gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Dj Ateş CGS Familia Tokat

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

dj ateş resimleri familia tokat dj ateş familia tokat fotoğrafları

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1007x672.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.800x600.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768.[​IMG]

Dj Ateş CGS & Familia Tokat Resimleri

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1007x670.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1007x672.[​IMG]

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768.[​IMG]

Oğuz

Ortadaki oğuz

03 Mustafa

[​IMG]Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.2560x1920.[​IMG]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Dj Ateş CGS Familia Tokat

sesleri süperr bütün şarkıları var bend ebütün albümleirni takip ediyorum...:d045:

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dj Ateş CGS Familia Tokat

bayılıyorum familia tokata sarkıları harika cok güzel bir paylasım emegine saglık ablam tskler

Dj Ateş CGS Familia Tokat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Kızlar mix (feat Azrail Familia)

Dj Akman - Kızlar mix (feat Azrail Familia)

Diskoteğe gittim cikmak istedim cikamadim geri ye kizlari görünce yanima geldiler param var diye nerden anladilar bunu sordum kendime salla dedim ms serkan bak keyfine Tuttum ellinden cikardım disariya attim arabaya bastim son gaza nereye gidiyoruz diye sormaz mi bana sasirdim birden ne desem ki acaba İki dakka kalmadi bizim ki yamildi serkan seni seviyomrum...
  2. tokat

tokat

tokat Sahilden bir kez daha ayrılıp Tokat’ı görelim. Ünye’den Niksar üzerinden ulaşılabilir. Karadeniz’le İçanadolu iklimi arasında bir geçiş iklimine sahip kentin tarihi M.Ö. 3000 yılına kadar uzanıyor. Eski adı Komana’ydı. 14. yy’da Osmanlı egemenliğine girdi. Tokat’ın elverişli tarımsal alanları tarih boyunca bir çok istilayla karşılaşmasına neden oldu. Kentte yapacağınız kısa bir gezinti...
  3. Tokat melekleri......

Tokat melekleri......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Dj Ateş-kendin bilirsin

Dj Ateş-kendin bilirsin

dj ateş yaşamak azap oldu dj ateş kendin bilirsin şarkı sözü yaşamak azap oldu sözleri şarkı sözü Anlamış değilim neden değiştin gideceksen eğer kendin bilirsin; Yaşamak azap oldu nefes almak bi çile mutlu olsen diyorsun söylesene ne ile bu şehir gözümde sanki bir virane beni ağlatan sensin diğer sözler bahane ne aradın ne sordun bensiz mutlu mu oldun?neyim eksikti söyle fazlasını mı...
  5. tokat yemekleri- tokat sarması

tokat yemekleri- tokat sarması

Bir tokatlı olarak yöremizin meşhur yemeklerinden tokat sarmasının tarifini sizlerle paylaşmak istedim. Bunun için gerçek tokat yaprağını bulmaya çalışın ortaya çıkan lezzete sizde şaşıracaksınız. Afiyet olsun. Malzeme: 750 gr yağsız dana kıyma 100 gr Köftelik Bulgur 250 gr asma yaprağı 2 çorba kaşığı domates salçası 3 adet soğan 10 dal maydonoz 10 dal dereotu 4 çorba kaşığı ayçiçek...

Sayfayı Paylaş