gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

doğa bize bişey anlatıyor

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

doğa bize bişey anlatıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Yeni Bir Gün Doğdu Bize

Ajda Pekkan - Yeni Bir Gün Doğdu Bize

Yeni bir gün doğdu bize Neler kattı bak sevgimize Biz bulutların üstünde Elem kederler yeryüzünde Sanki senden bana, sanki benden sana Bir el mı uzandı yarınlara Sanki senden bana, sanki benden sana Bir el uzandı yarına Korkulu rüyalardayken Uyandık ikimiz de birden Aşkımız bitiyor derken Bağlandık daha çok eskisinden Belki bendim sana, belki sendin bana Hangimiz önce koştu...
  2. Bebeğiniz AnLatıyor

Bebeğiniz AnLatıyor

1 HaftaLık OLduM.. Gözlerimi açmak istiyorum ama öyle zor geliyor ki; başımda toplanmış bana bakanlar kim acaba? Tamam yeni geldik dünyaya, daha kimseyi seçemiyoruz ama yüzüme doğru biraz daha yaklaşırsanız sizi görebilirim! Şu beni işaret eden parmağı bir yakalasam güzel güzel emicem ama henüz kollarımı kaldırmayı beceremediğim için yakalayamıyorum? Bana en yakın olanların annemle babam...
  3. Değişik bişey

Değişik bişey

Suyun basıncı ile çalışan, pil veya elektirik gerektirmeyen ışıklı duş başlıkları...Suyun basıncı ile çalışan bu ışıklı duş başlıkları, suyun sıcaklığına göre renklerini değiştiriyorlar.
  4. doğa ve çevre ile ilgili güzel sözler

doğa ve çevre ile ilgili güzel sözler

doğayla ilgili yazılar doğayla ilgili sözler Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda doğayı ve çevremizi temiz tutmak adına doğayla ilgili yazıalr ve söylenmiş olan güzel sözleri sizlerle paylaşıyoruz. Atatürkün doğa ve çevre ile ilgili söylediği sözler; "Biz doğayı korudukça doğa da bizi korur." "Yarının doğası bugünden yaratılır." "Doga! En küçük bir çaba...
  5. Doğum Anılarını  Bize Anlatmak İsteyen Melekleri Buraya Bekliyorum

Doğum Anılarını Bize Anlatmak İsteyen Melekleri Buraya Bekliyorum

doğum anıları,doğum anları, Melek anneler bizimle burada doğum anılarınızı paylaşmak ister misiniz ? Neler yaşadınız doğum öncesi ve sonrasında ki duygularınızı bize anlatır mısınız.? Doğumu yaklaşan bir çok arkadaş var onlara burada anılarınızı anlatarak moral kaynağı olmak ister misiniz.?Eminim yaşadıklarınız bir kadının başına gelebilecek en güzel anlardan bir tanesidir..Birde bu...

Sayfayı Paylaş