DKNY 2009 İlkbahar-Yaz Kreasyonu

PaSikA

Yeni Üye
Üye
DKNY 2009 İlkbahar-Yaz Kreasyonu
DKYN İLKBAHAR Yaz kreasyonları

Konuyu şimdi güncelleme fırsatı buldum arkadaşlarım. Konu baya eskimiş ve görselleri patatese bağlamış durumdaydı yani görünmüyordu. Şimdi Özellikle Modayı takip emek için BURADAKİ linkimizden modanın kalbine inebilir ve tüm ürünleri ve açıklamaları, alım satım fiyatlarını görebilirsiniz canlarım.

DKNY markalı ürünlere bu adresten ulaşabilirsiniz dili ingilizce ama özellikle Türkiye'den satışını yapan büyük firmalar yok değil tabiki var. Modelleri ekledikten sonra sizlere satın alma linki hakında da bilgiler vereceğim.

Brandoom sitesinde bu tür marka satışı ürünler var hem erkekler hemde kadınlar için ama şunu belirteyim paranız yok ise bakmayın zira inanılmaz pahallılar. Ben söyleyim de sonra kızmayın bana
BU ÜRÜNLER İLE İLGİLİ BİR KAÇ ÖRNEKLEME YAPALIM VERELİM GÖRÜN KENDİNİZ KARAR VERİN İSTERSENİZ. SONRADA GÜZEL BİR GALERİ İLE SÜSLEYELİM BAKALIM BEĞENECEK MİSİNİZ ?

dkny gömlek modeli.jpg

Görüldüğü üzere bu gömleğin sadece fiyatı 925 tl arkadaşlarım kim verir nasıl alır bilemiyorum ama ben demiştim size pahallılar diye. Şimdi aşağıdan da bir panço modelini inceliyoruz.
DKNY panço modeli.jpg

Panço modeli 1445 tl arkadaşlarım bundan on tanesini alıp kullanmak isteyenler yukarıdan verdiğmi siteye bakabilirler.

ilgili bu konumuz 23.03.2016 tarihinde güncellenmiştir. Olaki ileriki zamanda fiyat olarak değişiklikler olabilir veya değişebilir bu hususta sorumluluk kabul etmiyoruz. Şimdi de sizlere söz verdiğimiz değişik elbise ve ürün modellerini aşağıdan sunuyorum sizlere.

dkny gömlek modeli.jpg
DKNY panço modeli.jpg
DKNY elbise modelleri görselleri (1).jpg
DKNY elbise modelleri görselleri (2).jpg
DKNY elbise modelleri görselleri (3).jpg
DKNY elbise modelleri görselleri (4).jpg
DKNY elbise modelleri görselleri (6).jpg
DKNY elbise modelleri görselleri (7).jpg
DKNY elbise modelleri görselleri (8).jpg

Ayrıca meleklerim hemen aşağıdan sizlere bu görsellerin devamını da galeri olarak vermeye karar verdim. Ne yapayım inanılmaz güzel ve alıcı geldi bana. Keşke benim olsaaa :))

Küçük resimlere tıklayarak ilgili galeriye gidebilirsiniz.
[photo=small]954[/photo][photo=small]955[/photo][photo=small]956[/photo][photo=small]957[/photo][photo=small]958[/photo][photo=small]959[/photo][photo=small]960[/photo][photo=small]961[/photo][photo=small]964[/photo][photo=small]966[/photo]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konumuz DKNY ELBİSE MODELLERİ, 23.03.2016 tarihinde güncellenerek, ilgili haberin yeni görselleri ve 2016 modelleri atılarak galeri oluşturulmuştur.

Geri