi

Dj Akman - Görüyorsun Herşeyi

dj akman görüyorsun herşeyi GÖrÜyorsun Halİmİzİ GÖrÜyorsun Çİlemİzİ GÖrÜyorsun Derdİmİzİ GÖrÜyorsun HerŞeyİ YÜreĞİme Ayrilik AteŞİdÖkÜldÜ Yandim Ama Dİyemedİm Ne Fayda Ne Fayda GÜldÜm Kaderİme Gİbe Fanİ DÜnya Anlat KardeŞİm Çİlelerİ Çektİk Bu Zamana Elİmİze Ne GeÇtİ Gİne Yenİldİk BÖyle YaŞamanin Anlami Nereye Kadar DÜnyanin Sorunlari Buraya KadarmiŞ Hayat ÜstÜne YaŞam Sevİlmek Yasak...
  3. Dj Akman - Çek Git

Dj Akman - Çek Git

Günes gibi doğmustun karanlık dünyama Güneşim seçmistim seni yarınlarıma Nerden bilecektim benden gidecegini Aklimin ucundan bile gecirmezdim Beni birakip acimadan gittin Seni sevdigimi bile bile terk ettin Bana geri don Sen bile beni bulamayacaksin Bana cektirdiklerinin nasibini alacaksin Bu aciya sende dayanamayacaksin Benim agladigim gibi sende aglayacaksin Benim gibi seveni...
  4. Dj Akman - Bedduamsın

Dj Akman - Bedduamsın

aktın sevgi denen duygularımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bugünümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan. O ipek saçların birbir dökülsün öksürdükçe içinden ciğerlerin sökülsün herkes neşe içindeyken senin boynun bükülsün geçsin bütün ömrün ağlamakla geçsin gözlerinden yaşlar hiç eksik olmasın kulakların tıkansın güzel söz duyamasın kör olsun o gözlerin hayatı göremesin...
  5. Dj Akman - Baba

Dj Akman - Baba

anlattığın masallar hala aklımda baba belki birgün birdaha karşılaşma şamsımız varmı acaba çocukluğumda olduğu gibi el ele hayalinle beni götürürmüsün yine uzak diyarlara baba sensin benim en temiz rüyam beni çok severdin ama belli bile etmezdin ama beni sevdiğini herşeyinle sezerdim kızgın bakışların bile hala aklımda baba bir bakışın yeterdi vurmazdın bile bana yollarımız ayrı artık bu hayat...

Sayfayı Paylaş