gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

DMCA Protection Koruma Sistemi Nedir?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dmca protection, dmca protection koruma, dmca koruma nedir
    Sevgili melekler, diyelim bir bloğunuz ya da siteniz var ve eklediğiniz içeriklerin başkaları tarafından kopyalanmasını istemiyorsunuz. O halde hemen DMCA'ya ücretsiz üye olun ve rahat edin. Nasıl mı?

dmca.jpg

asuman-19 bunu beğendi.
DMCA Protection Koruma Sistemi Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer sistemi nedir?

Lazer sistemi nedir?

lazer sistemi lazer sistemleri Lazer sistemi nedir? Lazer, uyarılmış radyasyonun yoğunlaşmasıyla güçlendirilmiş bir ışık demetidir. Enerjisi ve verim aralığı ayarlanabilen bu ışık demeti, hedef dokuyu tedavi etmeye yönelik olarak kullanılır. 1963 yılından beri uygulanan dermatolojik lazerlerde sağlığa zararlı herhangi bir yan etkiye rastlanmadı. Lazer sisteminde kullanılan soğutucu sistem...
  2. Adeziv sistem (bonding) nedir

Adeziv sistem (bonding) nedir

bonding fiyatları adeziv nedir Dişin rengini veya şeklini değiştirmek, büyütmek ya da bir kusurunu tedavi etmek amacıyla dişe yapılan ilavelerdir. Bu amaçla kullanılan malzemeler (mikrofil ajanlar), doğal dişin dış yüzeyine tutturularak şekil ve renk bozuklukları kolayca giderilebilir. Bonding, günümüzde en çok ve en son uygulanan koruyucu dişhekimliği işlemlerinden biridir. Çoğu durumda,...
  3. Eğitim Sistemi Neden Başarısız?

Eğitim Sistemi Neden Başarısız?

Son ÖSS sınavı sonuçlarından sonra yine eğitimde SOS alarmları çalarken "bu eğitim sisteminde sorun var", "ne olacak bu hal" gibi çeşitli tonlarda ve şekillerde tartışmalar yaşandı. Hemen hemen her sene yaşadığımız artık klasikleşmiş bu sahnelerden sonra artık önümüzdeki yıllarda da bu utanç tablolarının yaşanmaması için yapılması gerekenler ciddi bir şekilde masaya...
  4. Kademeli intibak sistemi nedir

Kademeli intibak sistemi nedir

Arkadaşlarım bende bu intibak yasasını bekliyorum da, emekliye kademeli intibak olayında emekli aylığı artacak mı, 2011 2012 kadameli intibak yasası tam olarak neyi içeriyor bilgi beklemekteyim. Hakan Çalışkan.
  5. Sindirim Sistemi Nedir

Sindirim Sistemi Nedir

Sindirim Sistemi Nedir bilgisi olan buraya bildikleriniz yazsın hayrına bizde bilgi sahibi olalım :)

Sayfayı Paylaş