gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

dj atax & kajmeran- çık artık benim dünyamdan

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

çık artık dünyamdan sözleri çık artık dünyamdan şarkı sözü dj atax kajmeran dj kajmeran
    Yıllar geçti aradan ama bak seni unutmadım Yıllar geçti aradan ama aşkın yine hasretimdi
    Oysa ne hayaller kurmuştuk sen ve bendik ya
    Sen gidince resmin kaldı bak elimde hatıra
    Bahçemdeki güller senle açtı sen gidince soldu
    Arkamda bıraktığın şimdi gözlerim de doldu
    Yaktım resmini küller uçtu hayallerle birlikte
    Sana dön demem mi lazım eğer sende sevgim bitmişse…
    Yalan demem ben hep seninle olmak için vardım
    Kafam hep bir gül tanesiyle bekledim dönmen gerek
    Zamanla düzelir her şey anla ayrılığa nedir sebep
    Sen hep benimle kal gitme sen benim için melek
    Seni sevdiğimi söylerken söylemem ben ki yalan
    Beni ateşe atıp gönlün rahatsa öyle kal tamam sen gidince hayat zehir bana zehri tattım işte
    Uzatırdım ellerimle kalbim sana yetişse

GÖZLERİMDE Kİ IŞIĞA AŞIKTIM BEN,ONLARI ÇEKTİN SEN BENDEN BIRAKTIN YAR BENİ ERKENDEN TESELLİM ELİMDEKİ RESMİNDEN YORULDUM ARTIK KOŞMAKTAN BUNDAN SONRA ALDANMAM
    ÇIK ARTIK BENİM DÜNYAMDAN…

Yollarında kul köleydim bir zamanlar sevgilim güzel yüzlü şeytan mıydın? Hiç mi beni sevmedin
    Yazık ettin aşkımıza yazık ettin her şeye yazık ettin bana sen övün şimdi bu eserinle
    Senin aşkın bende candı can gidince ölmüşüm
    Sen hep oyunlar oynadın ve ben o an körmüşüm
    Yalnızım ben artık sende şimdi yoksun yanımda
    Uğruna fedadır inan istediğin canımsa
    Bir umuttu bende ki ve sandal gibi battı bak
    Sende yoksun yanımda bana sevmek inan yasak
    Derde derman olan sendin şimdi yoksan ne yaparım
    Yoksa sende onlar gibi bir anlık ve yalandın
    Ölüm senle geldi bana ve gittiğinde eceldin
    Beni yıkmaksa amacın bunu da becerdin
    Hasret koktu dört bir yanım her yerde sanki sen
    Acaba nerde hata yaptım söylesene bilmeden

GÖZLERİMDE Kİ IŞIĞA AŞIKTIM BEN,ONLARI ÇEKTİN SEN BENDEN BIRAKTIN YAR BENİ ERKENDEN TESELLİM ELİMDEKİ RESMİNDEN YORULDUM ARTIK KOŞMAKTAN BUNDAN SONRA ALDANMAM
    ÇIK ARTIK BENİM DÜNYAMDAN…
    (nakarat)

dj atax & kajmeran- çık artık benim dünyamdan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Hepsi Benim

Dj Akman - Hepsi Benim

cikti yine karsina mikrofonda hayalet.. baba bak hele bak neler getirdim sana..cebimde bisi var nedir bu acaba? tak tak tak 9mm tabanca..atesde yanmaz benim adim cambaz..sahnede bana mikrofon dayanmaz..hayalet baba sana korkulu rüya kim gelirse gelsin ben yikilmam asla..30 sene önce esit diye geldik ama sene 2003 ve cok sey degisti.bundan sonra af yok..göz göze dis dise siz yeterince dalga...
  2. Dj Akman - Git Gelme Artık

Dj Akman - Git Gelme Artık

bak hadi dünyada bıraktıgın eserine bakta kendınle ıntıhar et ben sadece seni sevmiştim nerden bileyim bir gün cekip gidecegini şimdi aglıyorum tek bıraktın benı hani hiç beni yanlız bırakmazdın hani bizi hiçbir şey ayıramazdı hepsi YALAN nerde bana verdigin o sözler nerde bana verdigin o yeninler hepsi gecti gitti hepsi yalandı degilmi olsun ben senı böylede severim yeterki benimle kal...
  3. Dj Akman - Ben Bıktım Artık

Dj Akman - Ben Bıktım Artık

Son nefes geldik yine aci gercekleriyle Dj Akmanla kardes gibi yan yana Senelerdir boyle yasiyoruz bu yasamda Ama ne fayda herkes gider fani yola Her yerde buz gibi donup kaliyoruz Osanmadiniz mi zayif yasiyoruz Ben biktim artik boyle yasamaktan Ben biktim artik hep ezilmekten O kadar caba veriyoruz guveniyoruz Ama zamansiz zamani sayiyoruz Fakirler dunyanin cilesini cekiyor Bazilari da...
  4. Dj Akman - Belalım Benim

Dj Akman - Belalım Benim

Sevdik sevildik bu dunyada ki hayati hep beraber yasadik olecegiz birlikte aglama bosuna gozyaslarini silen yok giden geri gelmez birak sen uzulme arkadas... sevdik sevildik bu dunyada ki hayati hep beraber yasadik olecegiz birlikte. belalim benim nereden ciktinki karsima beni vurup gittin bir basima sen ve ben gelecekte bir yastıga abs koymak uzere uzere...
  5. "Benim Dünyam" Filminin Galasında Olay Çıktı!

"Benim Dünyam" Filminin Galasında Olay Çıktı!

benim dünyam filmi, benim dünyam filminin galası, benim dünyam filmi tanıtımı Sevgili melekler, Uğur Yücel ve Beren Saat'in başrollerinde olduğu Benim Dünyam filminin galasında olay çıktı. Galaya gelen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler yaptıkları olayla galaya damga vurdular. Davetiyeleri olmadıkları gerekçesiyle güvenlik görevlileri tarafından salona alınmayan Ciciş kardeşler “Tuvaletimiz var”...

Sayfayı Paylaş