gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

DJ'lerin de bir okulu var!

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Eğlence sektörünün "kabin" ardındaki kahramanları artık okullu oldu. 80'li yıllardan bu yana profesyonel olarak DJ'lik yapan, mesleğin en kıdemli isimlerinden Can Uzun Beyoğlu'nda açtığı DJ okulu Promusic ile yaklaşık bir yıldır birikimini yetenekli DJ adaylarıyla paylaşıyor... Gerekli teorik ve pratik altyapıya sahip DJ'ler yetiştirmek üzere kurulan Promusic'in ilk eğitim programı 2007 Şubat ayında açıldı ve ilk mezunları dj'liğe başladı bile. Can Uzun, öğrencilerine belli bir seviyeye geldikten sonra uzun süredir çalıştığı Etiler NorthShield'de pazar geceleri kabini bırakarak, staj imkânı da sunuyor.
    Promusic öncelikle bir DJ Okulu ancak bünyesinde aynı zamanda music production / Cubase eğitimi, konservatuar sınavlarına hazırlık, enstruman eğitimleri ve amatör gruplar için prova stüdyoları da bulunuyor.
    Promusic DJ Okulu'nda verilecek eğitim sayesinde pek çok genç için müzik yalnızca bir hobi alanı değil, gelir elde edebileceği bir meslek olacak.
    Promusic tarafından hazırlanan DJ eğitimi, DJ'liği bir meslek olarak gören ve profesyonel olarak DJ'likle uğraşmak isteyenler için geliştirildi.
    Öncelikle bir DJ okulu olarak hizmet verecek olan Promusic'te ayrıca enstrüman eğitimleri ve prova stüdyoları da müzisyenlere kendilerini geliştirme olanakları sağlıyor.

DJ'lerin de bir okulu var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim de bir hayalim var

benim de bir hayalim var

çocukların hiç aç kamadığı bir dünya hayal ediyorum şiddet görmedikleri taciz edilmedikleri sonra büyüklerin emeklerinin karşılığını aldığı kimsenin dini dili ırkı düşüncesi yüzünden kınanmadığı tüm meleklerin :hippie: mutlu olduğu bir dünya
  2. jean giymenin de bir kuralı var

jean giymenin de bir kuralı var

Zengin, fakir, genç, yaşlı herkesin vazgeçilmezi "jean" pantolonların kendine has kuralları var... * Arka cepleri olan jeanler, dikkati kalçalarınıza çeker ve bu bölgeyi birkaç santim çıkık gösterir. * Jean'iniz mutlaka likralı olsun. Streç jeanler daha rahattır; vücudunu sarar ve şeklinizi korurlar. * Jean alışverişine çıkarken, yanınıza birlikte giymeyi...
  3. => Beni Seven Bir Kadın Var Deme Artık <= eLveda !!!

=> Beni Seven Bir Kadın Var Deme Artık <= eLveda !!!

Artık bir seLam verişin dünyaLar değiL benim için...iNaN...Hep bir fırtınaLar kopardı yüreğimde...Sen yok ettin onları bir kaç günde... BeLki seninLe hiç bir araya geLmedik ama ben geLdik sayıyoruM...Sen ve ben ''biz'' oldu sayıyoruM...Sonra bir anda yok oLdu...Bitti... NedensiZ !! SebepsiZ !! HabersiZ !! Bitti . . . Sen BiLe FarketmediN !!!!! Hani bir şeyLer isterdim ya...
  4. Benim de artık bir bebeğim var

Benim de artık bir bebeğim var

Melekler mekanından bilenler bilir uzun zamandır bebek istiyordum fakat Allahım kısmet etmedi ve olmadı, son zamanlardaada biz istemiyoruz cunku eşim henüz askerliğini yapmadığından yakın br zamanda askere gidecek... Bizde eşim askerden dönene kadar bebek fikrine ara verdik... fakat aşkım hem askere gideceği için hemde özel bir günümüz oldugundan geçen pazar günü bana süpriz yaparaktan bir...
  5. etek giymenin de bir kuralı var

etek giymenin de bir kuralı var

Kadınların vazgeçilmez giysisidir etekler.Uzun, kısa,orta, pileli, düz ya da daha başka modellerde.Önemli olan stil değil kendinize yakışanı giymeniz aslında ! 1- Kalçaların küçük, bacakların ise ince ve uzun: En şanslı gruptan sayılırsın. İstediğin tüm etek modellerini rahatlıkla deneyebilirsin. Ama sana ultra mini ve dar eteklerin daha çok yakışacağını hemen belirtelim. Fazla abartılı...

Sayfayı Paylaş