gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

DMR'den Çiçekli Yaza Özel Terlikler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

dmr, markası, yazlık, parmak arası, terlik, modelleri, hakkında, nasıl çeşitleri var, hangi renkleri var, resimlerini buradan bulabilirsiniz

Hanımlar parmak arası süper rengarenk bayan terliklerini siz meleklerle paylaşıyorum.

Bizler cıvıl cıvıl için bizlere özel :):)

DMR'den Çiçekli Yaza Özel Terlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz Tatiliniz İçin Şık Terlikler

Yaz Tatiliniz İçin Şık Terlikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 2009 yaz terlik ayakkabı modelleri

2009 yaz terlik ayakkabı modelleri

terlik modelleri yaz terlikleri rahat ayakkabı modelleri 2009 yaz terlikleri ayakkabı terlik yaz aylarının sıcak geçmesinden ötürü rahatlık birinci tercihimiz olur ve yinede şıklığı elden bırakmamak isteriz.işte ayakkabı terlik firmaları bunu göz önüne almış ve bizler için 2009 yaz aylarında ayaklarımızı hem rahat hemde şık hissedebileceğimiz modeller üretmiş:) işte size 2009 yaz ayları için...
  3. 2010 Yazına Özel Şık Parmak Arası Terlikler

2010 Yazına Özel Şık Parmak Arası Terlikler

şık parmak arası terlikler şık parmak arası terlik 2010 terlikler 2009 yazı bitti artık parmak arası terliklere veda ettik ama 2010 yazında giyebilmemiz için çok şık bir o kadar da sevimli parmakarası terlikler görücüye çıktı bile... Ben birkaç tanesini çok beğendim meleklerim bakalım sizler de benim gibi beğenicekmisiniz :tik:
  4. Çiçekli Terliklere Gel..

Çiçekli Terliklere Gel..

çiçekli terlikler, modelleri, renkleri, desenleri, moda, çiçekli bayan yazlık terlik modellerini buradan bulabilirsiniz Çiçek desenli 2011 yeni sezon terliklerle sizlere bir kez daha merhaba diyoruz. Özellikle bayanların çok tercih ettiği, beğendiği çiçekli terlikleri Yeni sezonda terlik almaya niyetleniyorsanız, bu modellere bir bakın derim. Cıvıl cıvıl terliklere bakalım şimdi de.....
  5. Yaz İçin Terlik Modelleri 2012

Yaz İçin Terlik Modelleri 2012

yazlık terlik modelleri 2012 yazlık terlikler Sevgili melekler, yazın ayaklarımız terlikler, sandaletler ve açık ayakkabılarla kendine geliyor ve biraz olsun nefes alıyor. :) Tabi bu rahatlığı da taşlar ve boncuklarla şıklaştırmayı hatta topuklu modellerle hoşlaştırmayı gayet iyi biliyoruz bayanlar olarak. :) Özellikle flip floplar ve Birkenstock terlikler bu yazın vazgeçilmezleri. İşte...

Sayfayı Paylaş