gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Doğa defilesi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Hayatta daha nelerde göreceğiz hanımlar.Organik kıyafetlerde çıktı gerçi belkide daha öncedende vardıda ben yeni yeni görüyorum.Şaheser bunlar yahu.Benim gibi görmeyenler buyrun bakın görün duymadım görmedim demeyin :)

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Süpermiş emeğine sağlık

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aman dikkat çiçekler solupta pörsümesin, yoksa mazallah firikiklerin alasını görürüz hahaha

Doğa defilesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prada 2009 Kış Defilesi

Prada 2009 Kış Defilesi

Milano Moda Haftası’nda 2008 2009 kış Prada defilesinde ön plana çıkanlar danteller, şifon kıyafetler, büyük kolyeler ve çıplaklık oldu. Biraz aaaai bir defile olmuş desek yerinde olur herhalde. Pradanın hemen hemen tüm kıyafetlerinde dantelin kullanılması biraz modacıların tepkisini çekmiş, anlaşılan 2008 2009 kış sezonunun trendlerinden biri de dantelli kıyafetler olacak. Ayakkabı...
  2. Gelinlik defilesi 2010

Gelinlik defilesi 2010

gelinlik defilesi 2010 kapalı türban gelinlik defile defileleri tesettür defilesi Şimdi sizleri bir gelinlik firmasının düzenlemiş olduğu gelinlik defilesine götürmek istiyorum.İçlerinde bayağı ilginç tasarımlarında yer aldığı bu gelinlik defilesinden görüntülerle sizleri başbaşa bırakıyorum
  3. Christian Dior 2011 Defilesi

Christian Dior 2011 Defilesi

Christian Dior 2011 koleksiyonunda 50 li yıllarınn esintisi dikkatleri çekiyor.Genellikle uçuk renklere ağırlık verdiği tasarımını defile ile tanıtan Christian Dior'un 2011 ilkbahar-Yaz Koleksiyonunu sizlere sunuyorum Melek'ler
  4. 2012 Damat Tween Defilesi

2012 Damat Tween Defilesi

damat tween defilesi damat tween 2012 Damat Tween Koleksiyonu sizlerle Melek'ler.Tasarımları ile 50'lerin havasını taşıyan bu koleksiyona Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Irana Shayk ve Dita Von Teese damgasını vurdu.Koleksiyonda 2012'nin erkek modasınada yer verilmiş olup şimdiden bizleri fikir sahibi ediyor.
  5. 2011  Derimod Defilesi

2011 Derimod Defilesi

derimod defilesi derimod defile defilesi 2011 Kısa deri montlar, derin yırtmaçlı deri etek ,peyetli pantolon ve büstiyerler...Kısacası deri ile aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir koleksiyon sunuyorum sizlere Meleklerim. Birbirinden hoş tasarımların yer aldığı ve ünlü mankenlerimizin sunduğu harika bir defile görüntülerini paylaşıyorum sizlerle:tik: [/URL]...

Sayfayı Paylaş