gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Doğa defilesi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Hayatta daha nelerde göreceğiz hanımlar.Organik kıyafetlerde çıktı gerçi belkide daha öncedende vardıda ben yeni yeni görüyorum.Şaheser bunlar yahu.Benim gibi görmeyenler buyrun bakın görün duymadım görmedim demeyin :)

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Süpermiş emeğine sağlık

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aman dikkat çiçekler solupta pörsümesin, yoksa mazallah firikiklerin alasını görürüz hahaha

Doğa defilesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. su altı defilesi(:

su altı defilesi(:

Avustralya'nın başkenti Sydney'de yapılan çekimler dünyada bir ilk niteliği taşıyor. Avustralya'nın ünlü sanatçılarından Jaynie Seal ve Kristian Schmid'in katıldığı çekimler '30 Days of Fashion and Beauty' kapsamında bir kadın dergisi için gerçekleştirildi. İŞTE O ANLARDAN KARELER..
  2. Gelinlik defilesi 2010

Gelinlik defilesi 2010

gelinlik defilesi 2010 kapalı türban gelinlik defile defileleri tesettür defilesi Şimdi sizleri bir gelinlik firmasının düzenlemiş olduğu gelinlik defilesine götürmek istiyorum.İçlerinde bayağı ilginç tasarımlarında yer aldığı bu gelinlik defilesinden görüntülerle sizleri başbaşa bırakıyorum
  3. Christian Dior 2011 Defilesi

Christian Dior 2011 Defilesi

Christian Dior 2011 koleksiyonunda 50 li yıllarınn esintisi dikkatleri çekiyor.Genellikle uçuk renklere ağırlık verdiği tasarımını defile ile tanıtan Christian Dior'un 2011 ilkbahar-Yaz Koleksiyonunu sizlere sunuyorum Melek'ler
  4. Guess 2011 ilkbahar defilesi

Guess 2011 ilkbahar defilesi

Guess ilkbahar yaz 2011 elbise modellerini siz modayı yakından takip eden melekler için buldum. Yeni sezon moda elbiseleri yakından görmek istiyorsanız buyrun bakalım...
  5. 2011 Mango defilesi

2011 Mango defilesi

mango defile 2011 mango defile defilesi 2011 Mango tutkunları olan bu modelleri beğencek diye ümit ediyorum.2011 mango defilesini merak eden meleklerim buyrun bakalım mango defilesi nasılmış bu yıl ??

Sayfayı Paylaş