Doğal yöntemlerle kirpik uzatma

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Doğal yöntemlerle kirpik uzatma
kirpik uzatma doğal kirpik uzatma yöntemleri doğal yöntemlerle uzatmak için yöntemler
Kirpiklerinizin kısalığından şikayet ediyorsanız sizler için Suna Dumankaya'nın tavsiye etmiş olduğu bitkisel doğal yollarla kirpiklerinizi uzatmanız için gereken malzemeleri ve formülü veriyorum
goz-alti-bakimi2-5570.jpg

Malzemeler:
Bir çorba kaşığı badem yağı
bir tatlı kaşığı buğday özü yağı
bir tatlı kaşığı soya yağı
3'er tane ceviz ve fındık
bir çay kaşığı lanolin

Hazırlanışı: Bir çorba kaşığı badem yağı, bir tatlı kaşığı buğday özü yağı ve bir tatlı kaşığı soya yağının içine 3'er adet tane ceviz ve fındık koyun. Bu karışımı kısık ateşte 10 dakika ısıttıktan sonra süzün. Süzerken içine bir çay kaşığı lanolin karıştırın. Karışımı küçük bir cam kavanoza koyun, her gece yatmadan önce bir pamuk yardımı ile hafifçe kirpik diplerinize sürün. Sürerken gözünüze kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.

Suna Dumankaya

kirpikleri seyrek olan kisiler denemeli faydasını görebilceklerini düsünüyorum

kirpiginizin kisaligindan sikayet ediyorsaniz: internetten yada guzellik,bakim yerlerinden bir kirpik fircasi alin.Veya bulamazsaniz eski bir rimel fircasini iyice temizleyin ama cok iyi temizlendiginden emin olmalisiniz.Sonra fircayi alin ve hint yagina batirarak kirpiklerinizi once dibinden ucuna sonra ucundan dibine dogru fircalayin.Bunu 15 gun boyunca her aksam yapin.Kirpikleriniz baya bir uzuyor.Ben denedim.Tavsiye ederim.

kirpiginizin kisaligindan sikayet ediyorsaniz: internetten yada guzellik,bakim yerlerinden bir kirpik fircasi alin.Veya bulamazsaniz eski bir rimel fircasini iyice temizleyin ama cok iyi temizlendiginden emin olmalisiniz.Sonra fircayi alin ve hint yagina batirarak kirpiklerinizi once dibinden ucuna sonra ucundan dibine dogru fircalayin.Bunu 15 gun boyunca her aksam yapin.Kirpikleriniz baya bir uzuyor.Ben denedim.Tavsiye ederim.

evet kesinlikle doğru, tek mesele aktarlardaki yağların çoğu sahtedir, orjinal yağ bulmanız biraz zor, ama bulursanız kesinlikle işe yarar.

Geri