gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

DKNY 2009 İlkbahar-Yaz Kreasyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

DKYN İLKBAHAR Yaz kreasyonları Konuyu şimdi güncelleme fırsatı buldum arkadaşlarım. Konu baya eskimiş ve görselleri patatese bağlamış durumdaydı yani görünmüyordu. Şimdi Özellikle Modayı takip emek için BURADAKİ linkimizden modanın kalbine inebilir ve tüm ürünleri ve açıklamaları, alım satım fiyatlarını görebilirsiniz canlarım.

DKNY markalı ürünlere bu adresten ulaşabilirsiniz dili ingilizce ama özellikle Türkiye'den satışını yapan büyük firmalar yok değil tabiki var. Modelleri ekledikten sonra sizlere satın alma linki hakında da bilgiler vereceğim.

Brandoom sitesinde bu tür marka satışı ürünler var hem erkekler hemde kadınlar için ama şunu belirteyim paranız yok ise bakmayın zira inanılmaz pahallılar. Ben söyleyim de sonra kızmayın bana
    BU ÜRÜNLER İLE İLGİLİ BİR KAÇ ÖRNEKLEME YAPALIM VERELİM GÖRÜN KENDİNİZ KARAR VERİN İSTERSENİZ. SONRADA GÜZEL BİR GALERİ İLE SÜSLEYELİM BAKALIM BEĞENECEK MİSİNİZ ?

dkny gömlek modeli.jpg
    Görüldüğü üzere bu gömleğin sadece fiyatı 925 tl arkadaşlarım kim verir nasıl alır bilemiyorum ama ben demiştim size pahallılar diye. Şimdi aşağıdan da bir panço modelini inceliyoruz.
    DKNY panço modeli.jpg

Panço modeli 1445 tl arkadaşlarım bundan on tanesini alıp kullanmak isteyenler yukarıdan verdiğmi siteye bakabilirler.

ilgili bu konumuz 23.03.2016 tarihinde güncellenmiştir. Olaki ileriki zamanda fiyat olarak değişiklikler olabilir veya değişebilir bu hususta sorumluluk kabul etmiyoruz. Şimdi de sizlere söz verdiğimiz değişik elbise ve ürün modellerini aşağıdan sunuyorum sizlere.

dkny gömlek modeli.jpg DKNY panço modeli.jpg DKNY elbise modelleri görselleri (1).jpg DKNY elbise modelleri görselleri (2).jpg DKNY elbise modelleri görselleri (3).jpg DKNY elbise modelleri görselleri (4).jpg DKNY elbise modelleri görselleri (6).jpg DKNY elbise modelleri görselleri (7).jpg DKNY elbise modelleri görselleri (8).jpg

Ayrıca meleklerim hemen aşağıdan sizlere bu görsellerin devamını da galeri olarak vermeye karar verdim. Ne yapayım inanılmaz güzel ve alıcı geldi bana. Keşke benim olsaaa :))

Küçük resimlere tıklayarak ilgili galeriye gidebilirsiniz.
    DKNY elbise modelleri siyah DKNY elbise modelleri pembe DKNY elbise modelleri pembenin bir tonu DKNY elbise modelleri  beyaz DKNY elbise modelleri beyaz 2 DKNY elbise modelleri beyaz 3 DKNY elbise modelleri çizgili siyah beyaz Siyah DKNY elbise modelleri Dekolteli DKNY elbise modelleri Sarı DKNY elbise modelleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Mart 2016
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Konumuz DKNY ELBİSE MODELLERİ, 23.03.2016 tarihinde güncellenerek, ilgili haberin yeni görselleri ve 2016 modelleri atılarak galeri oluşturulmuştur.

DKNY 2009 İlkbahar-Yaz Kreasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara 2009 İlkbahar-Yaz Kreasyonu

Zara 2009 İlkbahar-Yaz Kreasyonu

zara ayakkabı zara 2009 yaz koleksiyonu ayakkabı 2009 kreasyon ilkbahar yaz kreasyonu Sadece Türkiye’de değil tüm Avrupa’da bayanların en gözde markası olmayı başaran İspanyol Zara çalışan bayanlar ve gündelik giyim için yaz koleksiyonunda da birbirinden şık ve baş döndürücü bir kreasyonu müşterilerine sunuyor. Bayanların gözde markasından çiçekli kahverengi beyaz gri pembe renklerde...
  2. Stradivarius 2009 İlkbahar-Yaz Kreasyonu

Stradivarius 2009 İlkbahar-Yaz Kreasyonu

stradivarius yaz stradivarius 2009 2010 giyim 2010 yaz Stradiarius ilkbahar yaz sezonunda ilk göze çarpan kot şortlar. Kot şortları çizme ve ceketlerle kombine ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine hit trendlerden olan şortlar, beyaz pantolonlar ve şifon bluz ve elbiseler kreasyonun vazgeçilmezlerinden. Aksesuar olarak da şallar ve fularlar kullanılmış.
  3. DKNY İlkbahar Yaz 2012 Kreasyonu

DKNY İlkbahar Yaz 2012 Kreasyonu

dkny giyim dkny 2012 yaz defilesi 2012 Açılımı Dona Karan New York olan DKNY 2012 ilkbanar-yaz defilesi New York sokaklarında yapıldı melekler :) Tüm mankenlerin şapka kullandığı defilede önü kısa kombinler göze çarpıyor. Çok renkliliğin görüldüğü ilkbahar-yaz DKNY defilesinden sizler için seçtiklerimizi paylaşıyoruz..
  4. 2013 Gucci İlkbahar-Yaz Kreasyonu

2013 Gucci İlkbahar-Yaz Kreasyonu

Bu konu 2013 gucci ilkbahar yaz koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü moda markası Gucci 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu ile bu sayfamızda sizlerle. 60lı yılların esintisini gelecekle birleştiren Gucci çarpıcı renkler kullandığı kıyafetleriyle izleyenleri büyüledi. Milano mıda haftasında yapılan defileden çekilen fotoğraflarıni paylaşacağımız kıyafetlerde...

Sayfayı Paylaş