gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Do-Kız İsimleri

Konu, 'd-Kız İsimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cansuz kızlar cansuz kızlar oyunları oyunu oyunları Doğa: yaradılış ve yapı özelliklerinin tümü
    kendiliğinden var olan, canlı ve cansuz nesnelerden oluşan, kendini sürekli olarak değiştiren varlığın tümü, tabiat
    Doğanay: ayın hilal hali

Doğangün: doğmakta olan gün

Doğannur: ışık saçan

Doğay: ayın yeni doğuş hali

Dolandıhatun: özel isim

Dolunay: ayın tam yuvarlak olduğu an,ondördüncü günü

Domurcuk: tomurcuk

Doyum: ganimet almış

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    domurcuk..........

Do-Kız İsimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Do- Erkek İsimleri

Do- Erkek İsimleri

erkek isimleri erke isimleri Dobra: doğru, açık Doğaç: önceden düşünülüp hazırlanmadan ortaya çıkan düşünce, eylem üreten, kendiliğinden olan Doğan: kartalgillerden alıştırılarak kuş avında kullanılan yırtıcı bir kuş Doğanalp: doğan gibi yırtıcı ve yiğit Doğanbey: doğan gibi yırtıcı, bey gibi zengin Doğanbike: kartalgillerden, alıştırılarak kuş avında kullanılan, yırtıcı bir kuş...
  2. Domuz sırtlı kız

Domuz sırtlı kız

Vücudu birden bire kılla kaplanan altı yaşındaki kızın hastalığına doktorlar çare bulamıyor. Li Xiaoyuan isimli küçük Çinli kızın sırtında bundan birkaç ay öncesine kadar sadece doğuştan olan küçük bir ben bulunuyordu. Ancak bu küçük bendeki kıllar ilerleyen günlerde kontrolden çıkarak hızla yayılmaya başladı ve küçük kızın tüm sırtını kapladı. Li’nin sırtını tıpkı bir domuz sırtına...
  3. kız isimleri arıyorum kızlar

kız isimleri arıyorum kızlar

Yeni doğan kızım için kız isimleri arıyorum a dan z ye nerede bulabilirim ?
  4. kız isimleri

kız isimleri

kuranda geçen kız isimler
  5. Dini Kız Bebek İsimleri

Dini Kız Bebek İsimleri

kuranda geçen kız bebek isimleri, kuranda geçen isimler, kız bebek isimleri ve anlamları Bebeğinize vereceğiniz ismin Kuran da geçmesini ve anlamlarını istiyorsanız sizlere en beğenilen dini kız bebek isimlerini alfabetik olarak anlamları ile birlikte paylaşıyoruz. Adalet : Doğruluk, zulmetmeme, haksızları terbiye. Adniye : Salih, Cennetlik. Afet : İnsanların önleyemediği büyük felaket....

Sayfayı Paylaş