gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğa Bekleriz kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

doğa bekleriz kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri

Mankenlikten oyunculuğa transfer olan Doğa Bekleriz, bir dönem kulaklarını japon yapıştırıcısı ile yapıştırdıüı için magazin gündeminden düşmemişt:) Şimdi gelin bu sıradışı manken oyuncumuz hakkında bilgiler edinelim Melek'lerim:)

Doğa Bekleriz Doğum tarihi 28 Kasım 1977 Doğum yeri Türkiye / İstanbul Mesleği Model, oyuncu, sunucu Doğa Bekleriz (d. 28 Kasım 1977, İstanbul) Türk model, oyuncu ve TV sunucusu.
    Bir dönem Gizem Özdilli ve Nigar Talibova ile birlikte kurdukları Adrenalin isimli müzik grubu ile şarkıcılık yapmış ve bu iki meslektaşıyla Ortaköy, İstanbul'da "Models" isimli bir kafe işletmiştir.
    Hem anne hem de baba tarafından Boşnak kökenlidir. Manken-modellik kariyerine ilk adımlarını 1996'da İnterstar ve 1998'de ATV tarafından düzenlenmiş iki modellik yarışmasıyla atmıştır. Çelik Erişçi'nin bir videoklibinde aldığı rolden sonra hızla üne kavuşmuştur. Ünlü markalar için manken-modellik yapmaya, çeşitli dizilerde roller almaya devam etmektedir.

Doğa Bekleriz kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklerken

Beklerken

En sonunda yorulmuş ve umudumu kaybetmiştim. Daha fazla dayanamayacaktım artık, son dakikalarımı da oturarak geçirmeliydim. Saatlerdir yürüyerek vakit geçirmiştim zaten. Oturacak bir yer vardı. Aslında bir sürü yer vardı ama benim gibilerin bulunması gereken yer şu an karşımdaydı. Oraya doğru yürümeye başladım. Bu sırada son bir ümitle telefona sarıldım ama gene ulaşamadım. Yenilgiyi...
  2. doğum beklerken atıstırılabılır...

doğum beklerken atıstırılabılır...

Doğumu beklerken atıştırmaya izin çıktı Doğumu bekleyen kadınların kuru pasta, yoğurt yemesi ya da meyve suyu içmesinin doğuma olumsuz etkide bulunmadığı bildirildi. - Genellikle doktorlar, doğumu beklerken kadınların yemek yememesini istese de British Medical Journal'da yayımlanan araştırma gebelere doğumhanede atıştırma izni çıkardı. Londra'daki King's College'den Prof. Andrew...
  3. Doğa Bekleriz Kimdir, Resimleri bilgileri ve dahası burada

Doğa Bekleriz Kimdir, Resimleri bilgileri ve dahası burada

Doğa Bekleriz Kimdir Doğa Bekleriz Kimdir Fotoğrafları Geçmişte Gizem Özdilli ve Nigar Talibova ile Adrenalin müzik grubunu kuran ve daha sonrasında müzikle ayrılık yaşayan ve cafetarya işletmeciliği yapan ünlü manken Doğa Bekleriz kimdir bu yazımızda hepbirlikte bilgi edineceğiz Melek'lerim. İşte size Doğa Bekleriz biyografisi ve güzel ünlünün resimlerini görmek isteyenler için de Doğa...
  4. Doğu Erkan Kimdir?

Doğu Erkan Kimdir?

doğu erkan, doğu erkan hayatı, doğu erkan kimdir Sevgili melekler, yıllar önce yayınlanan Kuruntu Ailesi'nde Hüsnü Kuruntu'nun "Hemşire" diye seslendiği kızkardeşini canlandıran, sonrasında Süper Baba ve Dullar Pansiyonu gibi dizilerde de rol alan usta tiyatrocu ve sinema oyuncusu Doğu Erkan hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... 2 Nisan 1942'de İstanbul'da doğdu....
  5. Güneşi Beklerken (Zeynep) Hande Doğandemir Kimdir ?

Güneşi Beklerken (Zeynep) Hande Doğandemir Kimdir ?

hande doğandemir hayatı,güneşi beklerkenin zeynebi kimdir,güneşi beklerken dizisi zeynep karakteri hayatı,hande doğandemir resimleri,hande doğandemir biyografisi,hande doğandemir güneşi beklerkenin zeynebi resimleri Zeynep karakteriyle Kanal D’ nin yakın zamanda vizyona girecek iddialı dizilerinden biri olan Güneşi Beklerken dizisinde yer alacak güzel oyuncu Hande Doğandemir 22 Kasım 1985...

Sayfayı Paylaş